قیمت پوسه کر درایر سردخانه و چیلر

قیمت پوسه کر درایر سردخانه و چیلر
پوسته کر

برای انجام اینکار، تجهیزات و سیستم ها در کنار یکدیگر با ایجاد یک هم افزایی به کاهش دما و تولید هوایی خنک و رساندن دما به میزان ثابت مورد استفاده قرار می گیرند. در سیستم های بزرگ، که نیاز است از پوسته و هسته بزرگتری استفاده شود، پوسته بزرگ را به طور ثابت در سیستم می بندند و هسته آن متغییر است. در این صورت از فیلتر درایر، نوع با هسته قابل تعویض استفاده می شود. در صورت تعویض کر درایر باید سریع این کار انجام شود زیرا اگر این قطعه در هوای بیرون قرار گیرد به سرعت رطوبت هوا را جذب می کند که باعث اشباع شدن و عدم کارایی آن می شود. کر درایر و پوسته کر در کنار هم وظیفه جذب و حذف رطوبت و ناخالصی های خارجی مانند گرد و غبار و روغن را در سیستم برودتی دارند. زمانی که سیستم برودتی با بار برودتی پایینی باشد از فیلتر درایر بسته که هم پوسته و هم هسته جامد و مرکزی دارد، جهت پاکسازی سیستم استفاده می شود. کر درایر یک هسته مرکزی جامد است که درون پوسته کر قرار می گیرد. نام دیگر پوسته کر درایر، فیلتر درایر است. در ادامه به توضیح کامل کر درایر و پوسته کر و تفاوت آن با فیلتر درایر می پردازیم. ​This data w as done with t he  help of G​SA Content ᠎Generato r DEMO!

هسته این فیلتر قابل تعویض بوده و در سیکل تبرید در خط مایع قبل از شیر انبساط نصب میشود.در ادامه موارد استفاده این فیلترها را بیان میکنیم. فیلتر درایرها دارای دو وظیفه هستند یکی رطوبت سیال مبرد را قبل از اینکه به جریان تبرید و کمپرسور برگردد جذب میکنند. پس از اینکه اسید سیستم را به خود جذب کرد، با نوع ساده تعویض می شود. برای اینکه سیال مبرد را از اسیدهای ارگانیک و غیر ارگانیک پاک سازی کرد باید از واکنش شیمیایی سوختن بهره برد. یک فشیال معمول حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد و شامل مجموعه ای است که با پاک کردن پوست آغاز می شود و بعد از آن ماساژ ، حوله گرم ، بیرون آوردن سیاه سرها و کرم زدن انجام می شود. فشیال بر حسب نوع کارهایی که ارائه می شود و مهارت متخصص فشیال انواع گوناگون دارد. همچنین میتوانند انواع واکنشهای شیمیایی آسیب را خنثی کرده و از سیستم در برابر خرابی محافظت نمایند. همچنین پوسته کر در مقابل ضربات و لرزش ها، مقاومت بالایی دارد.

جایگاه پوسته کر در سیستم برودتی، در خط مایع و قبل از شیر انبساط قرار دارد. پوسته کر در یک سیکل تبرید در خط مایع بعد از شیر خروجی رسیور، و قبل از لوله مویین یا شیر انبساط نصب می شود. وقتی میتوان با خدمات هوم کر(مراقبت و درمان در منزل)و همچنین خدمات اسکین کر مازندران (مراقبت از پوست)در مراکز و کلینیک های زیبایی تحت نظر پزشکان متخصص و پرسنل و مشاوران مجرب در مدت زمان کوتاه و هزینه های مقرون به صرفه به نتیجه دلخواه رسید. همچنین میتوان ازاین فیلترها برای ازبین بردن اسید و ذرات جامد نیز استفاده نمود؛ که نقش اصلی آن را هسته فیلتر بازی میکند. برای انتخاب هسته جامد فیلتر درایر باید مواردی از قبیل، نوع فرایند تبرید، سیال مبرد، دما و فشار سیال در زمان ورود به فیلتر و روغن کمپرسور را مدنظر قرار داد. در نتیجه فیلتر درایر جزئی مهم در هر سیستم برودتی به شمار می رود به طوری که یکی از عوامل مهم در سلامت کمپرسور وجود فیلتر در سیستم برودتی ست. در صورتی که در سیستم برودتی از مبرد و روغن نا مرغوب استفاده شود، سیستم برودتی اسیدی می شود.

سردخانه ها مکان ها و تأسیساتی هستند که برای حفظ کیفیت و نگهداری از مواد غذایی، کشاورزی، گیاهی، دارویی و هرگونه موادی که قابلیت فاسد شدن دارند از آنها استفاده می شود. از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در سردخانه ها می توان به کمپرسور، کندانسور، اوپراتور و فیلترهای مختلف و پوسته کر درایر و… از معتبرترین کر درایرهای موجود در بازار می توان به برند دانفوس اشاره کرد که دو 2 نوع کر درایر ساده دانفوس و کر درایر ضد اسید دانفوس به بازار عرضه می گردد. فیلتر درایرها در خط مایع و خط ساکشن یا خط برگشت به کار میروند که دو نقش مهم را برعهده دارند. دستگاه های میکرونیدل موجود در بازار به دو صورت درمارولر دستی ویا قلم های برقی وجود دارند. اگر فرض بر این است که هنگام تعویض کر درایر هوا وارد دستگاه شد با فشار کم در دستگاه خلا ایجاد نمایید. پوسته کر ( Drier Shell ) یا فیلتر درایر با هسته تعویض پذیر وسیله ای است که مواد خارجی مانند خاک ، رطوبت و اسید تولید شده توسط رطوبت را از مبرد میگیرد . مثلا باید هسته ای را برای فیلتر انتخاب کرد که در برابر اثر حرارت، فشار یا حضور یک عنصر شیمیایی غیرقابل تجزیه باشد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد قیمت پوسته کر کستل لطفا به بازدید از وب سایت ما.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.