لیبل پشت چسبدار در چاپ دیجیتال

چاپ لیبل پشت چسب دار
چاپ لیبل پشت چسب دار تیراژ پایین  در چاپ دیجیتال ، لیبل ها – انواع یووی – لیبل سفلون مات – براق و … لیبل سلفون مات نیز کارکرد و قابلیتهای سلفون براق را دارد اما با این تفاوت که روکش آن به حالت مات بوده و شفافیت و برافی روکش براق را ندارد. یکی از لیبل های کاربردی و پر مصرفی است که در طیف گسترده ای از صنایع و مشاغل کاربرد دارد و افراد می توانند به راحتی بر روی محصولات مختلف از آن استفاده کنند. نگرانی های زیست محیطی در مورد PVC عامل مهمی در پخش لیبل پشت چسب دار استفاده از فیلم هایی شده که از رزین هایی به جز PVC در ساخت آن ها استفاده می شود. امروزه شیرینک PVC عمدتا جای خود را بیشتر به شیرینگ پلی الیفین ( Polyolefin Shrink Wrap Film PVC ) و شیرینگ پلی اتیلن ( Polyetilen Shrink Wrap Film PE ) داده است. چاپ میشوند. همچنین در راستای دستیابی به کیفیت بالاتر و ماندگاری بیشتر در هنگام چاپ این نوع لیبل از ریبونهای مخصوصی استفاده میشود که طبیعتا سبب تفاوت در قیمت چاپ لیبل رول نسبت به سایر لیبلهای مشابه موجود در بازار خواهد شد. چاپ هلیوگراور یا فرونقش: کیفیت چاپ و توليد ليبل در این نوع چاپ بسیار مشابه با چاپ افست میباشد.

پرالایز : صدفی بوده و برای بسته بندی نمک

چاپ لیبل پشت چسب دار  دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع محصول و یا حوزه فعالیتی کسب وکارها انتخاب میشوند. برای این منظور دستگاه توليد ليبل دارای سه استوانه میباشد. پرالایز : صدفی بوده و برای بسته بندی نمک و … است که در ابعاد مناسب و کم حجم تولید شده و به صورت عمودی و افقی بسته بندی می گردد. چاپ افست: در این نوع چاپ، هنگام توليد ليبل، انتقال اطلاعات به صورت غیرمستقیم انجام میشود. برای رسیدن به این مهم باید در هنگام توليد ليبل با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و همچنین تجهیزات و ماشینآلات چاپ، دایکات، روتاری و برش در زمره برترین تولیدکننده لیبل و ریبون قرار بگیرند. علاوه بر موارد مطرح شده در راستای جلب رضایت مشتری، تولید کننده محصولات پشت چسب دار باید در هنگام توليد ليبل موارد متعدد دیگری را نیز مدنظر قرار دهند. مهمترین وجه تمایز لیبل رول از سایر انواع لیبلها، زیبایی محصولات در هنگام استفاده از این نوع برچسب است. در حالت کلی این محصول توانسته باعث جلب توجه بسیاری از فعالان سرمایهگذاری، تکنولوژی و اقتصادی شود و یکی از بزرگترین و مهمترین شاخههای صنایع چاپ محسوب میشوند. لمینت کردن لیبل علاوه بر افزایش میزان چشمگیری، باعث محافظت از آن در برابر نور، رطوبت، خراشیدگی، ساییدگی و سایر عوامل محیطی نیز می گردد.
فروش لیبل پشت چسبدار
لیبل پشت چسبدار یکی از عوامل مهم در کیفیت شیرینگ pvc، استفاده از مواد اولیه نو و باکیفیت و ماشین آلات به روز در تولید و چاپ آن می باشد. برای خرید اینترنتی این نوع برچسب کافی است با اطلاع کامل از قیمت چاپ لیبل رول، سایز و طرح دلخواه برچسب مورد نیاز خود را در یکی از سایتهای تولیدکننده لیبل و ریبون ثبت نموده و در سریعترین زمان ممکن برچسبهای خود را تحویل بگیرید. برای اطلاع از قیمت فیلم… در لیبل فیلتردار قسمتی از طرح که می خواهید روی آن یادداشت کنید به انتخاب شما بدون روکش چاپ می شود و در لیبل بدون روکش کل لیبل بدون روکش چاپ می شود. از دیگر ویژگیهای ممتاز توليد ليبل مذکور میتوان به مقاومت قابل توجه در برابر کشیدگی و اصطکاک و نیز ضد خش بودن آن اشاره نمود. علاوه بر این استحکام، انعطاف و مقاومت بیشتری نیز در برابر فشارهای مختلف پیدا می کنند. لیبل پی وی سی : به دلیل مقاومت بالا و استفاده از متریال های قوی و ماندگاری طولانی در برابر شرایط آب وهوایی مختلف باعث شده تا درصنایع خاص تری به ویژه کارخانجات بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد.
دست اندرکاران فعالیت های تبدیلی و مشتریان باید ابتدا نوع فیلمی را که می خواهند از آن لیبل بسازند تعیین کنند. اول آن که خرید کاغذ پشت چسب دار a4 در تهران پرینت شامل تخفیف می باشد و برش آن نیز رایگان است. فروش ویژه کاغذ پشت چسبدار کروم نقره ای ،کاغذ پشت چسب دار مات رول هاتملت،آکریلیک. چاپ لیبل یا برچسب چه تاثیر در فروش و بازایابی دارید؟ چه زمانی قیمت چاپ لیبل رول مقرون به صرفهتر است؟ در حالت کلی با توجه به مزایای منحصربفرد این نوع پرچسب، لیبلهای رولی برای شما مناسبترین انتخاب هستند زیرا توليد ليبل همراه با کیفیت و دوام بیشتر بوده و نیز قیمت چاپ لبیل رول بسیار مقرون به صرفهتر خواهد بود. تولید کننده لیبل و ریبون برای شما چارهی منحصربفردی اندیشیدهاند و لیبلهای رولی را تولید نمودهاند. کارخانهها و تولیدیهای مختلف برای بیان مشخصات محصولات خود نیاز به این برچسبها دارند تا بتوانند کالای خود را در سریعترین زمان ممکن به مشتری معرفی نمایند. همچنین افزون بر صرفهجویی، طراحی و ظاهر این برچسب سبب افزایش فروش محصولات خواهد شد و در نتیجه تقاضا برای توليد ليبل مذکور به مراتب بیشتر از سایر برچسبهای موجود در بازار میشود. لیبل رول یکی از انواع پرکاربرد برچسبها میباشد و به دلیل ویژگیهای منحصربفرد این محصول روزبه روز بر محبوبیت و در نتیجه خطوط توليد ليبل افزوده میشود.
را دارد. قیمت چاپ لیبل رول در چاپ فلکسو بسیار کم و مقرون به صرفه بوده و این یکی از ویژگیهای منحصربفرد این نوع چاپ در توليد ليبل ممتاز و باکیفیت میباشد. کاربرد دارد اما شاید بیشترین کاربرد برچسبزنی یا لیبل زنی در صنعت بسته بندی کالا میباشد. همانطور که در بالا به آن اشاره شد چاپ لیبل رول با استفاده از سه روش افست، فلسکوگرافی و هلیوگراور یا فرونقش امکانپذیر میباشد. زمانی که شما کسب و کار خود را توسعه و گسترش دادهاید یا پروژهای بزرگ را پذیرفتهاید و دیگر لیبلهای برگهای و معمولی پاسخگوی نیاز شما نیستند زمان آن رسیده که نوع برچسب مورد استفاده خود را تعویض نمایید. لیبل پشت چسبدار می تواند از جنس کاغذ گلاسه، پی وی سی، شیشه ای، خرد شونده، شبرنگ و یا متال باشد. جهت چاپ لیبل متال انواع کد ریبون های رزین و سوپر رزین پیشنهاد می شود. یکی از موارد مختلف لیبل های ارائه شده در مجموعه ویزیت چاپ لیبل کاغذی است که مناسب ترین قیمت لیبل رو داره . ۱- لیبل پشت چسبدار کاغذی : این نوع لیبل از جنس کاغذی بوده و از ارزانترین لیبل ها یا برچسب ها محسوب میشود . توليد ليبل رول با سه روش چاپ افست رول، چاپ فلکسوگرافی و چاپ هلیوگراور یا فرونقش امکان پذیر میباشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.