رئیس: دولت توسعه کشور را در پرتو عدالت دنبال می کند

[ad_1]

وی گفت: ایران در حوزه انرژی پتانسیل بالایی دارد که برای افزایش تولید و اشتغال باید شناسایی و فعال شود.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه با تبریک افتتاح پروژه های نفت و پتروشیمی وزارت گاز و پتروشیمی در صبح و حلول ماه مبارک رجب، تاکید کرد: گازرسانی به مناطق مرزی و مناطق محروم مایه مباهات است. . دولت گفت: گازرسانی امروز 169 روستا در استان خراسان جنوبی از نعمت گاز بهره مند شده اند که اکثر طرح های مصوب در سفر سیزدهم دولت به استان در مراحل اولیه کار دولت بوده است.

رئیس جمهور با اشاره به پتانسیل طرح های پتروشیمی برای ایجاد اشتغال، رونق و توسعه اقتصادی گفت: با تلفیق رویکرد حرفه ای و وفادار، توسعه صنعت نفت در همه ابعاد رصد می شود.

رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کشور ظرفیت‌های زیادی برای توسعه دارند، گفت: با کشف و وجود پتانسیل‌ها در این حوزه‌ها می‌توانیم در سطح منطقه‌ای و جهانی جایگاه پیشرو داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز با گذشت 43 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، گام های بزرگی برای پیشرفت کشور برداشته شده است و در نظر داریم هر چه زودتر این روند را ادامه دهیم.

رئیس جمهور گفت: در حوزه انرژی اقدامات خوبی انجام شده است اما کشور ما در این زمینه فرصت های زیادی دارد که باید برای ارتقای تولید و افزایش اشتغال شناسایی و فعال شود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت مردمی پیشرفت کشور را در راستای تحقق عدالت دنبال می کند، گفت: برنامه دولت بر مناطق محروم و فقیر متمرکز است و معتقدیم باید به این مناطق توجه بیشتری شود تا مردم بتوانند از آن بهره ببرند. عدالت را احساس کنید و در رفاه زندگی کنید.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه راه اندازی این پروژه ها بر اساس عدالت و امید بوده است، گفت: اقدامات وزارت نفت با حرکتی جهادی و انقلابی در برنامه خود می تواند کشور ما را نه تنها در غرب آسیا ببرد. . ». اما داشتن موقعیت ممتاز در صحنه جهانی.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز روحیه جهادی در بخش‌های مختلف وزارت نفت حاکم است و تلاش و کوشش همه دست‌اندرکاران در این زمینه است.

رئیس جمهور گفت: افزایش اعتماد عمومی به دولت سرمایه بزرگی است که به هیچ وجه نباید مورد غفلت قرار گیرد و باید با کار و خدمت متقابل اعتماد عمومی را تا حد امکان به مردم تقویت کنیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز بزرگترین مولفه قدرت جمهوری اسلامی ایران مردم متدین کشورمان هستند و باید با کارآمدی نظام اسلامی روز به روز اعتماد مردم را افزایش دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.