رسوایی «کنگره روحانیت مبارز» با بیانیه ضدانقلاب روشن شد/ حق طلبکار ندارید

[ad_1]

ایسنا/ گولیستون امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اظهارات توهین آمیز و شادی آفرین جامعه روحانیت مبارز درباره مشکلات عدیده کشور گفت: ”

حجت الاسلام محمود ترابی در خطبه های سیاسی و جشن این جمعه خود و همگان را به تقوا دعوت کرد و گفت: فرا رسیدن ماه رجب باید مقدمه ای برای آماده سازی ما و آماده شدن برای قیام باشد. ماه مبارک عید». ماه رمضان

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خود را برای پیروزی نهایی آماده می کند، افزود: برای این منظور رهبر معظم انقلاب سه مرحله و سه دستور مهم را توصیه کرده اند. ” برای تمدن نوین اسلامی.» تزریق امید مستلزم عدم تکرار و اصلاح اشتباهات گذشته و اقدام جهادی و انقلابی است.

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه امروز مردم ما در اوج امنیت هستند، خاطرنشان کرد: امروز باید پرسید واقعاً چه کسانی نگران امنیت فردا و قبل از خواب هستند؟ امروز خوش بینی مردم به آینده با دولت مردمی در گام دوم افزایش یافته و همه با سرمایه اصلی کشور سردر ده ها با امید بیشتری به سمت اهداف نظام پیش می رویم.

جوانان امروز در محاصره و جنگ هستند

ترابی در ادامه بر لزوم عبرت گرفتن از 43 سال گذشته و عدم تکرار اشتباهات گفت: باید در مسیر سختی که امروز برای دستیابی به جایگاه والای کشور در منطقه طی کرده ایم اطلاع رسانی و الگوسازی لازم انجام شود.

وی حفاظت از جنبش مذهبی در دوران اخیر را «بسیار دشوار» توصیف کرد. حجاب های سفارشی برای جنگ شهوترانی در کشور مقایسه جوانان امروز با جوانان و نوجوانان دهه 50 و 60 غیر ممکن است.

فرماندار کاووس امام جمعه قنبد با انتقاد از بی توجهی به جنگ سازماندهی شده آرایشگران، لوازم آرایشی هدفمند، مانکن های ثابت و متحرک گفت: به خمپاره که آخرین بیانیه کنگره روحانیت جنگ و برخی از اعضای مجمع بود. از اساتید و محققین حوزه علمیه قم.

ترابی گفت: شما در حال سیاه نمایی و نادیده گرفتن امام و راه امام و راه شکوهمند نظام اسلامی هستید. این خلاف امید و صد در صد ضد انقلاب است و اگر کاخ سفید می خواست علیه ملت ایران بیانیه ای بدهد آن را منتشر می کرد.

شما غربی ها سرچشمه همه مشکلات کشور خود هستید

وی تاکید کرد: جامعه روحانیت مبارز می خواهد با پیوستن به دشمن، سرمایه و ننگ از دست رفته خود را بازیابد. دولت ها و اگر ضعف در حکومت داری وجود دارد، در سه دوره آقایان خاتمی، رفسنجانی و روحانی با افشای وابستگی و نشستن با جورج سوروس و زانو زدن، شیوه غربی ها را درک کرده اید. نزدیک پادشاه کویت و عربستان سعودی.

امام جمعه قنبد کاووس با اشاره به اینکه هر جا عیب و نقصی وجود دارد نام غربی های محلی است، گفت: اینها همان کسانی هستند که استعفای روحیه انقلابی را رهبری کردند و امروز حق ندارند بدهکار باشند. چون خودشان بزرگترین بدهکار دنیا هستند تاریخ پیش ملت است شریف ایران اسلامی است که کورکورانه خواهد دید که آینده ایران روشن خواهد بود.

ترابی با بیان اینکه شهادت وحشیانه ماموران نیروی انتظامی در شیراز بار دیگر اعتراض مشروع به استفاده از سلاح را آشکار کرد، گفت: متاسفانه این امر به دلیل محدودیت ماموران وفادار پلیس و رهاسازی سگ های ولگرد است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.