خرید-ویکی-سردخانه—فروش-سردخانه

خرید ویکی سردخانه – فروش سردخانه
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

شیر انبساط به عنوان یک شیر اتوماتیک در مسیر حرکت مبرد قبل از اواپراتور نصب می گردد و با ایجاد افت فشار باعث تبخیر مبرد می شود و گاز مبرد را به درون اواپراتور اسپری و تولید سرما می کند. امروزه در اغلب صنایع و کارگاه ها ما نیاز به یک فضایی تحت عنوان سردخانه داریم . می شود. برای عایق بندی نیز اغلب از موادی مانند پلی یورتان، پلی استایرن، چوب، ورقه های آلومینیومی و … هزینه های انجام شده برای ساخت سردخانه به سه بخش تقسیم بندی می شود. گفتنی است تنوع سردخانههای موجود تنها به همین تعداد ختم نمیشود و میتوان سردخانهها را در دسته بندیهای دیگری نیز قرار داد بهطور مثال در خصوص سردخانهها براساس میزان دمایشان میتوان به سردخانههای بالای صفر و زیر صفر تقسیم کرد. مصرف برق سردخانه تنها برق تک فاز (220 ولت) می باشد، در نتیجه در هر فضایی بدون نیاز به گاز می توان از آن استفاده کرد. در عين حال بعلت وجود بخارات آب در داخل سردخانه؛ بر روي شبكه هاي اوپراتور برفك مي نشيند كه اين برفك توسط المنت هايي آب شده و مي ريزد تا از ايجاد عايقي كه برفك بين اوپراتور و محيط ايجاد مي كند كه موجب افزايش مصرف انرژي و هزينه مي شود، جلوگيري نمايد.

ساخت سردخانه میوه

با رعایت استاندارد ها و قوانینی خاص، می توان سردخانه های صنعتی طراحی کرد که دارای قابلیت تغییر کاربری، تغییر دما و تغییر محصول ذخیره سازی باشند، به گونه ای که هیچ فضای هدر رفته ای در اثر تغییر کاربری در سردخانه میوه وجود نداشته باشد. را از طریق تابلو برق عملی کرد. شیر انبساط Expansion valve: وظیفه پاشش یکنواخت گاز را به اواپراتور دارد. تونل انجماد وظیفه ی کاهش دما و انجماد بسیار سریع مواد غذایی دارد. بنابراین برای انجماد مواد غذایی نظیر گوشت ، مرغ و حتی برخی سبزیجات و صیفی جات ، بستنی ، همبرگر و پنیر پیتزا از سردخانه متحرک زیر صفر استفاده می شود . از این جهت پیشنهاد می شود که مواد غذایی همانند میوه جات را بعد از خریداری کردن، درون یخچال یا سردخانه، قرار دهید. جزء موارد ضروری است که روی انتخاب تجهیزات مناسب تاثیر گذارمی باشد . انتخاب درب سردخانه مناسب بسیار حائز اهمیت است . یکی از مهمترین ارکان اساسی در انتخاب سردخانه ، هزینه ساخت سردخانه و تجهیزات به کار رفته در آن ، نوع عایق بندی، انتخاب درب سردخانه و … Data has ᠎be en c reated  wi th the ​he​lp ᠎of G SA Content Gen er᠎ator ​DE MO!

هزینه ساخت سردخانه

با داشتن ارتفاع سقف بیشتر ، انبارهای سردخانه می توانند از اتوماسیون بیشتری برای کاهش هزینه نیروی کار و کمک به انجام و راه اندازی تجارت الکترونیکی برای محصولات سردخانه ای استفاده کنند. ما به پشتوانه رابطه قوی با بازار برودت و داشتن نمایندگی از صنایع برودتی بوران و توان علمی و فنی خود آمادگی ارائه خدمات فروش تجهیزات سردخانه و ساخت سردخانه صنعتی را داریم. بدنه از اصلی ترین قسمت تشکیل دهنده سردخانه کانکسی است که در انتخاب جنس آن باید دقت نمود گروه تولیدی خانه سرد در تولید بدنه این سردخانه از ساندویچ پانل استفاده نموده که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و بسیار سبک وزن و دارای ظاهری شکیل می باشد، ساندویچ پانل حالت ساندویچی داشته و در حد فاصل دو جداره بیرونی و داخلی ان را می توان با عایق پلی اورتان پوشش داد . از دیگر ویژگی های منحصربه فرد سردخانه متحرک می توان به قابلیت حمل آسان آن اشاره کرد، چرا که اجزای تشکیل دهنده ی این سردخانه ها به راحتی از هم جدا می گردند و نیز سبک وزن بودن آن کار جابجایی را آسان تر نموده است، همچنین نصب و راه اندازی آن به راحتی امکان پذیر می باشد.

قیمت ساخت سردخانه

اواپراتور سردخانه از یک کویل فین و تیوب و فن آکسیال تشکیل شده است. توان مورد نیاز برای هر اتاق در سردخانه زیر صفر بیشتر از سردخانه بالای صفر است بنابراین هزینه تجهیزات سردخانه زیر صفر بیشتر است. 4. سایز سوزن اکسپنشن ولو در سردخانههای زیر صفر پایینتر از انواع بالای صفر است. از جمله نوع ماده عایق بندی سردخانه، ضخامت عایق بندی ها، انتخاب و نوع تجهیزات به کار رفته در ساخت سردخانه، شرایط اقلیمی منطقه، میزان تهویه هوای سردخانه، تعداد بارهای ورود و خروج به سردخانه و مواردی از این دست. به عنوان مثال اگر قصد احداث یک سردخانه برای نگهداری میوه را دارید ، حداقل و حداکثر دمای محیط ، مکان ساخت سردخانه از نظر تابش نور آفتاب، شرایط اقلیمی و میزان رطوبت هوا و … به عنوان مثال سردخانه ای که در یک فضای صنعتی یا نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، با سردخانه ای که در مرغداری ها اسفاده می شود یا سردخانه ای که برای حفظ ونگهداری میوه و سبزیجات طراحی و ساخته شده است ، بسیار متفاوت است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.