طریقه مصرف ژل آلوئه ورا 99 درصد نی نی سایت

طریقه مصرف ژل آلوئه ورا 99 درصد نی نی سایت

برای پوست های حساس،میتوانید به جای آب،از آلوئه ورا استفاده کنید. ژل آلوئه ورا ایمیجز Images از خانواده محصولات مراقبتی پوست ، با قابلیت تغذیه رسانی پوست  طریقه مصرف ژل آلوئه ورا 99 درصد نی نی سایت ، از بین بردن مشکلات ناشی از آفتاب سوختگی ، موجب آبرسانی عمیق پوست و رفع خشکی و دهیتراتگی پوست خواهد شد .

آلوئه ورا (صبر زرد طبی) گیاه مشهور مناطق نیمه گرمسیری متعلق به خانواده سوسن و با سابقه مصرف طولانی است. گیاه آلوئه ورا نیز، به عنوان آلوئه ورای پزشکی شناخته می شود، در حالی که نام های رایج آن کریستال بیابان، گیاه سوختگی و بزاق فیل است و متعلق به خانواده گیاهان مکمل در جنس “آلوئه” است. خواص ضد عفونی کننده ی آلوئه ورا بر روی زخم ها و خراش های پوستی به خوبی عمل می کند.

می توانید دفعه ی بعد از ژل آلوئه ورای Aroma Treasure استفاده کنید. این محصول مناسب استفاده روزانه است، بعد از چند روز مصرف پوستی باطراوات و شاداب خواهید داشت و از لطافت پوست زیبای خود لذت خواهید برد. کِرِم مرطوب کننده را به یک شیشه تمیز منتقل کرده و مقداری را که نمی خواهید تا چند هفته مصرف کنید در یخچال نگهداری کنید. بعلاوه این کِرِم بسیار سبک، پفی و رطوبت رسان می باشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.