بنت: ما شبانه روز با ایران در جنگ هستیم

[ad_1]

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ایران را به امضای توافقنامه بین آمریکا و ایران متهم کرد و گفت: این یک اشتباه استراتژیک است.

به گزارش ایسنا، نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به بحرین سفر کرده است، در گفت و گو با خبرنگار العیام، در پاسخ به سوالی درباره امضای توافقنامه صلح بین بحرین و رژیم صهیونیستی و اهمیت این موضوع. توافق، گفت: اسرائیل و بحرین با امنیت بزرگی روبرو هستند که یک منبع دارد و آن جمهوری اسلامی ایران است.

وی مدعی شد: ایران در حال ایجاد بی‌ثباتی در سراسر منطقه است و تنها هدفش نابودی کشورهای باثبات است؛ کشورهایی که به فکر رفاه مردم خود هستند و خواهان صلح و ثبات در منطقه هستند.

بنت گفت: ما شبانه روز با ایران و متحدانش در منطقه در حال جنگ هستیم و همانطور که از ما خواسته شده است به دوستان خود برای دستیابی به صلح، ثبات و امنیت کمک خواهیم کرد.

وی گفت: «پرزیدنت بایدن بیش از 50 سال دوست واقعی اسرائیل بوده و به خوبی می داند که امنیت ما به چه چیزی نیاز دارد.» ما معتقدیم که امضای توافق با ایران یک اشتباه استراتژیک است، زیرا به ایران اجازه می‌دهد تا توانایی‌های هسته‌ای خود را حفظ کند و میلیاردها دلار برای تقویت ابزار تروریستی خود به دست آورد.

بنت در پاسخ به سوالی مبنی بر ایجاد ائتلاف مشابه ناتو که شامل اسرائیل، یونان و برخی کشورهای عربی می شود، گفت: در سال های اخیر ما همکاری نظامی خود را با کشورهای عربی و غیر عرب در منطقه تقویت کرده ایم. ایران. همه ما می دانیم که با مشکلات مشترکی روبرو هستیم، پس چرا برای حل آنها با یکدیگر همکاری نکنیم؟ اسرائیل قدرتمند است و می توان به آن اعتماد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.