در نظر گرفتن طرح حمایت از مردم از تعرض به مجلس و نظام جلوگیری می کند

[ad_1]

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ضمن اینکه باید حمایت از کاربران فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد، نباید به بهانه سوء استفاده از نظر رسانه های تاثیرگذار داخلی شرایط و فضاسازی کنیم. هم برای حمله به مجلس و نظام و هم در واقع برهم زدن ذهن و دغدغه مردم.

کیومرث سرمدی در گفت وگو با ایسنا، اما با بیان اینکه تصویب طرح حمایت از کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی و واکنش ها به آن گفت: . و قطعا باید از هر لحاظ مورد توجه و نظارت قرار گیرد. به نظر می رسد در اقصی نقاط دنیا و در اکثر کشورها فضای مجازی به جا مانده است که می تواند امنیت روانی، اقتصادی یا اجتماعی یک کشور و یک جامعه را تحت الشعاع قرار دهد و به نوعی دغدغه ذهن مردم شود.

وی ادامه داد: در بررسی طرح حمایت از کاربران فضای مجازی از ابتدا بر این باور بودیم که باید در بین مردم مطرح شود چرا که با بیان و بررسی نظرات کارشناسان مختلف ابتدا طرح اصلاح و نواقص آن آشکار خواهد شد… ثانیاً وقتی همه مردم شرح مذاکرات را به صورت زنده بشنوند، چون مردم مستقیماً در مذاکرات شرکت کردند و به استدلال های همه نمایندگان گوش دادند، طبیعی است که رایزنی مجلس در این زمینه انجام شود. منجر به اطلاعات بیشتر و اطمینان و رضایت آنها خواهد شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: من فکر می کنم ضمن اینکه باید به این موضوع توجه شود، نباید شرایط و فضا را برای سوء استفاده رسانه های معاند و نفوذی داخلی از این موضوع ایجاد کنیم. و همچنین به بهانه فضای مجازی.» و حمله به نظام و همچنین ایجاد اختلال در اذهان و دغدغه های مردم.

سرمدی در پایان گفت: ما با اصل موافقیم اما اخیرا هم سعی کرده ایم به صحن علنی بیاییم و این موضوع را به شکل بهتر و قانع کننده تری مطرح کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.