لیست پیوندی ساختمان داده

لیست پیوندی ساختمان داده

لیست پیوندی ساختمان داده

لیست پیوندی ساختمان داده

در این پست از سایت سی پلاس در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با سورس کد لیست پیوندی در ساختمان داده
همان طور که می دانید وقتی در درس ساختمان داده به لیست پیوندی میرسیم یک جورایی همه میشیم مثل در ریاضی ناراضی ولی امروز سی پلاس برای شما دوستان سورس کد لیست پیوندی را به آسان روش پیاده سازی و در دسترس شما قرار داده است.
اگر شما در درس ساختمان داده صف حلقوی را پیاده سازی کرده باشید حتما با این مشکل مواجعه شدید که شما ارایه را در نظر می گیرد به عنوان مثال عدد ۴ یعنی ارایه ای با طول ۴ خوب بعد از اینکه شما اعداد را وارد صف حلقوی می کنید بعد از ۴ بار وارد کردن تابع ISfull ارورمیده که ارایه ISFULL خوب چاره چی برای این کار اومدن لیست پیوندی رو پیاده سازی کردن تا چنین مشکلی به وجود نیاید.
لطفا برای اجرا کردن سورس کد از نرم افزار دیو سی پلاس یکی از قوی ترین کامپالرهای زبان سی پلاس می باشد. استفاده کنید و یا در نرم افزار بورلن سی پلاس فقط یادتون باشه قسمت ; using namespace std رو باید حذف کنید.
; using namespace std چیست : حتما با زبان سی شارپ کار کردید اگر کار نکردید حتما بعد از یادگیری زبان سی پلاس مهاجرت کنید به سی شارپ خوب از بحث خارج نشیم در زبان سی شارپ وقتی شما بخواهید به عنوان مثال به دیتابیس اسکیویل کانیکت بشید و نیازمند آبجکت هایی هستید که باید فراخوانی کنید ولی خوب نمی شناسه دستورات چاره چی ؟؟ برای اینکه اومدن فایل کتابخانه ای رو نوشتن تا با فراخوانی سی شارپ بتواند تشخیص دهد که کاربر قصد چه کاری را دارد .
خوب برای نرم افزار دیو سی پلاس دستورات cin و cout رو تشخیص بده میان و یک usin انجام میدن که توضیح همین دستور بود.

خرید اشتراک ویژه و دانلود تمامی محصولات

این محصول ویژه اعضای VIP سایت می باشد
ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید
پس از ثبت نام و ورود به سایت اشتراک VIP بخرید

همین الان محصول را با پرداخت آنلاین بخرید
نام محصول : لیست پیوندی
قیمت : 490000 ریال

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت سی پلاس علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما

جواب سوال امنیتی؟ *