تفاهم نامه نیروی دریایی و معاونت امور زنان ریاست جمهوری

[ad_1]

تفاهم نامه ای بین نیروی دریایی ارتش و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با حضور دریادار شهرمی ایران و انسیه هزالی در ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش امضا شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس سیاست کلی خانواده رهبر معظم انقلاب و در راستای اجرای منویات معظم له مبنی بر تحکیم خانواده و ارتقای توانمندی زنان به عنوان محور خانواده و گسترش همکاری و مشارکت در اجرای برنامه ها، طرح ها و توانمندسازی زنان و خانواده ها و جنوب به ویژه در منطقه محروم جنوب شرق کشور که نیروی دریایی راهبردی در آن مستقر است.

بدین ترتیب تفاهم نامه انسیا هزالی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و نیروهای راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از فرماندهی معظم کل قوا به امضا رسید. دریادار شهرمی نیروی دریایی ارتش معاوضه شد.

موضوع این یادداشت تفاهم همکاری و هماهنگی برای تضمین زندگی شاد، سالم و امیدبخش در زمینه های تقویت سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی زنان و خانواده های ساکن در مناطق ساحلی و نیز اشتغال مولد، خودسازی است. -کفایی و توسعه مهارت ها نیروی دریایی و برخی از زنان و خانواده های فقیر ساکن در مناطق ساحلی جنوب و جنوب شرقی.

همچنین مشارکت و حمایت در برگزاری سمینارها و دوره های علمی لازم، بهره گیری از فرصت ها و پتانسیل رسانه ها و پایگاه های اطلاع رسانی طرفین و ایجاد شرایط و الزامات لازم برای توسعه خدمات اجتماعی و ظرفیت سازی و تنظیم خانواده. یکی دیگر از محورهای این تفاهم نامه است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.