سفارش لیبل حرارتی

سفارش لیبل حرارتی شاید شما هم جزو ان دسته از افرادی باشید که این برچسب ها را بر روی مواد غذایی خود می چسبانید و در فریزر قرار می دهید. یکی از خاصیت های ان ضد اب بودن می باشد . همچنین ضد آب نمی باشد و در اثر برخورد آب رنگش را از دست می دهد. اگر از روشهای قدیمی و سنتی استفاده میکنید حتما سعی کنید مرتب و سر حوصله کار کنید که لیبلها را تمیز از آب در بیاورید. برای افزایش مقاومت لیبل ها و استیکر ها در برابر رنگ پریدگی و آب خوردگی، بر روی آنها سلفون و لمینت سرد کشیده می شود. این نوع لیبلها دارای مقاومت بسیاری در مقابل تغییرات آب و هوا، مواد شیمیایی و … همچنین در صنایع مواد غذایی لیبلها در بستهبندی بسیار حرف برای گفتن دارند. لیبل ( استیکر ) ها تنوع بسیار زیادی دارند و بنا به فعالیت و نوع کسب و کار مشتری به ایشان پیشنهاد می شود که از کدام یک از انواع آن استفاده نماید. همین الان اگر درب خودروی خود را باز کنید، روی درب آن یک لیبل وجود دارد که دارای یک بارکد است. در بخش کاربردهای لیبلها، صنایعی که در آن از لیبلها استفاده میشود را نام بردیم.

در این بخش قصد داریم تا انواع لیبلها را برای شما نام ببریم. چاپ لیبل سلفون براق و مات: این لیبل ها با یک لایه سلفون پوشیده شدهاند که تا حدودی طول عمر لیبل را افزایش میدهد؛ البته باید توجه داشته باشیم که لیبل های کاغذی هم بخاطر مرغوبیت جنسی که دارند به همین میزان با کیفیت و با دوام هستند. این کار ظاهر آنها را تا حدودی بهبود میدهد؛ این درحالی است که لیبل های کاغذی، در عین سادگی، هم جذابیت بالایی دارند و هم در مقایسه با لیبل های طلاکوب مقرون به صرفه هستند. این دو مورد باعث شده که برچسب های برش خورده نواجت که محصول کشور هند نیز می باشند کاربران زیادی را به خود اختصاص دهند. انواع سایز های برچسب های برش خورده اماده را می توانید ملاحظه نمایید. بهتر است برای طراحی این مسئول با گرافیستی که می خواهد این کار را برای شما انجام دهد حتماً مشورت کنید. هنگام در نظر گرفتن طراحی چاپ لیبل خود، تصمیم گیری در مورد اینکه چه اطلاعاتی را باید روی برچسبهای اصلی و ثانویه قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که مصرف کننده ابتدا مهمترین دادهها را میخواند. لیبل ( استیکر ) لیبل یا Sticker به کاغذی گفته می شود که بر یک روی آن طرح مورد نظر چاپ شود و روی دیگرش چسبی وجود داشته باشد که قابلیت چسبیدن به انواع سطوح را داشته باشد .

پس با ما تا انتهای این محتوا همراه شوید تا بیشترین اطلاعات مفید و کارآمد را در مورد لیبلها کسب کنید. پیشنهاد ما این است که اگر استیکر مورد نظرتان برای چاپ تا عرض 1 متر می باشد، به جای دستگاه های چاپ لارج فرمت، به سراغ دستگاه های پلاتر دیجیتال بروید، تا کیفیت بسیار بالاتری را دریافت کنید؛ با اینکه دستگاه اکوسالونت نسبت به سایر نمونه های مشابهش کیفیت بسیار خوبی را ارائه می دهد، ولی باز هم در مقابل دستگاه های دیجیتال، کیفیت خیلی بالایی ندارد. و ابعاد بزرگتر از عرض 1 متر، که باز هم بصورت رول های توپی در بازار موجود هستند، توسط دستگاه های لارج فرمت بنر و اکوسالونت چاپ می شوند. لیبل ها از سایز 1 سانتیمتر در 1 سانتیمتر تا ابعاد چند متر در چند متر قابل چاپ هستند. معمولا در بازار تفاوتی بین لیبل و استیکر قائل می شوند؛ به این صورت که به ابعاد کاغذ A3 و کوچکتر که پشت چسبدار باشند لیبل می گویند و به ابعاد بزرگتر از آن استیکر گفته می شود.

سفارش لیبل صدفی پرینترهای حرارت انتقالی قابلیت چاپ در طیف وسیعی از برچسبها از قبیل کاغذ ، متال ، PVC و پلی پروپلین و … در مورد سطح مورد الصاق نیز این برچسب علاوه بر سطوح صاف قابلیت الصاق بر روی سطوح ناموزون و نامرتب را دارد. مورد بعدی این است که در تبلیغات و بازاریابی، لیبل چاپی و سفارشی، جز مقرون بصرفهترین گزینهها است. حداقل تیراژ لیبل شیشه ای نیز مشابه سایز محصولات ۱۰۰۰ عدد می باشد و سیستم چاپی آن نیز به صورت افست چهار رنگ می باشد. امروزه سلایق گوناگون و نیاز کسب و کارها باعث ایجاد تنوع زیاد در محصولات چاپی به خصوص لیبل شده است. امروزه روند ایجاد و چاپ لیبل های دیجیتالی بسیار شبیه به چاپ رومیزی با استفاده از چاپگرهای لیبل است. امروزه چاپ برچسب روی محصولات یکی از روشهای رایج بازاریابی است. چاپ لیبل کاغذی: لیبل های کاغذی از پرطرفدارترین و بهترین نوع لیبل ها هستند که از کاغذ براق بدون روکش تولید میشوند. چاپ لیبل متالایز می تواند روی کاغذ متالایز یا فیلم متالایز انجام می شود. یک سری برچسب هایی که موجود ی باشد بدین صورت هست که شرکت های تولید کننده و یا بعضی از کارگاههای و کارخانه های تولید و بسته بندی کاغذ و لیبل اقدام به تهیه و وارد کردن رول هلی بزرگ برچسب میکنند که به انها معمولا جمبو رول میگویند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.