پیام تسلیت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت شهادت خلبانان نیروی هوایی

[ad_1]

سردار سرلشکر پاسدار محمد بوقری در پیامی شهادت خلبانان مستعد، شجاع و ایثارگر نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سانحه هوایی در حومه تبریز را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، در پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور آمده است:

به نام خدا

از مؤمنان راستگویان هستند و عهد بسته اند که خدا بر آنهاست.

شاهد ارجمند خلبانان دلیر، شجاع و ایثارگر نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ صدیق فلاحی و خلبان سرگرد علی ریزو حنیفه زاد در سانحه سقوط هواپیما در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا. انقلاب اسلامی را به خانواده مکرم و فرماندهان و درجه داران تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

به روح والای این شهدای عزیز که در جمع پاسداران سرافراز میهن اسلامی درخشیدند، لحظه ای در حفظ امنیت و حیثیت ایران اسلامی درنگ نکردند و سرانجام بهشتی در این راه مقدس شدند.

وظیفه اینجانب این است که با مردم شریف و شریف آذربایجان به ویژه تبریز، قهرمان در تشییع باشکوه این مقدسین که احترام و احترام عمیق مردم ایران را نسبت به فرزندان خود در نیروهای مسلح ابراز می دارند و از امنیت دفاع می کنند، مقابله کنم. و صلح ، فروتنانه سرت را خم کن.

از درگاه خداوند متعال و شهدای سرافراز درجه و رحمت الهی و همراه با سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا به احترام و تبلیغ اسلام و ولایت می پردازند.

سرلشکر محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.