نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت های آگاه و خلاق آغاز به کار کرد

[ad_1]

نمایشگاه دو روزه آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت های صاحب نظر و خلاق کشور صبح امروز (سه شنبه) و مصادف با ایام الله دهه خجسته صبح با حضور معاون اول رئیس جمهور آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه با حضور حدود ۱۵۰ شرکت آگاه و خلاق به مدت دو روز از ۲۲ تا ۲۲ بهمن ماه برگزار شد و محصولات فناورانه شرکت های منتخب آگاه و خلاق بر پایه فناوری های نرم و پیشرفته را به نمایش گذاشت. زمینه های خلاق، فناوری فضایی، حمل و نقل، اقتصاد دیجیتال و هوش پیشرفته، لیزر و فوتونیک، فناوری شناختی، فناوری آب و محیط زیست، گیاهان دارویی، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و سلول های بنیادی ارائه شده است.

محمد مخبر پس از افتتاحیه این نمایشگاه که با همراهی دکتر ستوری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، از بخش های مختلف بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردها، دستاوردها و محصولات و محصولات فناورانه و محصولات شرکت های آموزشی قرار گرفت.

معاون اول رئیس جمهور در بازدید دو ساعته از این نمایشگاه که توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، از اتاق های مختلف نمایشگاه از جمله بازسازی و نوسازی تجهیزات پزشکی بازدید کرد. از ژنتیک، داروسازی، مراقبت های بهداشتی، تجهیزات صنعتی و مدیریت انرژی، برق و الکترونیک، فناوری آب دریایی، انرژی، فناوری شبیه سازی، ساخت و ساز و ساختمان، حمل و نقل، بازی و تفریح، گردشگری و کشاورزی بازدید کرد.

همچنین در این بازدید خبرنگار پس از شنیدن مشکلات و دغدغه های فعالان شرکت های صاحب نظر، دستورات لازم را برای مساعدت و رفع مشکلات این شرکت ها ارائه کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.