محدودیت ها: افراد در وهله اول باید نوبت سوم واکسن را دریافت کنند

[ad_1]

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در شورای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مهمترین مولفه جلوگیری از موج ششم تاج، اولاً تکمیل فرآیند واکسیناسیون و در درجه دوم سلامت فردی است. . پروتکل ها

علی حدادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به موج ششم کرونا در کشور و لزوم توجه به پروتکل های بهداشتی، اظهار کرد: واکسیناسیون خود را تمام کنید، زیرا شیوع این ویروس بسیار زیاد است و با یک بیماری همراه است. ویروس کرونا.” تعداد زیادی از مردم آلوده می شوند.

وی افزود: باید نوبت سوم واکسن تزریق شود و همه مردم باید واکسن را در اولویت قرار دهند، بدن آنها ضعیف تر عمل می کند.

عادی سازی امیکرون ها ممنوع است

نماینده مردم تولگون، ساوجبلوگ، چاهربوک و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از اعتدال این بیماری پرهیز شود زیرا با اعتدال رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه کاهش می یابد. رعایت پروتکل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی از ضروریات پیشگیری است.

حدادی گفت: با توجه به افزایش روزافزون مرگ و میر و بیماری، هم مسئولان بهداشت و هم مردم باید توجه ویژه ای به این وضعیت داشته باشند. ستاد ملی تاج گذاری نیز باید در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهد.

وی در پایان تاکید کرد: مهمترین مولفه مبارزه با بیماری عروق کرونر در وهله اول تکمیل فرآیند ایمن سازی و در وهله دوم رعایت پروتکل های بهداشتی است که تنها در این صورت است که می توانیم بر این موج بیماری غلبه کنیم. با کمترین آسیب

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.