درباره ی لیبل صدفی???

قیمت چاپ لیبل صدفی استفاده از رنگهای مناسب هم به بسته بندی جذاب محصول کمک میکند و میتواند با توجه به نوع محصول جاذبه بیشتری برای مخاطب ایجاد کند. در یک طراحی که اصول صحیح بسته بندی سفارشی در آن رعایت شده باشد میتواند با ایجاد حس اعتماد و امنیت ذهن مشتری را برای خرید بیشتر آماده کند. از دیگر مزایای بسته بندی سفارشی آن است که علاوه بر اینکه نحوه نگهداری و محافظت کالا را به صورت ویژه نشان میدهد، معرف برند و خصوصیات محصول خرید لیبل صدفی تولید کننده هم هست و مهمترین فاکتور در خرید فعلی و خریدهای بعدی مشتری است. عرض آن در سایز 2.5 سانتی متر تولید گشته. در حالت کلی دو نوع بسته بندی عمومی یا استوک و بسته بندی سفارشی برای بسته بندی انواع کالا وجود دارد که در نوع اول از انواع کارتن بسته بندی برای انجام سفارش استفاده میشود. بسته بندی معمولی یا عمومی بستههایی آماده و معمولی هستند که میتوان بر روی آنها از برچسب استفاده کرد.

درباره ی لیبل صدفی

برچسب لیبل صدفی البته بسته بندی معمولی هم با توجه به نوع کسب و کار و نیاز مخاطبان آنها مشخص میشود و به این کسب و کارها اجازه میدهد تا بستههای خود را با اهداف بلند مدت و هزینه کمتری تهیه کنند. با این حال بسیاری از شرکتها تلاش میکنند از این نوع بسته بندی هم با انجام کارها و ایدههای مختلف به صورت اختصاصی استفاده کنند زیرا بسته بندی سفارشی برای آنها به صرفه نخواهد بود. لیبل متال دارای ویژگیهای منحصر به فرد و بارز بوده که سبب تمایز این نوع لیبل از سایر لیبلها شده است. اما در بسته بندی سفارشی ماجرا بسیار فرق دارد و این بسته بندی کاملا منحصر به فرد و خاص است. بنابراین بسته بندی سفارشی یک محصول به شناخت و محبوبیت یک برند کمک قابل توجهی میکند و مشتریان به محض دیدن لوگو، رنگ بسته بندی و یا شعار برند، برند را سریعا میشناسند. یکی از راههای جلب توجه مشتریان به سمت محصول شما استفاده از برچسب یا استیکر بسته بندی است که آدرس، نشان تجاری و یا نام شرکت بر روی آن حک شده باشد.
بنابراین استفاده از بسته بندی سفارشی کمک میکند در کنار کیفیت کالا این ویژگی برای شما تبلیغ به حساب بیاید و شما در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید. معمولا بسیاری از فروشگاهها برای تحویل اجناس به مشتری از ساک پلاستیکی تبلیغاتی استفاده میکنند که زمینه مناسبی برای تبلیغ برند و نام تجاری محسوب میشود و شما میتوانید با استفاده از تبلیغ بر روی کیسههای پلاستیکی و هدیه به مشتریان برند و نام تجاری خود را به عموم مردم تبلیغ کنید و در این زمینه موفق خواهید شد. نکته دیگر ابعاد دلخواه این جعبهها است که در هر ابعادی و با توجه به سلیقه مشتری تعیین میشوند. تعرفه گمرکی، یک کد هشت رقمی است که از چهار بخش دوگانه تشکیل شده و برای شناسایی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص، مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل هم اگر کسب و کارهای اینترنتی یا تولید کنندگان بخواهند پیام تبلیغاتی خود را در کنار رقبای متعدد به گوش مشتریان خود برسانند باید بر روی برندینگ و بسته بندی جذاب خود از یک طراح گرافیک هم کمک بگیرند. این بسته بندی معمولا با هزینه کم و در مقیاس بالا سفارش داده شده و تولید میشود.
خرید لیبل صدفی
به همین دلیل هم استفاده از انواع کارتن بسته بندی و مزایای بسته بندی سفارشی زمانی اهمیت بیشتری پیدا میکند که بدانیم این بسته تاثیر بسیاری در میزان فروش خواهد گذاشت. این محصولات، در واقع یکی از تاثیر گذارترین ابزارهای بازاریابی به حساب میآیند.فرقی ندارد که در یک نمایشگاه تجاری مشغول توزیع دفترچهها و کاتالوگهایی دربارهی کسب وکارتان باشید یا اینکه میخواهید رویدادی را تبلیغ کنید. لیبل صدفی ۱۰۰ × ۱۰۰ یک نوع برچسب pvc در ابعادی مناسب با طول و عرض یکسان است که با فاصله گپ مناسب یکی از بهترین لیبل های موجود در مجموعه پارس نو می باشد، لازم به ذکر است این مدل برچسب با انواع دستگاه های لیبل پرینتر هماهنگ شده و با توجه به اینکه مکانیسم چاپ بر روی آنها حرارتی غیر مستقیم است، می توانید برای چاپ از سه نوع ریبون وکس،قیمت چاپ لیبل صدفی رزرین و وکس رزین استفاده کنید. بخصوص اینکه مصرف لفاف هایی از این نوع برای کارخانجات تولیدی همیشگی و با تیراژ بالا باشد. در این سایت شما می توانید با انواع مختلف و ویژگی های این نوع محصول آشنا شوید و در صورت تمایل می توانید با شرکت لیبل ایران همکاری فرمایید تا لذت خرید راحت ، آسوده و مطمئن را تجربه کنید .
سفارش لیبل صدفی
قیمت چاپ لیبل صدفی در این حالت، غلاف تنها به دور درب محصول انداخته می شود و بعد از هدایت از تونل حرارتی دستگاه شرینگ پک درب کالا مهر و موم می گردد. برای بسته بندی به صورت قوطی حتما نیاز است که ما قوطی های مورد نظر خود را از قبل تهیه کنیم این قوطی ها معمولا در کارخانجات تولیدی که قوطی های پلاستیکی و یا فلزی تولید می کنند در دسترس هستند. این روش بازاریابی باعث شده است که تولید انواع و اقسام ساک دستی رواج داشته باشد. چون که این نوع از ساک دستی ها ارزان تر از سایر انوع ساک ها می باشند. این نوع از بسته بندی به صورتی طراحی و تولید میشود که با توجه به نیازهای خاص بسته بندی و کالای شما مطابقت دارد. برچسبهای پی وی سی از ماده اولیه پلی پرو پیلن (پلاستیک) تولید میشود. در یک بسته بندی خلاق طراحی هویت برند به صورتی تنظیم میشود که حتی محل استفاده از لوگو، فونت، رسم الخط و غیره به بهترین نحو مشخص شده باشد. اما در گام اول باید بدانیم که بسته بندی سفارشی چیست؟

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.