مبل راحتی،قیمت و خرید مبلمان راحتی

خرید  مبل راحتی چهاردانگه جنس این کار از فلز آبکاری شده است و فوم کف آن از نوع اسفنج 35 کیلویی است که … برای نشیمن مبل کلاسیک بهترین انتخاب استفاده از فوم سرد و برای تکیه گاه و دسته ها استفاده از اسفنج 25 کیلویی به بالا است. هرچه این چوب و پارچه به کار برده شده کیفیت بهتری داشته باشند، قیمت مبل کلاسیک نیز بالاتر میرود. بافت ریز و منسجم این پارچه باعث افزایش جذابیت کار می شود.پیکره اصلی کار از بهترین نوع چوب می باشد که باعث عمر طولانی مبل میشود . سه نوع مبل کلاسیک اولی به لحاظ ساخت کشور معرفی شده اند و بهترین مبل های کلاسیک با بالاترین کیفیت ها در این سه کشور تولید میشوند. مبل کلاسیک نیز مانند مبلهای دیگر اصول چیدمان دارد؛ که با رعایت این اصول، چیدمان و دکوراسیون زیباتری خواهید داشت. البته، انواع چیدمان های دیگر مانند چیدمان مبل گوشه دیوار، یا روبروی هم نیز وجود دارد که میتوانید مبل کلاسیک خود را آنگونه بچینید. از آنجایی که طرح و نقش مبلهای کلاسیک بسیار ظریف هستند، از چوبهای با کیفیت برای این منظور استفاده میشود. در حال حاضر بیشترین پارچه هایی که برای مبل کلاسیک استفاده میشوند، پارچه های ساتن، مخمل و شانل هستند.

درباره ی مبل چستر

 خرید مبل راحتی سفید برفی شما در حال حاضر به صفحه ی مبل راحتی سایت نماگان وارد شده اید در این صفحه میتوانید از تمامی قیمت های روز مبل راحتی بازار مبل ایران مطلع شوید همچنین میتوانید تمامی محصولات فروشندگان و تولیدی مبل راحتی در ایران را مشاهده نمایید. در ایران به دلیل ظرافت و منبتکاری های بیشتر مبلمان کلاسیک، این سبک از مبلمان قیمت بالاتری نسبت به مبل استیل دارند. تنوع مبلهای راحتی آنچنان زیاد است که میتوان آنها را در هر فضا و با هر سبک دکوراسیونی ست کرد. از اولین و مهم ترین تفاوت های آن ها میتوان به نوع طراحی آن اشاره کرد. در حال حاضر در بازار ایران بهترین چوبی که میتوان برای مبلمان کلاسیک استفاده کرد چوب راش و بعد از آن چوب گردو است. البته در حال حاضر در بازار ایران مدل های کلاسیک قیمت بالاتری نسبت به مدل های سلطنتی دارند. مبل های راحتی به دسته های زیادی از جمله مبل راحتی کلاسیک و راحتی استیل تقسیم بندی میشوند و میتوان گفت که انواع مبل تقریباً دارای ویژگی های یکسان می باشند و برای ساختن یک مبل از همان اجزای استفاده می کنند که در تمامی تولیدی های مبل یکسان است.

یک مبل کلاسیک با کیفیت مناسب در بازار ایرانی بسته به میزان و ظرافت منبتکاری ها و البته جدید بودن مدل از حدود ۱۸ میلیون تومان برای ست های ۷ نفره به همراه جلومبلی و عسلی هست به بالا. مبل کلاسیک به سه دلیل اصلی و عمده از قیمت بالایی برخوردار است. مبل های راحتی به دلیل همین سادگی، از مواد ارزان قیمت تری به نسبت مبل کلاسیک ساخته میشوند و در نتیجه با قیمت پایین تری نیز به فروش میرسند. شما وقتی از تولیدی مبل راحتی سفارش مبل میدهید در جریان مواد استفاده شده در مبل قرار میگیرید و مطمعن هستید که نسب به قیمتی که پرداخت میکنید از مبل با کیفیتی برخوردار میشوید. این تنوع قیمتی بسته به کیفیت ساخت، مواد اولیه به کار رفته و نیز برند آن تولیدی میباشد. مبلی که انتخاب میکنید نباید خیلی سنگین باشد اما سبک بودن بیش از اندازه هم نشانه خوبی نیست؛ مبلمان بسیار سبک نشان می دهند که در ساخت آن از مواد اولیه بی کیفیت و چوب ارزان قیمت استفاده شده است. تفاوت سلیقه در بین افراد جامعه باعث ایجاد تنوع سبک و طرح مبلمان توسط تولید کنندگان شده است. اگر از کیفیت خوبی برخوردار نباشد و ماندگاری لازم را نداشته باشد، خیلی زود فرسوده میشود و کارایی اولیه و زیبایی و جلوه مبلمانتان از بین میرود و این امر موجب میشود تا شما دوباره هزینه ای متحمل و دست به جیب شوید.

خرید مبل الیزه

خرید مبل راحتی با پارچه ترک اما این موضوع دلیل بر این نیست که کیفیت پارچه های چینی خوب نباشد. چوب راش علاوه بر کیفیت، به دلیل وارداتی بودن معمولا قیمت بالاتری نسبت به سایر چوب ها نیز دارد. قیمتهای درج شده مربوط به سایتهای فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمتها در بازار ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد. ممکن است در سبک های دیگر نیز از این مبلمان استفاده شود، اما بیشترین استفاده از آن ها در این ۴ سبک است. خوشبختانه قیمت این سبک مبل از مبلهای دیگری نظر مبل استیل و یا مبل کلاسیک پایینتر است و همین عامل باعث خرید آسانتر مردم میشود. این سبک مبلها، بخاطر طراحی بدون انعطافشان طبق معمول مناسب فضای جلوی تلویزیون و استراحت خانواده نیستند. سرویس مبل L هفت نفره همراه با میزبان و میز جلو مبلی می باشد .که کل فضای اشغالی توسط مبل ها و میز جلو مبلی و میز بار حدود ۶.۵متر مربع می باشد.همچنین با توجه به داشتن دو میز متحرک می توان به ۱۱ مدل مختلف مبل ها را چیدمان نمود . برای ایجاد بهترین حالت در فضای اتاق لازم است ارتفاع، طول و عمق مبل را با توجه به ابعاد اتاق مشخص کنید.

چوب راش در طبیعت به رنگ کرم و مایل به قرمز دیده میشود.

طراحی میزهاي متحرک برای مبلمان از جمله ایدههایي اسـت کـه می تواند مفید و پرکاربرد باشد. یکی از جدید ترین مدلهاي مبل اسانی، نمونههایي هستند کـه میتوانند دایرهاي باز از انتخاب و تنظیم مبل بـه روش دلخواه را در اختیار کاربر قرار دهند. قیمت مبل راحتی معمولا یکی از موارد با اهمیت برای مشتریان عزیز است. همخوانی داشتن بسیار زیاد کلاف و پارچه نیز یکی دیگر از مزایای مبل کلاسیک است. البته لازم به ذکر است که در ساخت مبل کلاسیک از چوب و پارچه های مقاوم تر و با کیفیت بالاتر استفاده میشود. رنگ های پوششی دقیقا روی چوب را پوشش میدهند که شما عیب چوب را متوجه نمی شوید. چوب راش در طبیعت به رنگ کرم و مایل به قرمز دیده میشود. وزن ۱۲۰ کیلوگرم. ظرفیت وزنی ۱۵۰ کیلوگرم .جنس کلاف چوب جنس روکش پارچه جنس لایهی میانی فوم قابلیت شستشوی روکش دارد. فوم مبل: در بازار فعلی از دو نوع فوم سرد و گرم برای تولید مبلمان های راحتی استفاده می شود که ما به شما توصیه می کنیم حتما برای رضایت از خرید خود به سراغ مبل هایی بروید که در ساختار درونی آنان از فوم سرد استفاده شده است.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.