معلمان از روز اول ورود به کلاس درس طبقه بندی می شوند.

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: از اولین روزی که معلمان وارد کلاس می شوند نمره گذاری می شود و از سوی دیگر همه مسئولان وزارت آموزش و پرورش مشمول این لایحه می شوند و درصد الف. در مجموع سه شاخص حقوق کار، حقوق کار و اشتغال فوق العاده فرهنگیان در این رتبه بندی در نظر گرفته شده است.

علیرضا منادی در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص لایحه طبقه بندی معلمان اظهار داشت: ایرادات مربوط به طرح طبقه بندی معلمان خارج از ساعت در صحن علنی مجلس بررسی و اصلاح شد و این لایحه به شورای نگهبان ارجاع شد.

وی ادامه داد: لایحه طبقه بندی به دلیل ایرادات جزئی شورای نگهبان به مجلس ارجاع شد که در جلسه علنی امروز مجلس اصلاح و به تصویب رسید.

وی با تبریک گذراندن طرح طبقه بندی معلمان به فرهنگیان افزود: امیدوارم شورای نگهبان نیز نظر نهایی خود را در خصوص طرح طبقه بندی معلمان اعلام کند.

منادی تاکید کرد: لازم می دانم از نگاه مثبت شورای نگهبان به فرهنگیان و نگرش مثبتشان در ارتقای کیفیت آموزشی و ارتقای جایگاه فرهنگیان برای نهایی شدن این لایحه تشکر کنم، زیرا شورای نگهبان بر اساس اصل 75 ایراداتی دارد و به آن رسیدگی نمی کند. بار مالی در این لایحه لحاظ شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در رتبه بندی معلمان رتبه اول یعنی «دستیار معلم» 45 درصد، رتبه دوم «معلم مربی» 55 درصد، رتبه سوم. دستیار معلم» 65 درصد، ردیف چهارم «استاد کمکی» 75 درصد و ردیف پنجم «استاد» 90 درصد از سه معیار فوق افزایش حقوق خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اهالی تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، وی با تشکر از همراهی و کمک رئیس مجلس شورای اسلامی به اعضای کمیسیون آموزش گفت: امیدوارم این امر افزایش یابد. کیفیت آموزش.” و این وزارتخانه را تغذیه و متحول کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.