جذاب ترین های هفته گذشته

[ad_1]

آخرین وضعیت طرح های حفاظت از فضای مجازی و رتبه پربازدیدترین اساتید در اخبار حقوقی هفته گذشته.

پربازدیدترین اخبار حقوقی ایسنا را در این گزارش می خوانید:

پرونده های معلق یکی از گلوگاه های احتمالی فساد و نارضایتی عمومی است.

جذاب ترین های هفته گذشته

رئیس دیوان عدالت استان تهران با تاکید بر اولویت اقدامات حفاظتی و پیشگیرانه در حوزه حفاظتی و نظارتی گفت: کسانی که به اعتماد مردم لطمه می زنند و از جایگاه و اعتمادی که به آنها می شود سوء استفاده می کنند باید با آنها برخورد شود. تا حد امکان شدید.»

وی افزود: با تلاش های انجام شده 20 واحد تولیدی زیر نظر اداره اسکان ورشکستگی دادگستری استان تهران با حمایت قضایی احیا شد و زمینه اشتغال 3 هزار و 630 نفر فراهم شد.

رئیس کل دادگستری استان تهران آخرین وضعیت پرونده موسوم به رمزارز «پادشاهوی با بیان اینکه بخشی از دارایی های متهمان شناسایی، ضبط و در جریان تحقیقات در حال بررسی است، تصریح کرد: به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می شود.

دستور دادستان تهران برای افزایش نظارت میدانی در بازار شب عید

جذاب ترین های هفته گذشته

علی صالحی، دادستان تهران با تاکید بر لزوم افزایش نظارت میدانی بر بازار شب عید، از مسئولان خواست تا با انجام تعهدات قانونی از کمبود و گرانی مایحتاج عمومی در اواخر سال جلوگیری کنند.

آخرین وضعیت طرح های حمایت و رتبه بندی معلمان

جذاب ترین های هفته گذشته

هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان هفته گذشته در نشستی خبری در پاسخ به سوالی درباره طرح حفاظت از فضای مجازی گفت: گاهی اوقات تصویب یک قانون فراز و نشیب های زیادی دارد و تفاوت متن اصلی با طرح نهایی دارد. عالی است و متن می تواند تغییرات زیادی داشته باشد.” با توجه به اینکه نمی دانیم مصوبه مجلس چه خواهد بود، نمی توانیم اظهار نظر کنیم، فقط باید روی این طرح توافق بیشتری صورت گیرد و موافقان و مخالفان در فضایی آرام نظرات خود را بیان کنند.

دیوان عدالت اداری تصمیمی برای برکناری شهردار تهران نداشت

جذاب ترین های هفته گذشته

روابط عمومی دیوان عدالت اداری درباره شایعه ابطال حکم شهردار تهران، دیوان عدالت اداری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: دیوان عدالت اداری رای به نقض حکم شهردار تهران نداد. تهران تهران.

رویکرد سیاسی و ابزاری به حقوق بشر باید کنار گذاشته شود

جذاب ترین های هفته گذشته

معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با حضور در اجلاس عالی شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو به تشریح جایگاه کشورمان در بین اعضای این شورا پرداخت. شورا .

توصیه رئیس قوه قضائیه به زندانیان مرخصی

جذاب ترین های هفته گذشته

«حمایت از نیروهای انتظامی و امنیتی برای ارتقای امنیت شهروندان و جلوگیری از سرقت در ایام تعطیل»، «عدم اعطای مجوز و تسهیلات همبستگی به مجرمان سابقه دار و برهم زدن امنیت و آرامش جامعه»، «توجیه محکومان و زندانیان مجوز متعلق به «و همچنین «اقدام و اقدام برای اعلام اسامی محکومان جرایم خشن و طویل المدت» چهار دستور مشخص قاضی به منظور افزایش امنیت و آرامش مردم در ایام تعطیل است.

تکمیل

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.