کاغذی, پی وی سی, متال و غیره

کاغذی, پی وی سی, متال و غیره
چاپ فلکسوگرافی کارتن لمینتی در مقابل هرگونه آسیب اعم از آلودگی، رطوبت و گرد و غبار بسیار مقاوم بوده و کیفیت و زیبایی در طراحی از اصلیترین ملاکهای آن میباشد. از مزایای آن این است که با توجه به این موضوع که در گرماژهای متنوع به تولید رسیده است کاملا تمیز و بهداشتی میباشد. همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که وقتی بسته مواد غذایی شما در فروشگاه، میان چندین برند قرار گرفته تنها چند ثانیه فرصت دارید که خود را نشان داده و با رقابت با سایر برندها بپردازید. دوستان عزیز مدرن طرح، این موضوع را همیشه به خاطر بسپارید که انسانها به طور غریزی و طبیعی به سمت زیباییها جذب میشوند. درب جعبههای کیبوردی دو زبانه در اطراف کارتن قرار گرفته و بر روی هم چفت میشوند. زمانی که بسته بندی محصول شما نمای عالی و مرتبی داشته باشد سایر افراد نیز به خرید کردن ترغیب میشوند. استفاده میشود. درواقع برای جابه جا کردن اسباب سنگین بسیار پرکاربرد میباشد و در برابر ضربه نیز مقاوم هستند. تری استات در کلیشه های فتوپلیمری وظیفه ی حفظ کلیشه در برابر کش آمدن و عوامل خارجی را دارد که در روی لایه ی حساس می توانند تاثیر داشته باشند. انواع گوناگونی را نیز همچون جعبه لمینتی سه لایه، پنچ لایه و لمینتی سینگل فیس را شامل میشود.

 

چاپ فلکسو نایلون

 

چاپ فلکسو تهران که در روی لایه ی حساس می توانند تاثیر داشته باشند. سفارش آنلاین می تواند شما را از دردسرهای رفت و آمد رها ساخته و منجر شود تا زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به پیشرفت کسب و کار خود بپردازید. حال اگر ارزش مادی کالای شما بالا میباشد میتوانید از طرحهای مختلفی از جمله طلاکوب، نقره و … همچنین دستگاه های مختلفی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرند نیز تقریبا هر نوع انتظاری که سفارش دهنده از چاپ دارد را برآورده می سازند. رویه هایی از جنس فیلم پلیمری می توانند شفاف، مات، براق، متالیزه، سفید یا رنگی باشند. جعبههای کیبوردی خود را در هر طرح و رنگی که میخواهید از مدرن طرح سفارش دهید. سفارش کارتن کیبوردی را در نوع لمینتی نیز میتوانید دهید. سفارش کارتن به نوعی خود می¬تواند، فضایی برای تبلیغات برند شما باشد. نکته: استفاده کردن از رنگهای روشن با هارمونیهای زیبا و جذاب درواقع اینگونه عمل میکند که محصول به نوعی به مشتری تحمیل شده و در نهایت خریداری میگردد. این کارتنها به نوعی نیز همه جانبه هستند و برای کتاب و پوشاک و …

 

چاپ فلکسوگرافی از مزایای آن میتوان به قابلیت بازیافت، داشتن ظرفیت چاپ بالا، شفافیت و نرمی مقوا اشاره نمود. طراحی کارتن بستهبندی و چاپ آن نیز همانند سایر رشتههای طراحی یک کار کاملا حساس و ظریفی است که حتما باید به دست متخصصان طراحی صورت گیرد. به نظر شما با این توضیحات گفته شده چگونه می¬توان همچین موقعیت خوبی را از دست داد؟ بنابراین ادامه این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید. لازم است این نکته را نیز در رابطه با این مطلب مد نظر قراردهید که از این کارتنها میتوانید به عنوان باکس پستی و یا هدایا استفاده نمایید. این نکته را هیچگاه از یاد نبرید که جعبه ویترین فروشگاه شما میباشد و طراحی و چاپ برند بر روی آن میتواند بر موفقیت شما بیفزاید. در این میان اصطلاح آنیلوکس نامی بود که تا تقریباً ۶۰ سال پیش روش فلکسوگرافی به آن موسوم بود. البته آنیلوکس هماهنگ با داتهای پلیت، تنها فاکتور انتخاب یک آنیلوکس مناسب نیست. هنوز هم از نوردهای آنیلوکس با سلول های شش ضلعی ۶۰ درجهای برای خیلی از کارهای چاپ فلکسو استفاده میشود.
با خاصیت چسبندگی بسیار بالایی که دارند به راحتی میتوان یک کاغذ چاپی را بر روی آنها چسباند. چاپ می تواند روی کیسه های پلی اتیلن و سلفون های شفاف، صدفی و متالایز انجام شود. قیمت این نوع لیبل نسبت به سایر لیبل ها بسیار مقرون بصرفه تر است و از یکی ویژگی های منحصر به فرد این محصول امکان ارائه این نوع استیکر به صورت فوری یکروزه می باشد. از جمله ویژگیهایی که میتوان برای این کارتنها برشمرد، حفظ کیفیت محصول و راحتی در حمل و نقل است. برچسب آموزشی: لیبلهای آموزشی اطلاعات مربوط به محصول را ارائه میدهند. مدرن طرح ارائه دهنده انواع کارتنهای ته قفلی در هر اندازه و طرحی که سفارش شود، میباشد و همیشه کیفیت حرف اول را در کار ما میزند. از این جنس پوششها برای ساخت کارتنهای لمینتی استفاده میگردد. استحکام بالای این پوششها موجب میگردد که در صنایع متفاوتی مورد استفاده قرار بگیرد و هیچ گونه معایبی نیز برای کالاهای شما نخواهد داشت.
چاپ کارتن آسپتیک نیز تنوع بسیاری دارد و عمر طولانی و وزن کم کارتن موجب میشود تا برای کالاهای لبنیاتی مورد استفاده قرار گیرد. بیشتر مشتریان کارتن آسپتیک صاحبان شرکتهای محصولات لبنی هستند و برای بستهبندی شیر و آب میوهها از این دسته بسته ¬بندیها استفاده میشود. در این بخش میخواهیم به انواع پوششهایی که در ساخت کارتنهای بستهبندی استفاده میشود، اشارهای داشته باشیم و با توضیحاتی در رابطه با معایب و مزایای آنها، انتخاب شما را در هنگام سفارش چاپ کارتن راحتتر کنیم. کارتنهای لمینتی یکی از مناسب¬ ترین گزینهها برای بستهبندی صیفی جات بوده و همواره طرفداران زیادی نیز دارند. مدلهای گوناگونی از چاپ کارتن میوه و صیفی جات را میتوانید در وب سایت مشاهده نمایید. چاپ کارتن کیبوردی مدلهای متنوعی را شامل میگردد و موجب برجسته سازی برندتان میشود. چاپ ليبل کاغذي (برچسب)،چاپ ليبل شيشه اي (ترانسپارنت )، چاپ ليبل PVC ، چاپ ليبل شبرنگ (استيکر)،چاپ ليبل اموال (برچسب اموال) ،چاپ ليبل گچي ، چاپ ليبل متالايز ،چاپ ليبل پلي کربنات ، ليبل پلکسي گلاس ،چاپ ليبل طلق ، چاپ چسب پهن (چسب کارتن) چاپ برچسب هاي صنعتي ، چاپ ليبل ژله اي،چاپ ليبل مخدوش شونده (برچسب خوردشونده)،چاپ ليبل فلزي (چاپ فويل هاي آلومينيومي) .

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.