آخرین وضعیت چاه های خطرناک برج کریسمس، بابکی زنجانی و دریا

[ad_1]

رئیس منطقه 2 وضعیت اخیر چاه بابکی زنجانی، برج میلود و دریا را تشریح کرد.

مهدی صالحی در گفت وگو با ایسنا وی در خصوص وضعیت چاه های منطقه 2 با اشاره به اینکه حدود 20 حلقه چاه در منطقه 2 وجود دارد که بررسی ها نشان می دهد 5 حلقه چاه پرخطر هستند، گفت: برای اطمینان از ایمنی چاه های پرخطر منطقه 2 اقدامات مختلفی انجام شده است. گرفته شده است. منطقه، از این رو «دریا» که سال‌ها رها شده بود و به مرحله پرخطری رسیده بود، در تعقیب سازماندهی مجدد شد و اکنون ثبات ادامه دارد و آخرین گزارش گواه ثبات نسبی چاه است. .

وی گفت: دو حلقه چاه از جمله چاه مرزدارون که مدت ها رها شده بود پر شده و این حادثه مهم رخ داده و سقف آن ریزش کرده و دیگر چاه خطرناکی محسوب نمی شود.

صالحی همچنین در خصوص وضعیت چاه گفت: چاه ایران زمین که به چاه بوباکی زنجانی نیز معروف است، بر اساس اسناد و مدارک ما به وزارت نفت واگذار شده و به ما تذکر داده شده است که تکلیف مشخص شود. اما چالش این است که هنوز نتیجه‌گیری فنی در مورد خطر گودال نگرفته‌ایم، چاه متروکه به این معناست که کار ساختمانی انجام نمی‌شود و باید تکلیف مشخص شود.

خب «ایران زمین» صاحب خودش را دارد

وی ادامه داد: چاه ایران زمین صاحب مشخصی دارد و وزارتخانه باید برای تکمیل ساخت چاه اقدام کند.

«برج کریسمس» به شهرداری تهران تحویل داده شد

این چاه به اندازه گذشته خطرناک نیست

صالحی در خصوص وضعیت چاه گفت: خوشبختانه چاه به شهرداری تهران تحویل داده شده و اکنون فرد خاصی را در اختیار دارد، خطر ناشی از گودال. تثبیت دیوارها آغاز شده و چاه دائماً تحت نظارت است و می توان گفت که این چاه مانند قبل خطرناک نیست.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.