مام زیر بغل چیست؟

مام زیر بغل چیست؟
مام ضد تعریق بیوآکوا, مام زیر بغل

آیا استفاده از مام برای افراد مبتلا به برم هیدروز هم موثر است؟ تعرق در افراد باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود که هم ممکن است فرد و هم اطرافیان فرد را مورد آزار قرار دهد. به صورت کلی، استفاده از دئودورانت نیز مراحل مختلفی دارد که باید آنها را به دقت رعایت کرد. اما در میان انواع برندهای موجود در بازار که رول ضد تعریق تولید میکنند، نام چند برند به دلیل سابقه طولانی تولید یا کیفیت بالای محصولات همواره در صدر لیست فروش قرار دارد. این دئورولان ترکیبی از رایحه دلنشین میوه های خوشبو مانند هلو، آلو و انگور سیاه را دارد. دئودورانت و خوشبو کننده بدن فقط بوی بدن شما را با رایحه خود مخفی میکنند و در واقع فقط مانند یک لایه روی سطح پوست یا روی عرق گیر شما قرار میگیرند و باعث میشوند که شما یا دیگران برای مدتی متوجه بوی عرق نشوید. اگر نگران لک عرق روی لباستان هستید و نمیتوانید تحمل کنید که دیگران به لکههای روی زیر بغل لباس شما خیره شدهاند، اگر از عرق کردن مدام پاها و بوی بد پا و کفشهای بد بو خسته شدهاید، اگر از عرق کف دست و دستهای همیشه خیس هنگام دست دادن با دیگران خجالت میکشید، شما به یک ضد عرق احتیاج دارید نه دئودورانت و خوشبو کننده.

مام زیر بغل

یک ضد عرق خوب میتواند یک دئودورانت یا خوشبو کننده هم باشد. از آنجایی که این نوع از ضدتعریقها در تماس مستقیم با پوست هستند، بهتر است هر چند وقت یک بار لایهي رویی آنها را تمیز کنید تا آلودگیهای پوست روی آنها باقی نماند. مام ضد تعریق شون نیز مثل بقیه مامها همین روش را مام زیر بغل بیوآکوا دنبال میکند. نظر به جایگاه تابناک شاهنامه در تاریخ فرهنگ و ادب ایران و سنّتِ تقلیدها و تأثّرات گوناگون از آن در ادب حماسیِ پس از فردوسی (منظومه های پهلوانی، دینی- مذهبی و تاریخی) فرض و انتظار بر این است که در متن حجیمی مانند همایون نامه هم- که مفصّل تر از خود شاهنامه است- اشارات و توجّهات متنوّعی به فردوسی و شاهنامه و تأثیرپذیری های متعددی از آن یافته شود که این گونه نیز هست. برخی توصیه میکنند از دئودورانت در سایر قسمتهای بدن که بوی عرق میدهند مانند اطراف قفسه سینه یا نزدیک کشاله ران نیز استفاده کنید، اما بهتر است این کار را نکنید.

آیا استفاده از مام باعث حساسیت میشود؟

جوش شیرین تقریبا هر بوی بدی را از جمله بوی بد عرق از بین میبرد. این باکتریها بی ضرر هستند و روی سطح پوست ما زندگی میکنند و از عرق و سلولهای مرده پوست بدن ما برای بقای خود تغذیه میکنند. نتیجه آنها تا مدت طولانی روی بدن شما باقی میماند و این راه حل خوبی برای کسانی است که بیش از اندازه و به صورت افراطی تعریق دارند. مام زیر بغل و دئودورانت به چه صورت عمل میکنند؟ مواد شیمیایی موجود در مام زیر بغل به پوست نفوذ نمی کند و روی سطح پوست باقی می ماند بنابراین اگر پوست شما بریدگی داشته باشد ، این مواد وارد بدن شده و به مادر و جنین آسیب می رساند. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به مواد اسپری حساسیت دارید و دچار سرفه می شوید، بهتر است از مام استفاده کنید. آیا استفاده از مام باعث حساسیت میشود؟ مام رول شون ماندگاری 24 ساعته داشته، هیچ لکهای را روی لباس ایجاد نکرده و باعث ایجاد سفیدک روی بدن نمیشود. نکته حائز اهمیت این است که مام ضد تعریق شون باید روی پوست سالم مورد استفاده قرار گرفته و اگر قسمتی از پوست بدن دارای زخم یا خراشیدگی است، نباید این مواد را در آن قسمت ها به کار برد.

 This article has been do ne by G​SA​ Content Gen​erat or DEMO!

از دید نشانهشناسی میتوان، پوشاک و لباس را در حکم دالی دانست که به معیارهای فرهنگی و اخلاقی و پایگاه اجتماعی و اقتصادی خاص هر فرد در جایگاه مدلول اشاره میکند و میزان و اهمیت آن برای معناسازی و معناداری در ارتباط با اجتماع انسانی و فرهنگ جامعه را نشان میدهد. دئورولان تندر لیف رایحه خنک گلها و برگ های سبز گیاهان جنگل را تداعی میکند و به پوست حس شادابی و لطافت میدهد. و ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺧﺪا ﻫﻢ از اﯾﻦ جورابهای «ﺳﻪ ﺟﻔﺖ ﻫﺰار ﺗﻮﻣﻦ» ﭘﺎﯾﻢ ﮐﺮدهام ﮐﻪ ﭘﺎی آدم ﺑﺪﺟﻮری ﺗﻮﯾﺸﺎن اﺣﺴﺎس ﺳﺒﮑﯽ و ﺟﻠﻔﯽ میکند و اعتمادبهنفس را از آدم میگیرد. افرادی که تعریق بیش از اندازه میکنند باید از محصولات ضد تعریق درمانی به جای محصولات ضد عرق معمولی استفاده کنند. این سطح مقطع استیک ضد عرق را برای افرادی که زیاد عرق میکنند ایدهال کرده است. با شناختن مواد تشکیل دهنده این دو محصول میتوان تفاوت مام زیر بغل و دئودورانت را تشخیص داد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.