پخش عمده ظروف پلاستیکی ارزان قیمت در پخش عزیزی

[ad_1]

شاید برای خرید ظروف پلاستیکی ارزان قیمت برای فروشگاهتان بارها و بارها به مراکز پخش عمده مختلف در تهران مراجعه کرده باشید ولی در آخر دچار سردرگمی شده باشید و در خرید خود شک و شبه داشته باشید.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام عزیزی پلاست، در ادامه توضیح خواهیم داد به چه نحوه ای خرید خود را برای فروشگاهتان انجام دهید.

خرید کردن برای فروشگاه یک نوع تفریح محسوب می شود!!!

خرید عمده پلاسکو یکی از لذت بخش ترین کارها در کاسبی پلاسکو فروشی می‌باشد چرا که خرید به کاسب روحیه می‌دهد و باعث می‌شود انگیزه فرد برای فروش پلاسکو و کسب درآمد بیشتر شود.

سعی و تلاش کاسبان پلاسکو در خرید بر این است که بتوانند محصولات فروشگاه خود را با ارزانترین قیمت خریداری کنند و همواره تلاش می‌کنند که بتوانند در کنار تهیه اجناس با قیمت مناسب از محصولات با تنوع بیشتری خرید کنند.

معرفی مرکز پخش عمده پلاستیک و بلور عزیزی

اگر قصد تهیه ظروف پلاستیکی ارزان قیمت را دارید حتما به مرکز پخش عمده پلاستیک و بلور عزیزی در تهران مراجعه کنید چراکه این مرکز پخش یکی از معتبرترین مراکز پخش با سابقه بیش از ۱۰ سال در خصوص تهیه و توزیع اجناس پلاستیک و بلورجات آشپزخانه ارزان قیمت فعالیت دارد.

جدایی از قیمت های ارزان این مرکز پخش با محصولاتی با تنوع بالا و کیفیت های عالی را خواهید یافت که می‌توانید تهیه و در فروشگاه خود بفروشید.

پخش عمده پلاستیک و بلور عزیزی از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در حوزه ی فروش محصولات حراجی ۱۰۰۰ تومانی و بعدها در سال۱۳۹۳ فروش اجناس حراجی ۲۰۰۰ تومانی این مرکز پخش به بزرگترین مرکز پخش عمده اجناس حراجی ۲۰۰۰ تومانی شهرت گرفت و باعث پیشرفت و رونق روز به روز این مرکز پخش شد.

در حال حاضر پخش عمده پلاستیک و بلورجات عزیزی با تهیه و توزیع اجناس ۱۰ هزار تومانی مشغول به فعالیت می باشد.البته حائز اهمیت است که بدانید تنها بخشی از کار این مرکز پخش به اجناس حراجی ۱۰ هزار تومانی منتهی می‌شود و باقی اجناس دارای کیفیت های بالاتر و قیمت های بالاتر می‌باشد.

نکته قابل توجه در فروشگاه‌های پلاسکو این است که فروشنده بتوانند تمامی اجناس مورد نیاز پلاسکو فروشی تهیه کنند و تمام اجناس را در پلاسکوفروشی موجود داشته باشند.

پخش عمده ظروف پلاستیکی ارزان قیمت در پخش عزیزی

جذب مشتری با فروش محصولات ارزان قیمت

خرید محصولات ارزان قیمت برای فروشگاه پلاسکو یکی از راه جذب مشتری به فروشگاه می‌باشد و باعث می‌شود که همه مشتریان آن فروشگاه با دیدگاه ارزان فروشی به آن فروشگاه نگاه کنند.

همواره فروشندگان پلاسکو سعی می‌کنند با خرید محصولات ارزان قیمت بتوانند محصولات خود را در قالب حراجی بفروشند و به نوعی با به سبک فروش بیشتر و سود کمتر و رضایت بیشتر محصولات را به مشتریان خود عرضه کنند.

در طی دوره های مختلف حراجی های مختلفی با توجه به نوسانات بازار بوجود آمد که مرکز پخش عمده عزیزی یکی از مراکز قابل توزیع این اجناس بود که هم اکنون با فروش محصولات حراجی ۵ هزار فروش ( خرید از ۲ هزار تا ۴ هزارتومان ) و محصولات حراجی ۱۰ هزارفروش ( خرید از ۴ هزار تا ۹ هزار تومان) باعث تقویت و رشد فروش در فروشگاه های پلاسکو شده است.

نحوه نام گذاری فروشگاه عامل موثر در جلب توجه مشتری

شاید بارها مشاهده کرده باشید که فروشگاه های پلاسکو با نام گذاری های مختلف در جهت جلب توجه مشتری از نام های گوناگون استفاده کرده باشند.

برای مثال : ارزانسرای فرهاد ؛ ارزانکده رویایی ؛ حراجکده الماس ؛ حراجستان پلاسکو و …

این نوع نام گذاری ها برای فروشگاه های حراجی انجام می‌دهند و تاثیر مثبتی بر جذب مشتری خواهد داشت درصورتی‌که که محصولات موجود در فروشگاه با نام فروشگاه منطبق باشد. این‌طور نباشد که مشتری با دیدن تابلو ارزانسرا وارد فروشگاه شود و محصولات با قیمت های بالا را ببیند و از فروشگاه خارج شود و دیگر به فروشگاه شما مراجعه نکند.

پخش عمده ظروف پلاستیکی ارزان قیمت در پخش عزیزی

فروش اجناس ارزان بیشتر است یا با کیفیت؟

فروختن محصول بی کیفیت و ارزان همیشه باعث رضایت مشتری نمی‌گردد با این وجود که مشتری کالا را از شما ارزان خریده ولی با استفاده کردن از آن محصول و خرابی زودهنگام باعث بدنامی و بی اعتباری فروشگاه شما نزد آن مشتری می گردد.

این موضوع برای همه محصولات ارزان قیمت صدق نمی‌کند و باید با این دیدگاه به این موضوع نگاه کرد که آیا این محصول ارزان قیمت بنا به کیفیت پایین آن محصول است یا بنا به دریافت سود کمتر فروشنده  می‌باشد.

محصولات با کیفیت هم در فروشگاه ها فروش کمی ندارند چون که هر سلیقه ای متفاوت می‌باشد و اشخاصی هستند که به دنبال اجناس باکیفیت می‌گردند چون بر این باورند که محصولات با کیفیت طول عمر بیشتری نسبت به اجناس کیفیت پایین تر دارند و بیشتر می‌توانند از آن محصول استفاده کنند.

در پخش پلاستیک و بلور عزیزی می توانید هم اجناس ارزان قیمت را تهیه کنید و هم اجناس با کیفیت بالاتر و همچنین هدف همیشه جلب رضایت مشتری باشد و این تنها راه تبلیغات مفید در بین دیگر رقبای شما می‌باشد.

جهت ارتباط با واحد فروش پخش پلاستیک و بلور عزیزی می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۰۴۱۵۱۱۴ تماس حاصل فرمایید همچنین جهت دریافت قیمت محصولات ارزان می‌توانید با مراجعه به وبسایت www.aziziplast.com  از قیمت محصولات مطلع گردید.همچنین جهت سهولت کار با سایت می‌توانند اپلیکیشن پخش عزیزی را از بازار دانلود کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی 

[ad_2]
خبر مهم

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.