صنایع چاپ و بسته بندی

چاپ فلکسو مدرن طرح دقیقا مطابق با انتظارات شما مشتریان عزیز پیش میرود و بعد از بررسیهای لازم در رابطه با برند و سلیقه مشتری کار خود را به دست کارشناسان طراحی میسپارد. هر فردی که کار طراحی چاپ را انجام میدهد، باید با انواع چاپ، انواع طرحها و نوع بستهبندی آشنایی کاملی داشته باشد تا کار خود را مطابق با نظر مشتری پیش ببرد. در طراحی و تبدیل ماشین چاپ به فلکسو EB، رعایت مسایل ارگونومیک نیز به سادگی امکانپذیر نیست. خوبی این بستهبندی این است که موجب میگردد تا شرکتها با هر نوع که خود میپسندند، برند سازمانشان را بر روی بسته طراحی کنند. وجود این ابزارها برای جلوگیری از این مشکل کمک میکند تا دستگاه چاپ بتواند بر روی مواد مختلف کنترل­هایی مانند روی هم خوردگی رنگها و همچنین عدم به وجود آمدن ضایعات اضافی در دستگاه چاپ را کنترل کند. امکان تولید تمام سایزهای جعبه پیتزا، با استفاده از این نوع مقوا وجود دارد. چاپ لیبل یووی از پرکاربرد ترین لیبل های مورد استفاده در بازار می باشد. این نوع چاپ در صنایع تولیدی کاغذ و دفتر، چاپ بر روی تقویم، چاپ بر روی کیف های پلاستیکی، پارکت و کف­پوش ها وسایر فیلم های پلاستیکی نیز کاربرد دارد.

، ضخامت بهینه مرکب دکتر بلید در نقطه تماس بسیار مهم است.

شرکت مقوای مروارید صفا دشت در سال 1389 به عنوان اولین و بزرگترین خط تولیدی مطرح شد که جواز بهداشت و سیب سلامت را از سازمان غذا و دارو گرفت. تیم حرفهای مدرن طرح با بهرهگیری از طراحهای مدرن و پیشرفته میتواند برند تولیدی شما را در جذابترین حالت ممکن بر روی باکسها پیاده کرده و چشمان همگان را به آن خیره کند. بنابراین اگر قصد استفاده از با کیفیت ترین روش های چاپ را دارید در انتخاب این تولیدی شک نکنید. در چاپ فلکسو از سه رنگ، میتوانیم سه رنگ داشته باشیم و نهایتا از تِرام کردن آنها ( کمتر وارد کردن مرکب؛ مثلا وقتی رنگ مشکی داریم میتوانیم مقدار کمی رنگ طوسی هم داشته باشیم) میتوانیم طیف محدودی از رنگها را بدست بیاوریم؛ در حالی که در چاپ افست با چهار رنگ اصلی، میتوانیم تمام طیفهای رنگی را داشته باشیم. از طرف دیگر، به دلیل اینکه این لیبل ها با أنواع روشهای چاپی از جمله چاپ دیجیتال، چاپ افست تهیه میشوند، کیفیت رنگ و طرح در آنها پس از چاپ به خوبی حفظ میشود. به طور کلی در چاپ فلکسو، ضخامت بهینه مرکب دکتر بلید در نقطه تماس بسیار مهم است. از دیگر مزایای چاپ فلکسو EB کاهش مصرف انرژی است که با خشک کردن بسیار سریع و کامل تمام لایههای چاپی قشر ضخیم مرکب توسط اشعه الکترونی، این صرفهجویی در انرژی را عملی میسازد.

لیبل خام این مجموعه مفتخر به ارائه خدمات دوخت و چاپ انواع نایلون و نایلکس با بهترین کیفیت و با هزینه ای مناسب با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته روز دنیا می باشد. هر سلول آنیلوکس متشکل از پایه ، دیواره ، زاویه ی حفره ، عمق حفره، و پهنای دیواره بوده که در تولید یک سیلندر بنا به نوع سفارش سازندگان ماشین تمامی این پارامترهای کنترل و محدود می شوند. فلکسو مزیتهای فراوانی نسبت به چاپ افست داراست، در ابتدا به دامنه رنگی گسترده از پایه حلالی، پایه آب و … ۲. سازگاری مناسب این شیوه با مرکب های پایه آب استفاده ازاین مرکب به معنای کاهش مقادیـرعمده انتشار(V O C) یا ذرات ارگانیک فرار است که در مقایسه با فرایند های چاپ گراور و رول هیت است. سلولهای آنیلوکس بر اساس شکل و اندازهشان، تنها ۲۵ یا ۵۰ درصد از مرکب را به بستر منتقل می کنند که این مقدار هم باز نسبت به ویسکوزیته مرکب و سرعت چاپ کم و زیاد می شود. در این بخش تنظیم میزان گرما بر اساس جنس پوشش اهمیت بالایی دارد زیرا گرمای نامناسب و زیاد می­تواند موجب تا­ خوردن در هنگام رول شدن شود.

به همین دلیل اغلب از این ماشینها جهت چاپ سطوح رول ضخیم و با وزن بالا که کشش آنها آسان نبوده یا کنترل انطباق تصویر در آنها مهم نیست استفاده میکنند. یکی از این روش ها، چاپ فلکسو کارتن می باشد. برند اصفهانی یکی از ورق سازیهایی است که در شهرک صنعتی صفادشت فعالیت میکند. آرتیمان یکی دیگر از نامهای تجاری ورق سازی ایفلوت ایرانیان پک است که در شهرک صنعتی صفادشت تولید میشود. طراحی گرافیکی و چاپ لیبل پشت چسب دار، یکی از رایجترین روشهای معرفی و حفظ اعتبار نام تجاری و کسب و کار شما است. این لوح به سیلندر لوح دستگاه چاپ فلکسو گرافی چسبانده میشود. به هنگام چاپ در این دستگاهها سطح چاپ شونده با چرخیدن به دور سیلندر فشار چاپ کشیده نمیشود، به همین دلیل این نوع دستگاهها انتخاب مناسبی برای چاپ سطوح چاپ شونده نازک همچون پلاستیکها هستند که در دیگر دستگاهها کش میآیند. مزایای چاپ فلکسو نسبت به لترپرس چیست؟ به طور کُلی میتوان گفت که چاپ فلکسو نسبت به چاپ لترپرس بهتر است و مزایای بیشتری دارد.

روش چاپ فلکسو معمولاً با دستگاه های چاپ رول انجام می شود (و در مواردی محدود با دستگاه های ورقی). و به راحتی این رول ها با نماد و تصاویر دلخواه قابل سفارش هستند. رول جمع کن: پوشش چاپ شده در پایان بعد از طی کردن مراحل بالا برای جمع شدن به این بخش منتقل می­شود و به طریق و روش­های مختلفی توسط دستگاه رول جمع کن، رول و لوله می­شود. مقوای جعبه پیتزا اصفهانی همان مقوای ایفلوت است که چاپ روی آن به روش فلکسو انجام میشود. لازم به ذکر است که چاپ سیلک هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی قابلیت انجام را دارد. همانند چاپ سه رنگ، سرعت این نوع چاپ نیز بسیار بالاست و کارها در سریعترین زمان ممکن صورت میپذیرد. به همین خاطر پیشنهاد می­کنیم، اگر تاکنون دست به این کار نزده ­اید، از همین حالا شروع به سفارش کارتن کنید تا پیشرفت کاری خود را در کوتاه­ترین زمان مشاهده نمایید. به کار گرفته میشود. مجموعه ایرانیان پک با توجه به اینکه از تولیدات خودش استفاده میکند کمتر از برندهای متفرقه در محصولاتش بکار میبرد ولی یکی از آن برندهای که مقوای دوبلکس استفاده مینمایید و کیفیت مناسبی هم دارد ورق بهداشتی آلامتو است که عمدتاً در بسته بندی مواد غذایی و فستفود استفاده میشود.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.