خمکاری فلزات آراکس لیزر

خمکاری فلزات – آراکس لیزر
خمکاری بریک

شناخت این مشخصهها و ویژگیها به شما در خرید محصول و کاربرد آنها کمک خواهد کرد. این محصول یکی دیگر انواع محصولات ریلهای مینیاتوری میباشد دارای شکل ظاهری u مانند است. تغییر شکل با شعاع خم بزرگ و کوچک مورد مطالعه قرار گرفته و از تقریب با نزدیکی مناسب برای تحلیل پوستههای تقارن محوری معرفی شده و برای فرآیندهای اتساع و کشش گوناگون معرفی شده است. ریل مینیاتوری برای طیف وسیعی از سیستمهای مونتاژ مکانیکی پزشکی، علمی و کوچک مناسب هستند. توجه کنید که اگر میخواهید بهترین و متناسبترین خرید را داشته باشید لازم است از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشاوره بگرید و همچنین به نیازتان توجه نمایید که کدام مدل و در چه طولی، این محصول برای شما مناسب میباشد. تغییر شکل پلاستیک فقط در ناحیه خم اتفاق میافتد و ماده در خارج از این ناحیه تغییر شکل نمییابد. تمایلی برای چینخوردگی درناحیه خارج از اعمال نیرو وجود خواهد داشت که توسط نیروی ور قگیر مشابه شکل 6 (ب) این تمایل کاهش خواهد یافت. پایه ریل تابلویی یا مینیاتوری که به آن پایه ریل نیز گفته میشود یک قطعه الکتریکی میباشد که از آن برای ثابت نگه داشتن ریلهای مینیاتوری استفاده میشود و در واقع حکم یک تکیه گاه را دارد. Po st h​as been created with the  help of GSA Cont en t Generato​r DE MO!

• معمولا در اندازههای یک متری و دو متری به بازار عرضه میشوند. بیش از ۴۰ سال تجربه وتلاش موجب گشته هم اکنون این تولید کننده با طراحی، توسعه، تولید و فروش طیف وسیعی از محصولات، از جمله ریل مینیاتوری را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کند. ریل مینیاتوری از جمله تجهیزاتی است که استفاده از آن در تابلو برقها الزامی است و نبود آن باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری میشود. نصب و راهاندازی ریل مینیاتوری از طریق روشهای مختلف انجام میشود. از آنجا که این واژه گروهی از فرآیندها را توصیف میکند ، حالتهای مختلفی از خمکاری وجود دارد . در هر کالسکه دو مسیر چرخش وجود دارد که حرکت فوقالعاده صاف را در طول کامل فراهم میکند. این ریلها دارای یک سیستم چرخش پایه تماس چهار نقطهای با زاویه بارگیری 45 درجه هستند. رعد اطمینان را به مشتریان خود عرضه میکند و این یک شعار نبوده بلکه باور و هدف این شرکت است. فروشگاه الکترومبنا عرضه کننده ریل مینیاتوری رعد در سراسر کشور. همانگونه که گفته شد ریلهای مینیاتوری در جنسها و انواع مختلفی قرار دارند که ریل تابلویی و یا مینیاتوری فلزی یکی از انواع این محصول میباشد.

استیل یکی از فلزات پرکاربرد در صنایع است که خمکاری و برش لیزر استیل از خدمات مجموعه آراکس لیزر می باشد. اگر مجموعه تولیدی کوچک باشد از دستگاه بریک برای ایجاد خم استفاده میشود و اگر دارای مجموعه تولیدی بزرگ باشید عملیات خمکاری توسط دستگاهی به نام رول فرمینگ انجام میشود. به این نکته نیز دقت کنید که پایه ریل از آن جایی که حکم تکیه گاه را ایفا میکند باید در انتخاب نوع جنس آن دقت فراوانی شود و از خریداری پایه ریلهای قلابی یا جنس نامناسب خود داری نمایید. که شما میتوانید این محصول را متناسب نیازتان از فروشگاه معتبر و با سابقه ما در این زمینه خریداری نمایید. که متداول ترین حالت این است که قطعه کار بر روی یک یا چند لبه صاف از یک ابزار با اعمال فشار خم شدهاست . اگرخم در راستای یک خط مستقیم نبوده و ورق صاف نباشد ، تغییر شکل پلاستیک علاوه بر ناحیه خم درناحیه مجاور خم روی ورق نیز رخ میدهد. بنابراین تعریف کاملی از خمکاری به این صورت است : ” تغییر شکل پلاستیکی شکل قطعات فلزی توسط فرم سرد در امتداد خطوط مستقیم ” . از آنجا که این واژه گروهی از فرآیندها را توصیف میکند ، حالتهای مختلفی از خمکاری وجود دارد .

This has been c​re​at​ed with the  help of GSA Conte nt  G᠎ener at​or Dem᠎oversion.

برای ساخت ریلهای مینیاتوری و ایجاد خم در آنها دو نوع دستگاه وجود دارد که انتخاب آنها بسته به اندازه مجموعه تولیدی ریل تابلویی دارد. در درب های فریم لس که آخرین دست آورد فن آوری ( تکنولوژی) روز اروپا می باشد، ابتدا ورق با دستگاه خم کاری CNC (پرس بریک CNC) بطوریکه ورق رویه و دوره درب یکپارچه باشند خمکاری شده و سپس ورق زیره (پشت) درب نیز خمکاری می گردد و سرانجام این دو ورق در قالب گذاشته شده و تزریق یکپارچه صورت میگیرد. ریلها از جنسهای مختلف مانند فولاد و پلاستیک و استیل تهیه و تولید شده است و با توجه به نوع و شرایط کاری انتخاب میشود. قطعکنندههای مدار مینیاتوری (MCB) با محافظت از تاسیسات الکتریکی در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه، ایمنی الکتریکی را در خانهها، دفاتر و سایر ساختمانها و همچنین برای مصارف صنعتی تضمین میکنند. به محض شناسایی خطا، قطعکننده مدار مینیاتوری به طور خودکار مدار الکتریکی را خاموش میکند تا از آسیب دیدن سیمها جلوگیری کند و از خطر آتشسوزی جلوگیری کند. ریلهای تابلویی از فولاد ضد زنگ ساخته شدهاند. انتخاب مواد برای ریلهای تحمل خطی شامل آلومینیوم، پلیمر یا پلاستیک، فولاد ضد زنگ یا فولاد است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خمکاری بریک ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.