نکات ضروری و 100% کاربردی میموس

نکات ضروری و 100% کاربردی – میموس
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

مثلا بخشهای مربوط به اطلاعات کاربران که مایل نیستید در دسترس ربات قرار بگیرد و یا دسترسیهای ادمین و سایر اطلاعات محرمانه که نباید ایندکس شود را میتوان از طریق فایل robots.txt محدود کرد. اما در این بحث ما به یکی از مهمترین و تخصصیترین بخشهای سئو یعنی سئو تکنیکال خواهیم پرداخت. زمانی که صفحه یا سایت دیگری به شما لینک میدهد، به زبان سئوکارها شما یک «بکلینک» گرفتهاید. با این حال، باید اعتراف کنم که از اینکه افراد گفته شده داوطلبانه این کار را برای خودشان انجام می دهند، به نوعی تعجب می کنم. به همین دلیل امروزه شاهد سؤالات متداولی در این زمینه هستیم که به طور مداوم پرسیده میشوند. پاسخ این سؤال خیلی راحت و ساده است: چون شما باید از هر چیزی که در رابطه با بازدید کنندگان و مخاطبین سایت شما میباشد را به خوبی بشناسید و از آنها مطلع باشید. در ضمن، نمایش این تبلیغات ترافیک ورودی و بازدید وبسایت را افزایش میدهد. در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد. پس حتما سعی کنید در جاهایی که این امکان وجود دارد از داده های ساختاریافته استفاده کنید. به این فکر نکنید که شما چگونه کسب و کار خود را توصیف میکنید بلکه به این فکر کنید که مردم عادی برای پیدا کردن شما چه چیزی را جستجو میکنند. ​Th is article has ᠎be en g᠎enerated by G​SA C᠎on᠎tent Gener at or  DEMO.

سئو بسیار مهم است، زیرا به افراد کمک میکند تا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده و صفحات با اطلاعات مورد نیاز خود را در شبکه وب کشف کنند. لینک طبیعی: یعنی لینکهایی که نویسنده یک سایت بدون اینکه شما کار خاصی کرده باشید به سایت شما داده. علاوه بر این شما با استفاده ویرایشگر وبزی بدون این که یک خط کد بنویسید میتوانید تمام قسمتهای سایت خود را تغییر دهید. صفحه جستجوی گوگل در حالت ناشناس مرورگر (incognito در کروم یا private در فایرفاکس) که به شما نشان میدهد نتایج گوگل بدون شخصیسازی و برای کسی که اولین بار است با سایت شما برخورد خواهد کرد، چه شکلی خواهد داشت. HTTPS به شما این اطمینان را میدهد که کسی نمیتواند دادههایی را که بین مرورگر و سایت ارسال میشود، را شنود و رهگیری کند. اگر ساختار پیوند داخلی داشته باشد که همه مطالب را به زیبایی متصل کند، رباتها به آن نیازی نخواهند داشت. گوگل برای سایت هایی که برای بارگذاری مدت زمان زیادی را لازم دارند ارزشی قائل نمی شود. با توجه به ارزش بسیار بالای ترافیک ارگانیک برای همه سایتهای اینترنتی از کوچک تا بزرگ، تعداد بسیار زیادی ابزار مختلف برای نکات ریز و درشت بهینه سازی موتور جستجو پدید آمده است.

مثل لینک گرفتن از مشتریها به وبسایت یا درخواست از اینفلوینسرها برای لینک دادن و معرفی محتوای وبسایت. اینها و ترکیبهای مختلف اینها مثل «قیمت تلویزیون سامسونگ» کلمات کلیدی در سئو و عبارات کلیدی هدف خواهد بود و باعث بهینه سازی موتورهای جستجو میشود. الگوریتم و رباتهای گوگل صفحات وبسایت شما را بر اساس معیارها و عوامل مختلفی مثل سرعت لود، تجربه کاربر و … البته پاسخ به سوال سئو چیست را نمیتوان تنها محدود به بهینه سازی موتور جست و جو در نظر گرفت، بلکه این علم را میتوان مناسب برای زمانهایی دانست که تصمیم داریم سایت مورد نظر خود را برای افراد بازدیدکننده مناسب سازی کنیم که برای این کار باید فاکتورهای مشخصی را بر روی سایت پیاده سازی کنیم. هر چه مستحکمتر و بیشتر بر اساس قوانین موتورهای جستجو باشد، سئو داخلی و خارجی آن هم نتایج قابل قبولتری خواهند داشت. هر چه تعداد بکلینکها بیشتر باشد و هر چه باکیفیتتر باشد، تاثیر چشمگیرتری در رتبهبندی صفحه شما میگذارد. Google PageSpeed Insights که با بررسی نرمافزاری نکاتی در مورد سرعت باز شدن صفحه (که برای گوگل خیلی مهم است) در اختیار شما میگذارد. باید بتواند به خوبی با ابزارهای گوگل از جمله آنالیتیکس کار کند؛ اما مهمتر از به دست آوردن این دادهها، چگونگی تفسیرآن است.شاید بتوان با یک مثال خیلی ساده این بخش را بهتر توضیح داد. This c on᠎tent has be​en gen​erat ed ᠎by GSA Conte nt G ener᠎ator D em᠎over᠎sion!

شما از طریق این نوع ترافیک بازدیدکنندگان سایت را به مشتری تبدیل نمیکنید و رتبه خوب برای آن کلمه کلیدی خاص، اساساً برای شما بیثمر خواهد بود. اگر این سوال را به صورت منطقی پاسخ دهید، قطعا متوجه اصل مطلب خواهید شد. سئو برای مشاغل مختلف نیز مهم است زیرا اطمینان میدهد که آنها در هنگام معرفی محصولات و خدمات خود، به بزرگترین سؤالات مخاطبان خود در موتورهای جستجو نیز پاسخ دادهاند. برای مثال وقتی یک سایت بررسی وسایل دیجیتال به صفحه کالای خاصی در دیجیکالا لینک میدهد، این یک لینک طبیعی است. در گذشته تعریف سئو به این محدود میشد که آیا شما در صفحه اول گوگل رتبه بالایی داشته باشید یا خیر؛ اما حتی اگر شما در برخی کلمات رتبه خوبی کسب کرده باشید، آیا این بدان معنی است که نتایج خوبی به دست خواهید آورد یا فروش بالایی خواهید داشت؟ SEO با بهینه سازی سایت شما برای موتور جستجویی که می خواهید در آن رنک بگیرید، اعم از Google ، Bing ، آمازون یا YouTube کار می کند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.