خبرگزاری صدا و سیما: جشن پیروزی انقلاب دردناک ترین روز برای آمریکاست

[ad_1]

معاون اول رئیس جمهور در نماز جمعه تبیین مکتب امام خمینی(ره) برای نسل جدید را مصداق بارز جهاد دانست و بر لزوم گسترش معارف انقلاب و رهبری تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر با اشاره به برگزاری جشن های مختلف ۲۲ بهمن گفت: ملت انقلابی ایران در هر شرایطی برای دفاع از آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی تلاش کرده اند. و حتی در این شرایط سخت.» کارکنان نیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی نشان دادند که در کنار مدیریت هستند.
معاون اول رئیس جمهور سالروز پیروزی انقلاب را جشنی ملی خواند که ستارگان آن جوانان، فرماندهان و دانشمندان هستند.

وی افزود: هر سالگرد پیروزی انقلاب، جشن شکرگزاری ملت های پایدار منطقه است و جشن پیروزی انقلاب تلخ ترین روز برای آمریکاست. رژیمی که با کودتای 22 بهمن به دنبال خنثی کردن اراده ملت بزرگ ایران بود، با حضور در صحنه، بزرگترین پروژه استعماری خود در منطقه، ناکام ماند.

وی با اشاره به برنامه تاثیرگذار مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی افزود: حضور ملت ایران در عرصه های مختلف و همکاری مستمر آنها با جمهوری اسلامی ایران همواره خاری در چشم دشمنان و دشمنان خواهد بود. نیروهای حاکم». امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری هنر بزرگ به صحنه آوردن مردم را به همه ما آموخته اند و این تنها راه حرکت و پیشرفت ایران اسلامی است.
وی تصریح کرد: دولت سیزدهم مصمم به حل مشکلات پیش روی کشور و بالاتر از همه مشکلات جامعه بر اساس حضور و مشارکت مردم در بخش‌های مختلف است و معتقدم تنها با مشارکت مردم است. گفت: جدیت مردم را از بین می بریم.
وی آینده ایران اسلامی را با دولت جدید مردمی روشن کرد و ابراز امیدواری کرد در سال آینده پیروزی انقلاب، مردم شیرین تر از دستاوردهای دولت مردمی باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.