اولیانوف: منتظر بازگشت باقری به وین هستیم تا قرارداد نهایی شود

[ad_1]

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین از رایزنی شرکای برجام (بدون ایران) با تیم مذاکره کننده آمریکا در مذاکرات وین خبر داد.

به گزارش ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در صفحه توئیتر خود نوشت: شرکای برجام (بدون ایران) و آمریکا رایزنی های غیررسمی در چارچوب مذاکرات وین انجام دادند.

اولیانوف: منتظر بازگشت باقری به وین هستیم تا قرارداد نهایی شود

اولیانوف افزود: منتظر بازگشت دکتر علی باقری، مذاکره کننده ارشد ایران از تهران به وین هستیم تا بر سر احیای برجام به توافق برسیم.[توافق هسته‌ای] نهایی کردن
به گزارش ایسنا، علی باقری، مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران او امشب (یکشنبه) با یک دستور کار مشخص عازم وین خواهد شد تا مذاکراتی را با هدف حل و فصل مسائل باقیمانده که چالش‌های مهمی را برای دستیابی به توافق ایجاد می‌کنند، دنبال کند.

تداوم رویکرد غیرقابل قبول طرف های غربی در حل مسائل باقی مانده، منجر به طولانی شدن غیرمنطقی مذاکرات و ایجاد شرایط غیرقابل پیش بینی شده است.

در جلسه اخیر شورای عالی امنیت ملی، بر لزوم حل و فصل سریع موضوعات باقی مانده که مذاکرات را در «مرز توافق یا بن‌بست» قرار می‌دهد، بر پذیرش هرگونه توافقی مشروط به انتساب این موضوعات تاکید شد.

از دیدگاه ایران هیچ محدودیت زمانی نمی تواند مانع از ادامه مذاکرات تا حصول نتیجه و حصول توافق خوب شود و فضای رسانه ای در مورد پایان مذاکرات و … مورد توجه قرار نگیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.