بیمارستان های نیروی دریایی سپاه با شبکه درمانی در کرونا همکاری می کند

[ad_1]

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمامی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌هایی که این نیرو در آن مستقر است، فعال و همگام با شبکه بهداشت و درمان کشور برای ارائه خدمات درمانی به بیماران با قرآن جدید هستند.

به گزارش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امیر دریادار علی ریزو تنگسیری با بیان اینکه تمامی توانمندی های پزشکی این نیرو در مبارزه با موج ششم بیماری عروق کرونر قلب (آمیکرون) فعال است، گفت: بیمارستان های این نیرو برای رفع نیازهای شبکه بهداشت و درمان و درمان در شیروز سواحل شمالی و جنوبی کشور به مردم خدمات درمانی ارائه می کنند.

وی افزود: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران همواره در راه اندازی بیمارستان های صحرایی و سیار برای کمک به حوزه پزشکی کشور پیشگام بوده و در صورت نیاز امروز اقدام خواهد شد.

سردار تنگسیری با تشکر از کارکنان پرتلاش و صبور جامعه پزشکی و همکاران جهادگر فرماندهی بهداشت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که شبانه روز برای خدمت به مردم کشورمان تلاش می کنند، گفت: هر روز بیش از 5000 نفر به آنها خدمات می دهند.تحویل پزشکی. از مردم عزیزمان در مراکز درمانی نیروی دریایی ارتش.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.