شکوریاراد: به مذاکرات وین بدبین نیستیم

[ad_1]

سخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: روند مذاکرات دلگرم کننده نیست، اما ناامید هم نیستیم، اما خواهیم دید که تیم مذاکره کننده ایران چگونه مذاکرات را پیش می برد.

علی شکوری راد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: مجمع عمومی هر دو هفته یک بار و هیات رئیسه نیز هفته ای یک بار برای بررسی مسائل سیاسی کشور تشکیل جلسه می دهند. جلسات سیاستمداران و اصحاب رسانه نیز فعال بودند و جلساتی به همین مناسبت برگزار شد. باشگاه جبهه اصلاحات نیز جلسات خوبی برگزار می کند و ما در نظر داریم حداقل ماهی یک یا دو بار این جلسات را در خصوص مسائل داخلی و خارجی برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه با کارشناسان حوزه رسانه های گروهی نیز دیدار و نظرات آنان را در خصوص فعالیت های این جبهه دریافت کرده است، اظهار داشت: جبهه اصلاحات نیز بیانیه های متعددی در خصوص مسائل کشور صادر کرده است.
وی افزود: کار جبهه اصلاحات هماهنگی فعالیت احزاب است و این حزب جایگزین احزاب نیست و اکنون که ابتکار سیاسی خاصی مانند انتخابات وجود ندارد بیشتر فعالیت ها در قالب بازتاب است. و مبادله کنید.”
وی در خصوص موضع جبهه اصلاحات در مذاکرات وین گفت: ما اطلاعات پیشینه ای نداریم اما فکر می کنیم فرصت در این زمینه نباید از دست برود. دیدگاه ما این است که روند مذاکرات دلگرم کننده نیست، اما بدبین هم نیستیم، اما خواهیم دید که تیم مذاکره کننده ایران چگونه مذاکرات را پیش می برد. البته دیدگاه غالب این است که مذاکره مستقیم با آمریکا اشتباه است، زیرا میانجی ها در این میان نقش دارند. بنابراین مذاکره غیرمستقیم به نفع ملی ما نیست.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.