رالی 22 بهمن در شهرهای خودروهای قرمز برگزار می شود

[ad_1]

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به شرایط خاص قرآن، راهپیمایی 22 بهمن ماه 93 در شهرهای سرخ با خودرو و موتور سیکلت برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین مسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در 22 بهمن ماه گفت: هم اکنون بازتاب های بیشتری در دسترس است. . در بیش از 1500 شهر و 30000 روستا انجام شد.

وی ادامه داد: محتوای و عمق برنامه ها با محوریت دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف و تاثیر این حماسه بزرگ در داخل و خارج از کشور، مبارزه با جنگ روایتی، تحریف و تخریب دشمن، بخشی از برنامه فعلی.” در بسیاری از دانشگاه ها، مراکز آموزشی و فرهنگی و همچنین در حدود 60000 مسجد و 40000 پایگاه بسیج، کانون های عرفانی و مناظره برگزار شد.

مویساپور تصریح کرد: از دیگر اقدامات برای انتشار مقالات همایش های علمی و تخصصی و برگزاری وبینارهای مختلف با ابعاد و آثار شگفت انگیز انقلاب اسلامی است.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی برای افزایش مشارکت جوانان و جوانان در جشن های جامعه و رشد گروه های سرود، تئاتر و نمایشگاه های مختلف هنری، شاهد حضور پرشور جوانان انقلابی در فضای مجازی و پاسخگویی به سوالات هستیم.

وی ادامه داد: سخنرانان، ائمه جماعات و جماعت با حضور فعال خود در بین مردم، در مساجد و هیئات مذهبی، سازمان های مردم نهاد و نهادهای مذهبی به تبیین دستاوردهای انقلاب پرداختند و از سوی دیگر پرچم را به عنوان نماد و افتخار ملی به نمایش گذاشتند. و در جاهای مختلف قرار دهید.

نماینده ولی فقیه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: جمع آوری نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات مردم با راه اندازی بانک عقیدتی از جمله اقدامات جدیدی است که در ارتقای کیفیت و تنوع برنامه ها موثر خواهد بود.

موسی پور گفت: امسال نیز رسانه ملی در تولید و پخش مستندهای فاخر و روشنگرانه برای افزایش درک و پاسخگویی به شبهات نقش فعالی داشته است.

وی بیان کرد: ویژه برنامه های شب بیست و دوم بهمن ماه در مساجد و محلات همراه با نورپردازی برگزار می شود.

موسی پور افزود: به دلیل اینکه اوج و نمایش اقتدار ملی در دهه فجر، برنامه راهپیمایی بزرگ و پرافتخار 22 بهمن است. امسال به گفته مسئولان، کارشناسان و کارکنان وزارت بهداشت، احتمال اوج گیری در هفته های آینده وجود دارد. لذا مطابق با شرایط کشور و به منظور حفظ سلامت و جان مردم، عید ملی یام الله 22 بهمن ماه 1400 در تهران و شهرستان های تاج سرخ با خودرو و موتور سیکلت برگزار می شود. که خانواده ها می توانند در صبح استراحت کنند می توانند انجام دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این در حالی است که در سایر شهرها راهپیمایی ها با رعایت کامل مقررات بهداشتی و تمامی راهپیمایی های 22 بهمن در سراسر کشور در فضای باز و با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار می شود. جزئیات برنامه 22 بهمن در تهران و شهرستان ها از سوی ستاد دهه فجر اعلام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.