مهدی رزاقی نژاد رئیس جدید حفاظت اطلاعات دادگستری گلستان شد

[ad_1]

ایسنا/ گلستان طی مراسمی با حضور مسئولان ارشد دادگستری استان گلستان، رئیس جدید حفاظت اطلاعات دادگستری گلستان معرفی شد.

حیدر آسیابی در مراسم معارفه رئیس جدید حفاظت اطلاعات استان گلستان با بیان اینکه نظارت یک شورای دینی و فکری است و باید به صورت مستمر انجام شود، افزود: برای خدمت رسانی.

حیدر آسیابی با بیان اینکه حفاظت و اطلاع رسانی به دنبال نبض همکاران نیست، تصریح کرد: ماموریت این دیده بان حفاظت از سرمایه های انسانی دستگاه قضایی است تا در دام سودجویان گرفتار نشوند.

ایجاد دفاتر حفاظت اطلاعات در تمامی حوزه های قضایی

آسیابی با تاکید بر اینکه نیروی انسانی اداره کل حفاظت و اطلاعات استان در راستای ماموریت ها و برنامه های تعریف شده آن نیست، افزود: آمادگی داریم دفاتر حفاظتی و اطلاعاتی دائمی را در تمامی حوزه های قضایی استان فعال کنیم تا مراجعین در صورت نیاز از رفتار نادرست.” قادر به گزارش حفاظت و اطلاعات باشید.

رئیس کل دادگستری استان گلستان ضمن قدردانی از زحمات رئیس سابق حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه، جایگزینی یک مدیر جوان و انقلابی را در راستای ابلاغیه گام دوم انقلاب دانست و تاکید کرد: ما این کار را انجام خواهیم داد. از مدیران جوان با تمام اختیارات و قدرت قانونی حمایت کنید.

گلوگاه های فساد در استان را شناسایی می کنیم

رئیس جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان نیز در مراسم امروز با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در مبارزه با فساد گفت: کار قضایی ارتباط تنگاتنگی با جان، مال و ناموس مردم دارد. قوه قضائیه اولویت ما خواهد بود.

مهدی رزاقی نژاد صیانت از نیروی انسانی را یکی از راهکارهای مبارزه با فساد و پیشگیری از فساد برشمرد و افزود: در صورت مشاهده یا گزارش انحراف در گام اول به همکاران اطلاع رسانی می شود اما با کسانی که هشدار دهند برخورد می شود. آن را نادیده بگیرید، سخت و بدون رحم خواهد بود.

وی تاکید کرد: راهبرد اصلی من و همکارانم در حراست و اطلاع رسانی، صیانت از همکاران خواهد بود و در این راه از کمک سایر دستگاه های نظارتی استان نیز بهره مند خواهیم شد.

به گزارش ایسنا، در مراسم امروز از زحمات رمضانعلی عابدی رئیس سابق حفاظت و اطلاعات دادگستری استان نیز قدردانی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.