مطالعه مشخصات، قیمت و خرید شیر هیدرولیک دستی (2) دیدن

مشخصات، قیمت و خرید شیر هیدرولیک دستی
شیر دستی کستل, شیر دستی

شیر دستی هیدرولیک چیست؟ - صنعت هیدرولیک این شیرها از طریق ایجاد گلویی و همچنین محدود کردن گذرگاه هوای فشرده در جهت خاص سبب کم شدن جریان می شوند و نهایتا جریان را کنترل می کنند. نوع اتصال شیرآلات چدنی به صورت فلنجی بوده و هرکدام از شیرآلات چدنی نیاز به دو فلنج دارد و همچنین نوع اتصال شیرآلات برنجی به صورت دنده ای می باشد. شیر توپی مدل های چند تکه مانند دو تکه و سه تکه دارد که قابلیت تعمیر در داخل خط از مزیت آنها محسوب می شود. در هنگام نصب و قرار گیری شیر دستی در مدار تبرید سرد خانه حتما به جهت شیر (فلش موجود بر روی شیر) توجه نمایید زیرا این جهت نشان دهنده جهت حرکت خط مایع می باشد. به گونه ای که با حرکت دورانی نازل دیسک با انجام یک چرخش نود درجه ای امکان برقراری جریان سیال را ایجاد می کند. فومر دستی شیر به دلیل داشتن توری ریز و دابل (دو عددی) علاوه بر صرفه جویی در هزینه، با ایجاد فوم پایدار بهترین گزینه جهت تهیه فوم شیر است. این شیر دستی سختی گیر رانکسین برای کاربردهایی جهت حذف آهن و منگنز بهترین انتخاب می باشد.

شیر دستی کستل

Milk. An Essentail Tool in Helping Fight Tooth Decay. این فرمان یا بهصورت سیگنال الکتریکی یا الکترونیکی و یا بهصورت فرمان دستی انجام میشود. زمانی که جریان الکتریکی در مدار برقرار می شود میدان مغناطیسی به وجود می آید که در نتیجه آن پیستون بالا می رود و دریچه یا سوپاپ باز می شود و باعث می شود تا مسیری برای سیال فراهم شود . استفاده از استیل 304 در فومر اینوکس به دلیل مقاوت در برابر خوردگی و زنگ زدگی باعث شده تا این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. نوع اتصالات مکش و تخلیه ی این شیر دستی Danfoss از نوع FLARE است و بدنه ی آن از برنج ساخته شده است. حرکت سریع و یکنواخت تیغه های فومر (کف ساز) شیر دستی ، شیر سرد یا گرم را به حالت خامه ای تبدیل کرده و آماده مخلوط کردن با اسپرسو جهت تهیه کاپوچینو، لاته و غیره می کند. همچنین میزان خامه گاوداری ها نیز در شرایط مختلف تغییر می کند. همچنین طراحی سطح آینه ای و سیقلی آن سبب ایجاد ظاهری متفاوت، شیک و متناسب با هر نوع دکوری شده است. همچنین برخی افراد از نام انگلیسی آن که Separator سپراتور به معنی جدا کننده است استفاده می کنند.

همین امر سبب می شود تا با استفاده از نیروی گریز از مرکز و با سرعت چرخشی بین 7500 تا 10000 دور بر دقیقه بتوانبم خامه موجود در شیر را از آن جداسازی کنبم. همانطور که میدانید هر مولکول خامه سنگین تر از هر مولکول های شیر است. در شیر هیدرولیک اهرمی، طراحی به گونه ای است که می توان همراه با اهرم هایی که در اختیار اپراتور ها قرار خواهد گرفت، حالت های مختلف کاری در شیر هیدرولیک را ایجاد نمود. استفاده از همزن و فرنچ پرس به دلیل ایجاد حباب های درشت در سطح شیر باعث ناپایداری حباب ها است. برای این منظور راه های مختلفی وجود دارد که از جمله میتوان به استفاده از دستگاه های اسپرسوساز، فومر دستی، همزن دستی، فرنچ پرس و غیره اشاره کرد که هر کدام دارای مزایا و معایبی میباشند. اکنون شما می توانید با یکی از راه های کم هزینه و اقتصادی برای تهیه کف شیر جهت تکمیل صبحانه خود آشنا شوید. استفاده از ماشینهای اسپرسوساز علاوه بر هزینه زیاد نیازمند تبهر و گذراندن دوره خاص جهت تهیه فوم شیر با استفاده از نازل بخار است. This post has  be᠎en w᠎ritt᠎en with t he  he lp ​of GSA C​on​tent Generat or Dem oversion!

و البته برای لذت بردن از تهیه آن نیازی به صرف هزینه زیاد جهت خرید ماشین اسپرسوساز ندارید! البته اهرم های گردشی نیز از انوع متداول اهرم در شیر دستی است. شیر برقی های غیر مستقیم معمولا برای یک جهت جریان استفاده می شود. یک فنر (فنر دیافراگم) نیز برای باز یا نگه داشتن دیافراگم در مواقع غیر فعال بودن ولو استفاده می شود.طرح یک شیر ساده در حالت غیر فعال و مسیر بسته فرض کنیم سیال مورد استفاده در این ولو آب است. حال این سوال پیش می آید که بال ولو چیست؟ خامه گیر آرسان با ظرفیت 140 لیتر در ساعت، یکی از پرفروش ترین محصولات در زمینه خامه گیر می باشد و دامپروری ها و لبنیاتی های بسیاری در حال استفاده از این محصول می باشند. اما در هر حال می توان با رعایت مواردی میزان جداسازی خامه از شیر را افزایش داد. در برخی از مدل ها بستن این پیچ سبب افزایش میزان خامه خروجی می شود و در برخی مدل ها باز کردن آن، که باید بسته به نوع دستگاه تست گردد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.