چاپ لیبل برچسب، لیبل پشت چسبدار، کاغذی, پی وی سی, متال و غیره

چاپ لیبل برچسب، لیبل پشت چسبدار، کاغذی, پی وی سی, متال و غیره
لیبل بطری تمیز نگه داشتن لیبل به معنای مخفی کردن اطلاعات لازم در آن نیست. سعی کنید بستهبندی محصول خود را به گونهای ایجاد کنید که استفاده از آن جالب و سرگرمکننده باشد. در هنگام انجام یک کار خلاقانه برای ایجاد بستهبندی یا طراحی لیبل یک محصول این قانون را به خاطر بسپارید که «بیشتر کمتر است! طراحان گرافیک اهمیت بستهبندی محصول و طراحی لیبل را به خوبی میدانند. بنابراین باید به گونهای طراحی شود که ارتباط خوبی بین بستهبندی و محصول نشان دهد. ۱- از بین صدها طرح و قالب از پیش آماده شده، یکی از آنها را انتخاب کنید. چای کیسهای به شکل آویز یکی از این موارد است. استفاده از آن آسان و بدون حباب است و به شما کمک میکند تا سازماندهی شوید. هنگامی که کودک میداند پس از خوردن شکلاتها با توپ بازی میکند همیشه دوست دارد آن را بخرد. ». خوب است که در هنگام طراحی خلاق باشید اما مراقب خلاقیت بیش از حد باشید. برای چاپ لیبل تبلیغاتی خوب یا هر نوع دیگری از لیبل و برچسب، نکاتی وجود دارد که باید رعایت شوند. از ویژگی های این نوع لیبل که به تازگی به لیست خدمات گروه هنری چاپ نفیس اضافه شده این است که امکان طلاکوب کردن کار وجود دارد که در قسمت بعدی توضیح داده خواهد شد.

لیبل برچسبی

لیبل برچسبی شاید این دستگاه چندان گران قیمت نباشد اما برای افرادی که تازه می خواهند کار خود را شروع کنند و به لوازم متعدد دیگری هم نیاز دارند، هر وسیله ای که بتوان به صورت اقساط خریداری کرد به صرفه جویی در هزینه ها منجر می شود و سبب راه افتادن هر چه سریع تر کار می گردد. با توجه به حجم بالای استفاده از بسته بندی نیاز است که روی کالاها برچسبی قرار بگیرد تا بتواند کالا را معرفی کند و اگر این بسته ها در جایی انبار شوند نیز به راحتی آنها را پیدا کرد و برای ورود و خروج کالاها با مشکلی مواجه نشویم. اینگونه برچسب ها دارای مدار مغناطیسی بوده و در فروشگاه و انبارها برای جلوگیری از سرقت و بیرون بردن غیر مجاز کالا استفاده می کنند، البته این امر لیبل بسته بندی منوط به نصب سیستم های دزدگیر جلوی درب خروجی انبار یا فروشکاه می باشد. قیمت لیبل بستگی به کیفیت آن دارد ، عوامل موثر در کیفیت لیبل AM شامل میزان چسبندگی و تعداد لایه های متالیزه آن دارد که در بازار مدل های دو ، سه و چهار لایه عرضه می شود ، محصول بسته 5000 تایی لیبل دزدگیر AM به دلیل تعداد آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.
هاینز بستهبندی وارونه قابل فشار دادن را برای سس کچاپ معرفی کرد و فروش آن فقط به دلیل طراحی بستهبندی بسیار بالا رفت. هیچ چیز نمیتواند بهتر از ساختن یک بستهبندی قابل استفاده برای محصول باشد یعنی بستهبندی محصول حتی پس از استفاده از محصول نیز برای مشتری مفید باشد. اینگونه برچسب ها نیز در بحث گارانتی استفاده دارند از نظر کشیدگی مقاومت بالا و حرارتی تا 80 درجه سانتیگراد را تحمل میکنند و در دو نوع شطرنجی و نقره ای میباشد. چاپخانه ها از ابزارهای چاپی به روز و مجهزی برخوردار هستند تا برای مشاغل مختلف انواع مختلفی از خدمات چاپی چون چاپ لیبل و برچسب را انجام دهد و طرح های منحصر به فرد و با کیفیتی تقدیم مشتری نماید. پلیاستر جانسختترین مادهای است که در این مقوله از آن استفاده میشود و نسب به مواد کاغذی و پلیپروپلین از هزینه بیشتری برخوردار است. بسته به نوع محصول میتوانید به آن دسته یا شیارهایی بدهید تا حمل و استفاده آن توسط مشتری آسان شود. به عنوان مثال، اگر فصل فوتبال باشد شما بهتر است یک نسخه محدود از بستهبندیهای خلاقانه مربوط به فوتبال را معرفی کنید تا خرید انگیزشی را در بین دوستداران و طرفداران فوتبال تبلیغ کنید.
اما ضمن شکستن این قاعده لازم است که اطمینان حاصل کنید که رابطه مکمل بین محصول و بستهبندی آن را خراب نمیکنید. درمورد آن روندها به روز باشید و آنها را در بستهبندی و طراحی لیبل خود بگنجانید. در این مقاله قصد داریم ۱۵ نکته مهم در مورد طراحی لیبل را بررسی کنیم. اینگونه برچسب ها بصورت حرارتی بوده و نیازی به ریبون برای چاپ ندارند و بیشتر در بخش پوشاک بکار می روند که در مکانیزه کردن سیستمهای فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. لیبل های استرچ با یک روند تولیدی بسیار پیچیده تولید می شوند و معمولا در تولید آن ها از فیلم های تک لایه شفاف یا سفید استفاده می شود. هنگامی که شما با این روند پیش میروید مصرفکنندگان به محصول شما جذب میشوند و در نتیجه حجم فروش محصول شما افزایش مییابد. اما باید آگاه باشید که این قوانین را در مسیر درست بشکنید. اگر میتوانید قانون صنعت خود را تغییر داده و با یک بستهبندی نوآورانه ارائه دهید مطمئن باشید که توجه به محصول شما جلب خواهد شد. با استفاده از یک بستهبندی قابل استفاده میتوانید با نشان دادن مزیتهای مضاعف مشتری را به خود جلب کنید.
اين گونه برچسبها در بحثهاي امنيتي و گارانتي محصولات استفاده می شوند و معروف به برچسب گچي بوده و بعد از چسباندن به محصول به هيچ طريقي قابل كندن نيستند و در صورت سعی به کندن این نوع لیبل خرد می شوند كه بيشتر براي گارانتي محصولات الكترونيكي استفاده ميشوند؛ همچنين ميتوان بجاي برچسب اموال هم استفاده كرد. برچسب قیمت یا اتیکت لیبل زن نوشته ای که روی محصولات مختلف اعم از کیسه ها، کارتون ها، شیشه های دارو، جعبه های کالا، و یا کالای بازرگانی برای تعیین محتوا، وزن، مشخصات و یا قیمت آنها چسبانده می شود. برچسبها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارد. وسایل و مواد آزمایشگاهی: تمامی وسایل و مواد مصرفی که در آزمایشگاه کاربرد دارد مانند: انواع کیتهای تشخیص ویروس، کیت hdlv, کیتهای گروه خونی و تمامی کیتهای موجود در آزمایشگاه ها و همچنین انواع دستگاه اندازه گیری مانند اندازه گیری قند و باقی دستگاه هایی که در آزمایشگاه ها کاربرد دارند. لیبل پرینتر ها دارای مشخصه هایی همچون عرض چاپ, طول چاپ, رزولوشن (دقت چاپ) و سرعت چاپ می باشند. در زندگی روزمره، اکثر خرید هایی که ار فروشگاه ها می کنید، روی آن یک لیبل چاپ شده چسبیده است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.