لیبل حرارتی آبادان

لیبل حرارتی مولوی با توجه به نیاز به اطلاعات دیجیتال و استراتژی امنیتی، اکثر شرکت ها و موسسات در چین شروع به جایگزینی تجهیزات اداری سنتی خود با محصولات محلی به جای برندهای بزرگ جهانی که همه ما با آنها آشنا هستیم، کرده اند. انتظار می رود بخش بزرگی از چاپگرهای داخلی و مواد مصرفی چاپ جایگزین برندهای سنتی در آینده شوند.

علاوه بر این، تولیدکنندگان چینی نیز بر روی چاپگرها برای استفاده خاص تمرکز می کنند. اینها شامل چاپگرهای طرح نقشه، چاپگرهای لیبل و چاپگرهای تخت UV هستند. با ورود بیشتر و بیشتر بازیگران چینی به بازار چاپگرها، OEM های چینی رشد خواهند کرد و نقش مهمی را نه تنها در بازار داخلی بلکه در بازار جهانی ایفا خواهند کرد.

دستگاه لیبل حرارتی چاپگرها و مبدل‌های لیبل برزیلی پیچیده‌تر از بسیاری از بازارهای نوظهور هستند و همچنان به سرمایه‌گذاری بر روی جدیدترین فن‌آوری‌ها ادامه می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که می‌توانند محصولات و خدمات با کیفیت را به کاربران نهایی جهانی و محلی عرضه کنند. با افزایش جمعیت طبقه متوسط، و اکوسیستم خرده فروشی متنوع مانند بازار بزرگ برزیل، فرصت های ارزشمندی را ارائه می دهد. اگرچه، برزیل ممکن است چالش های سیاسی و اقتصادی کمی مانند کسری مالی بالا داشته باشد، اما چشم انداز بازار همچنان مطمئن است. علاوه بر این، افزایش رقابت بین بازیگران داخلی و بین المللی تخمین زده می شود که انگیزه بیشتری برای رشد بازار چاپ حرارتی در برزیل ایجاد کند.

خرید رول لیبل حرارتی به عنوان مثال، در فوریه 2020، Avery Dennison، تولید کننده و توزیع کننده جهانی مواد چسبنده حساس به فشار، برچسب ها و برچسب های مارک پوشاک، اینله های RFID و محصولات پزشکی تخصصی، مکان تاسیسات بعدی تولید RFID خود را برای اولین بار در برزیل و پنجمین اعلام کرد. در جهان. تاسیسات جدید در برزیل طیف گسترده ای از طرح های خاتم را تولید خواهد کرد. Avery Dennison با Impinj و NXP برای توسعه برچسب‌های RFID شریک می‌شود و آخرین فناوری تراشه را در محصولات خود گنجانده است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.