کار تخلفات در «فایل صوتی» به شدت بررسی شد

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ادعای تخلف در فایل صوتی در دادگاه برجسته شده است، تاکید کرد: ادعاها نیز کذب بوده و حکم موجه بوده است.

مجتبی توانگر در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به فایل صوتی که اخیراً به جلسه فرماندهان نظامی ضمیمه شده است، اظهار کرد: رخنه ای در دستگاه تعجب آور نیست، بلکه مهمتر این است که این رخنه شناسایی و شناسایی شود بررسی شد.» و متجاوزان مجازات خواهند شد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه تخلفات جزئی است اما در نهادهای مختلف مورد پذیرش قرار نمی گیرد و این تخلفات در دستگاه های نظارتی به وضوح آزمایش شده است. البته انتظار نداریم که دشمن بر جنبه های دیگر این ماجرا مانند رسیدگی به تخلفات و مجازات مجرمان تاکید کند، زیرا دشمن می خواهد نهادهای مختلف از جمله سپاه پاسداران را که اقدامات آنها امنیت سپاه را تهدید می کند، نابود کند. مردم ایران و منطقه و انهدام گروه های تروریستی وابسته به عربستان و آمریکا.

توانگر خاطرنشان کرد: در ماجرای انتشار این پرونده اسامی افراد مختلفی ذکر شده است که پیش بینی می شود و رسانه های معاند جمهوری اسلامی و امنیت مردم را هدف قرار داده اند. اینکه عده ای در داخل کشور از این فایل صوتی برای حمله به رئیس مجلس استفاده می کنند، لاجرم تبلیغ علیه نظام و پایان مشکل دشمن علیه سپاه پاسداران است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.