دو پهپاد جدید به ناوگان نیروهای مسلح اضافه شد

[ad_1]

با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر خوجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و جمعی از مسئولان نیروهای مسلح، دستاوردهای این سازمان در حوزه از هواپیماهای INFO به نمایش گذاشته شد.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ محمدریزو آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در نمایشگاه صنعت هواپیما، در اجلاس سران این سازمان شرکت کرد و ایام الله دهه فجر و رجب و همچنین گرامیداشت ایام الله را گرامی داشت. یاد و خاطره شهدای صنعت دفاعی به ویژه عالم شهید دکتر محسن فخری زاده در سخنانی گفت: بی شک صنعت هوانوردی یکی از نقاط قابل اعتماد در افزایش حیثیت و دفاع از نظام جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه حدود 4 دهه از تاسیس این صنعت بومی در مجموعه صنایع هوایی وزارت دفاع می گذرد خاطرنشان کرد: امروز چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با رهنمودهای حکیمانه فرمانده معظم کل قوا است. جمهوری ایران امام خامنه ای در هوانوردی شاهد تبلور و شکوفایی صنعت IAB و ظهور دستاوردهای عملیاتی جدید در این مجموعه هستیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه پهپاد یکی از ارکان کلیدی توان رزمی و عملیاتی نیروهای مسلح در افق های فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی است، گفت: این پهپاد یکی از ارکان کلیدی توان رزمی و عملیاتی نیروهای مسلح است. راه رسیدن به اوج اقتدار در این مسیر باید برای اعتلای این عرصه تلاش کرد و با اتکال به خداوند متعال و با عنایت و اراده و تلاش روزافزون به محصولات جدید دست یافت.

دو پهپاد جدید به ناوگان نیروهای مسلح اضافه شد

سرلشکر محمدریزو آشتیانی با اشاره به روندهای جهانی و درگیری های منطقه ای و نسل های مختلف تسلیحات و تجهیزات مختلف افزود: و این محصول راهبردی به عنوان یکی از سامانه های کلیدی در تمامی صحنه های زمینی، هوایی، دریایی و… نقش کاربردی و کلیدی دارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به نمایش هواپیماهای پیشرفته در نمایشگاه دستاوردهای پهپاد گفت: قدم گذاشتن در تولید نسل های پیشرفته هواپیماهای بدون سرنشین سنگ عزم و اعتقاد وزارت دفاع است. . و حمایت از نیروهای مسلح و اجرای شعار.» “ما میتوانیم”.

وی ضمن تقدیر از دانشمندان و دست اندرکاران صنایع دفاعی، شبکه های همکار و تمامی کسانی که در این دستاورد بزرگ ملی سهیم بوده اند، گفت: انتظارات از صنعت پهپاد، توانمندی ها و ماموریت آن فراتر از آن چیزی است که تاکنون محقق شده است و در حال حاضر ما قصد دارم با توسعه توانمندی ها، انواع ماموریت ها و تنوع استفاده از هواپیماهای پهپاد در نیروهای مسلح و دوستانه از این محصول بسیار استراتژیک و قابل اعتماد به عنوان یکی از ارکان اصلی دفاع هوشمند، برتر و قابل اعتماد در جبهه های مختلف کشور استفاده کنم. کشورها . .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.