گزارش قالیباف از جلسه شورای عالی امنیت ملی به نمایندگان

[ad_1]

رئیس فراکسیون دیپلماسی بین المللی و منافع ملی مجلس از ارائه گزارش رئیس مجلس از جلسه دیروز شورای عالی امنیت ملی با حضور رئیس تیم مذاکره کننده در جلسه غیرعلنی امروز خبر داد و گفت: مسائل و اختلافات با طرف دیگر .

حسین نوش آبادی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح موضوعات مطرح شده در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، اظهار کرد: آقای قالیباف درباره جلسه روز گذشته شورای عالی امنیت ملی که با حضور آقایان و بحث های اصولی و اصولی برگزار شد توضیحاتی ارائه کرد. در آن مطرح شد تا راه حل مناسبی برای تصمیم گیری خوب و مذاکرات خوب اتخاذ شود و مذاکرات به موقع توسط تیم مذاکره کننده پیگیری شود.

رئیس فراکسیون دیپلماسی بین الملل و منافع ملی مجلس ادامه داد: آقای قالیباف با اجماع نظر، گزارش جلسه دیروز شورای عالی امنیت ملی و موارد مطرح شده را خاتمه دادند و در مورد سیاست های اجرا شده توضیحاتی ارائه کردند. تصمیم گیری در مورد این مسائل باید مورد توجه قرار گیرد.

نوش آبادی گفت: آقای قالیباف وارد بحث ها و تصمیم گیری های دقیق نشدند، فقط گزارشی بود که نمایندگان در جریان مذاکرات مطلع شوند، البته نظر مجلس این است که قانون یک اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها و حفظ منافع ملی است. علاوه بر این، سیستم ناعادلانه‌ای که غربی‌ها و آمریکایی‌ها تحت این عناوین دنبال می‌کنند باید لغو شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان گفت: در این جلسه فرصتی برای اظهار نظر نمایندگان وجود نداشت و آقای قالیباف به بررسی کلی مطالب مطرح شده پرداخت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.