خرید ترازو دیجیتال و نگه داری از آن بازرگانی اسپید (3)

خرید ترازو دیجیتال و نگه داری از آن – بازرگانی اسپید
ترازو دیجیتال, ترازو دیجیتالی

خریداران از سهولت استفاده، کیفیت و امکانات بالای این محصول راضی هستند و تنها ایرادی که به این ترازو گرفتهاند جنس پلاستیکی بخشهای زیادی از بدنه است و البته برخی از افراد اپلیکیشن مخصوص این ترازو را نتوانستهاند بهراحتی نصب کنند. برای روشن کردن دستگاه کافی است دو عدد باتری سایز AA را داخل محل مخصوص قرار داده و دکمه روشن را فشار دهید. مثلا اول ظرفی را روی ترازوو قرار داده و بعد دکمه tare را فشار دهید، حالا مایع را داخل ظرف ریخته و وزن آن را بدون احتساب وزن ظرف اندازه گیری نمایید. ترازو دیجیتالی AND مدل EK4100l گنجایشی برابر با 4 کیلوگرم و با دقت توزین 0/1 گرم می باشد توزین توسط این ترازو احتیاجی به محفظه توزین و کابین ندارد زیرا در این دقت هوای محیط موجب تغییر وزن مواد نمی شود این ترازو در دسته ترازوهای آزمایشگاهی و گرمی محسوب می گردد و برای توزین مواد با ارزش گرمی مورد استفاده قرار می گیرد افزایش دقت ترازو موجب کاهش ظرفیت ترازو می شود و این دو با هم رابطه عکس دارند بنابراین موادی همچون زعفران،نقره و زیور آلات قیمتی توسط این ترازو به طور دقیق توزین می شوند همچنین ترازو دیجیتالی AND مدل EK4100l شمارش قطعات را به بهترین شکل انجام می دهد به همین منظور برای شمارش قطعات در فروشگاه های ابزار و یراق بهترین ترازو می باشد در کنار صفحه نمایشگر کیبردی جهت انجام عملیات تنظیم و کالیبره دستگاه وجود دارد با سنگ کالیبره استانداردی که وجود دارد ترازو آزمایشگاهی را به صورت دستی خیلی راحت کالیبره می کنیم بدین صورت که سنگ کالیبره را داخل سینی استیل تخت توزین قرار می دهیم سپس کلیدهای مناسبی که برای کالیبره روی کیبرد تعبیه شده اند را فشار می دهیم تا کالیبره انجام شود سینی توزین مربعی شکل و دارای ابعادی به طول و عرض 133 × 170 میلی متر می باشد بدنه ترازو دیجیتالی AND مدل EK4100l پوشیده شده از پلاستیک فشرده ABS می باشد که باعث مقاوم شدن کیبرد و نمایشگر ترازو در برابر وارد شدن گرد و غبار و نفوذ آب به آنها می شود برای محاسبه چگالی می توان ترازو را به کیت دانیسته نصب نمود تا میزان چگالی مواد را مورد سنجش قرار دهیم همچنین می توان توزین را از قسمت زیر ترازو انجام داد در صورتی که کاربر مایل باشد ترازو به پرینتر و رایانه متصل شود باید هنگام خرید درخواست دهد این مدل ترازوی آزمایشگاهی علاوه بر استفاده از برق شهری با باتری پشتیبان نیز می تواند عملیات خود را انجام بدهد و با قطع شدن برق هیچگونه اختلالی در کارایی دستگاه به وجود نمی آید و با دخالت باتری پشتیبان عملیات توزین با همان دقت و سرعت صورت می پذیرد گارانتی این محصول 12 ماهه می باشد.ترازو دیجیتالی AND مدل EK4100I در گروه ترازوی آزمایشگاهی و گرمی قرار گرفته است که ایده ال جهت توزین مواد ارزشمند گرمی می باشد مانند توزین زعفران ، نقره و شمارش قطعات در فروشگاه های ابزار و یراق توصیه می گردد. C᠎ontent w as gener᠎at ed with the he᠎lp of G᠎SA C᠎ontent​ G en erator Dem oversion᠎!

دقت کنید که رطوبت یا خیسی وراد دستگاه نشود.

برای خرید انواع ترازو و باسکول باید به نکات و مواردی توجه کنید که در این قسمت به آنها میپردازیم. با این تفاوت که باسکول برای جرمهای بالاتر و سنگینتر به کار میرود. به طوریکه در برخی موارد، جرمهایی را که میتوان با باسکول اندازه گرفت، اصلا قابل قیاس با ترازو نیست. از دیگر برندهای ترازوی پزشکی میتوان به ترازوی دیجیتالی دنا توزین اشاره کرد. کاسه ­های معمولی چنین مقیاس­ هایی معمولاً شفاف و سبک هستند و میتوان آنها را در ماشین ظرفشویی شستشو داد. این نمونه از ترازوها دارای عقربه هایی همچون عقربه ساعت بوده و پس از ایستادن فرد بر روی آن ها، عقربه ها حرکت نموده و وزن فرد به نمایش در خواهد آمد. جنس بدنه و طراحی به صورتی است که از مقاومت بسیار بالایی در برابر صدمات و ضربه ها برخوردار بوده و می تواند با عمر طولانی برای مدت بسیار زیادی به شما خدمات دهد. با فشار دادن دکمه مود mode، وارد محل تنظیمات واحد اندازه گیری شده و از همان جا واحد مورد نظر خود ( انس یا گرم ) را انتخاب نمایید. دقت کنید که رطوبت یا خیسی وراد دستگاه نشود. ترازوی هوشمند : از جدیدترین مدلهای ترازوی خانگی که امروزه با استقبال و طرفداران زیادی روبرو شده است انواع هوشمند ترازوهای دیجیتال می باشند.

در بسیاری از موارد ، تنها توجه به ترازوی گرمی ارزان قیمت و عدم توجه به کارایی و کیفیت ترازوها منجر به انتخاب ترازوهای ضعیف می شود که نمی توانند عملکردهای مورد نیاز را در حین استفاده به خوبی انجام دهند. برای تمیز کردن ترازو از یک دستمال تمیز استفاده نموده و مواد شیمیایی قوی را به کارنبرید. ترازوی فروشگاهی دیجیتال نوع دیگری از انواع ترازوی دیجیتال است که برای وزن کردن مواد مختلف با هدف فروش یا بستهبندی آنها استفاده میشود. ابعاد کوچک و حجم کم، قرار دادن ترازو و یا بردن آن به مکان های مختلف را بسیار ساده می کند و به راحتی می توانید در کابینت ها و یاکشوها آن را قرار دهید. عمده این تفاوت ها مرتبط با انواع و مدل های گوناگون ترازو است. مقیاس خواندن را می توان اینگونه توصیف کرد که : اهرم میانی ۱۰۰ گرم در ۱۰۰ گرم خوانده می شود ، اهرم جلویی می تواند از ۰ تا ۱۰ گرم را بخواند ، و اهرم پشتی می تواند با دقت ۱۰ گرم ۱۰ گرم اندازه جرم ماده را محاسبه کند. ترازوی آزمایشگاهی به جای مقایسه جرم ماده با وزنه های ثابت ، نیرو مورد نیاز برای مقابله با وزن جرم مفروض را محاسبه می کند.

ترازو دیجیتال

ترازوی آزمایشگاهی سه اهرمی ابزاری است که برای اندازه گیری بسیار دقیق جرم استفاده می شود. اگر تمایل دارید آشپزی دقیق و علمی انجام داده و در نهایت یک غذای خوشمزه با معیار های جهانی داشته باشد حتما باید مواد اولیه خود را وزن کشی نمایید. اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد کاهش یا افزایش وزن دارید، احتمالاً نیاز دارید تا وزن خود را به طور روزانه و مرتب بررسی و ثبت کنید. هرگونه ضربه شدید یا رفتار بی احتیاطی می تواند مقیاس شما را خراب کند. این ترازوی دیجیتال آشپزخانه فقط با ۲ عدد باطری قلمی کار می کند. به زمان کافی برای اندازه گیری مواد تشکیل دهنده شما کمک می کند. در این نوع ترازو ها که عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید ، دقت اندازه گیری تا ۰.۱ گرم میباشد . ترازوی آزمایشگاهی سه اهرمی کارکردی بسیار دشوار دارد ولی از جذاب ترین نوع ترازو ها به شمار می آید . یکی از بهترین ویژگی های این نوع ترازو ها این است که میتوانید آن را در هر زمانی صفر کرده و وزن ماده درون ریز ظرف را با دقت تمام به دست آورید .

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترازو دیجیتال آشپزخانه بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.