اصلاح طلبان از «رفتار خوب» اصولگرایان دلخور نیستند

[ad_1]

وی گفت: ما اصلاح طلبان از اینکه اصولگرایان به توافق خوبی رسیده اند ناراحت نیستیم. مردم از وضعیت کنونی خوشحال خواهند شد.»

احمد حکیمی پور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به روند مذاکرات هسته ای ایران، اظهار کرد: با توجه به آنچه در این مذاکرات منتشر و در اختیار رسانه ها قرار می گیرد، به نظر می رسد مذاکراتی که این روزها انجام شده مثبت تر باشد. و این ممکن است نشانه ای از سازش باشد.

وی افزود: البته باید گفت که تا زمان انتشار سند نهایی نمی توان در مورد نتایج مذاکرات قضاوت و تحلیل کرد. اما همین که روند مذاکره مثبت شود، می تواند نشانه خوبی باشد.

دبیرکل حزب اراده مردم بر اهمیت مذاکرات در راستای منافع ملی و رفع تحریم ها تاکید کرد و تاکید کرد: این مهم است که تیم مذاکره کننده ایران برای منافع مردم و ملت و رفع تحریم ها تلاش کند. که چندین سال دیگر ادامه دارد.

حکیمی پور ادامه داد: اینکه طرفین بر سر لزوم یا عدم توافق به توافق رسیده اند به مرور زمان قطعی خواهد شد. امیدواریم این اتفاق بیفتد و در متن نهایی منافع ملی در نظر گرفته شود و متن خوبی از همه لحاظ ارائه شود.

دبیرکل حزب اراده مردم ادامه داد: زمانی همان دوستانی که الان در تیم مذاکره هستند به تیم قبلی انتقاد می کردند و به آنها همه مهارت می دادند اما الان سر کار هستند. طرفین می توانند در موقعیتی قرار گیرند که راهی برای دستیابی به آرمان های مشروع خود بیابند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: ما اصلاح طلبان آزرده خاطر نیستیم و نگران این نیستیم که بنیانگذاران به توافق خوبی برسند که توافق فعلی با چه کسانی و به چه چیزی ختم می شود. ما قبل از انتخابات گفتیم اگر اتحاد کمک کند کشور از این وضعیت خارج می شود و مردم خوشحال می شوند.

حکیمی پور در پایان خاطرنشان کرد: اتفاقات چند سال اخیر بیش از پیش نشان داد که هر کشوری به دنبال منافع خود است. از آنجایی که درگیری اصلی ما با آمریکاست، بهتر است به جایی برسیم که بتوانیم با آن کشور برای حل مشکل و بهبود شرایط مذاکره کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.