شهید سلیمانی قهرمان صلح و عدالت در منطقه و قهرمان مبارزه با تروریسم بود.

[ad_1]

شهید سلیمانی قهرمان صلح و عدالت در منطقه و قهرمان مبارزه با تروریسم بود.

دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی گفت: شهید سلیمانی قهرمان صلح و عدالت در منطقه و قهرمان مبارزه با تروریسم است.

به گزارش ایسنا، دیوید عامری، دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی در مراسم افتتاحیه سومین همایش بین المللی «مدرسه شهید سلیمان و تمدن نوین اسلامی» گفت: شهید سلیمان دارای ویژگی های بسیار ویژه و رهبری بزرگ بود. از انقلاب اسلامی ایران، سلیمان از آن به عنوان مدرسه یاد کرد. شهید سلیمانی با صفات منحصر به فرد و خدمات ویژه خود در دفاع از امت اسلامی قهرمان صلح و عدالت در منطقه و قهرمان مبارزه با تروریسم بود.
وی در ادامه با بیان اینکه مجمع جهانی اسلام تلاش کرده بود سومین همایش مدرسه شهید سلیمانی را به صورت حضوری برگزار کند، گفت: این همایش به دلیل شیوع ویروس قرآن باید به صورت مجازی برگزار شود. در 4 پنل که به مدت 4 روز برگزار می شود، به بیان اندیشه ها، صفات و تجربیات شهید سلیمانی می پردازد.
امیری افزود: امیدواریم در این همایش بتوانیم به اندیشه های متعالی شهید سلیمانی نزدیک شویم و در تبیین آن ها بکوشیم و شرایطی را فراهم کنیم که انتقال و نشر آن ها از ایشان درس بگیریم.
در همین راستا مجمع جهانی صلح اسلامی دیدگاه های اندیشمندان و نخبگان این همایش را در قالب کتابی با عنوان «مکتب شهید سلیمانی در ذهن نخبگان» منتشر کرده است.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.