مطالعه فیلتر درایر کمپرسور سردخانه چیلرها انواع چک ولو سایت پارس کول اخبار سایت

فیلتر درایر- کمپرسور- سردخانه- چیلرها- انواع چک ولو- سایت پارس کول
کر درایر, فیلتر درایر, پوسته کر

فیلتر درایر سری DCL برای سیستم هایی که در چگالش بالا کار می کنند و در آن ها اسید بکار رفته است، استفاده می شود که دارای هسته ی 80 درصد می باشند، یکی دیگر از مشخصات سری دی سی ال فیلتر درایر دانفوس این است که از آن ها برای جذب رطوبت و 20 درصد آلومینای فعال برای جذب اسید استفاده می شود، همچنین این سری از فیلتر های دانفوس به ظرفیت بالایی جهت خشک کردن نیاز دارند. مادۀ شیمیایی دی اکسید سیلیسیم عامل تولید سیلیکا ژل به صورت ساختاری چهار وجهی است. حذف لوله بدنه و عدم استفاده از کندانسور کمکی می تواند عامل دیگر آن باشد. فیلتر درایر در یک سیکل تبرید در خط مایع بعد از شیر خروجی رسیور، و قبل از لوله مویین یا شیر انبساط روی بدنه آن نصب می شود. در انواع یخچال ها این قطعه را می توانید در خط مایع و خط مکش یا ساکشن ببینید. Art icle h᠎as be en c reat᠎ed  wi᠎th GSA Con te nt  Gen erat᠎or D᠎emoversion!

پرونده:Rotary-screw air compressor equipped with a CFC based refrigerated compressed air dryer.jpg - ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزاد به این منظور این قطعه را قبل از ورودی ساکشن سیال مبرد نصب می کنند. نوع DAS شرکت دانفوس Danfoss در خط مکش برای تمیز کردن سیستم های خنک کننده و AC با مبرد های فلوراید پس از یک فشردن کمپرسور استفاده می شود. این قطعه در سیستم های تهویه ی هوا و سایر سیستم های تبرید نیز وجود دارد، البته با اندکی تفاوت در سایز و طراحی. این قطعه در سیستم وظیفه جذب رطوبت را به عهده دارد و می تواند نم و رطوبت موجود در خط لوله را پیش از ورود به کمپرسور جذب کند. با روغنهای POE یا PAG، به دلیل هیدرولیز بودن آب در این روغنها بایستی جاذب قوی آب باشد. درایرهای تبریدی با استفاده از سیکل سرمازا مانند یخچال سامسونگ عمل نموده وهوا را سرد میکند وعملیات تقطیر و جدا سازی آب از هوا صورت میگیرد . از آنجا که ممکن است گاز پس از عبور از کندانسور جرم های آن را حمل کند یا گاز دارای رطوبت باشد،لازمست قبل از سرما سازی کاملا” پاک و خشک شود . تعمیر یخچال – از آنجا که ممکن است گاز پس از عبور از کندانسور جرم های آن را حمل کند یا گاز دارای رطوبت باشد،لازمست قبل از سرما سازی کاملا” پاک و خشک شود .  Data has ​been gener ated by G SA Cont en​t  Generator ​DE​MO .

در یکی از این روشها از مواد جاذب استفاده میشود. بدلیل عدم استفاده از مواد خشک کن در دراز مدت مقرون به صرفه تر می باشد. دمای 130 درجه سانتیگراد در خروجی شیر دیس شارژ کمپرسور در برخی سیستم ها غیرمعمول نمی باشد و دمای 150 درجه سانتیگراد تحت شرایط مشکل دار بوجود می آید که دلایل این اتفاق می تواند کثیفی کندانسور، سوپرهیت بالای گاز ساکشن، نسبت تراکم بالا، خرابی فن ها و سایر موارد باشد. این کالا محصول شرکت دانفوس مکزیک بوده و با بهترین قیمت و شرایط تحویل مناسب و سریع به سراسر نقاط ایران ارسال می گردد. این شرایط را معمولا میتوان با بررسی تشکیل حباب در سایت گلاس در طول کارکرد عادی سیستم تشخیص داد. گرما علت دیگری از نصب فیلتر درایر میباشد زیرا با افزایش دما در سیستم رطوبت نسبی کاهش می یابد. فیلتر درایر خشک کن سیکل تهویه مطبوع تمام خشک کن ها با یک طراحی هسته جامد ساخته شده اند تا با حداقل رساندن افت فشار موجب کاهش حداکثر رطوبت را در خطوط گردند این فیلتر درایر روی خط مایع نصب میگردد و نصبت به فیلتر های دو منظوره رطوبت و اسیداز قیمت اقتصادی تری برخوردار هستند.

انجام می دهد جلوگیری از ایجاد برفک در سیستم است.

فیلتر درایر مهرهای DCL 163 دانفوس Danfoss کد 023Z5008 ... در نتیجه، مایع در تمام نقاط با مقاومت مداوم و خطی روبرو است، در انتخاب فیلتر درایر باید به پتانسیل تبرید دقت شود. همچنین هنگام تعویض خط مایع یخچال، باید فیلتر را نیز تعویض کنید و از اندازه ی فیلتر جدید اطمینان حاصل کنید تا به اتصالات در سیستم آسیبی وارد نشود. مانع از اتفاق بعدی نظیر انفجار هنگام جوشکاری میشود. البته از این دستگاه می توان در بخش مکش (ساکشن) نیز استفاده کرد. نقش پوسته کر درایر در فیلتراسیون چیست؟ یکی دیگر از کارهایی که فیلتر درایر انجام می دهد جلوگیری از ایجاد برفک در سیستم است. در مواردیکه سیستم اسیدی است آلومینای فعال بسیار کاربرد خوبی می تواند داشته باشد. همچنین می بایست برای انتخاب فیلتر درایر به نوع گاز مبرد، سیال و روغن کمپرسور از بابت اسیدی بودن یا غیر اسیدی بودن توجه نمود. برای انتخاب فیلتر درایر و کر درایر مناسب باید قابلیت هایی را مد نظر داشت که شامل تنوع بالا در فیلتر ساکشن کستل، تفاوت در قدرت جذب رطوبت و مواد اسیدی و جامد در اندازه های مختلف است. این حلقه یا رینگ برایگرفتن مواد جامد خارجی کاربرد دارد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.