تابلو فرش چهره با بهترین قیمت بازار موکت ایران (2)

تابلو فرش چهره با بهترین قیمت – بازار موکت ایران
تابلو فرش چهره

و اولین عاملی که مورد اهمیت در خرید یک تابلو فرش می باشد زیبایی و به رخ کشیدن آن تصویر است و نمای از فضا را دلنشین و دل انگیز می کند تابلو فرش در قالب و طرح های متنوعی چون میوه ها حیوانات گل و گیاه و شخصیتهای مختلف بزرگان و تصویر های کارتونی و غیره یافت میشوند که از نظر قیمت متفاوت هستند. در این روش, عکس سفارشی ابتدا به وسیلهی دستگاه کلندر بر روی یک کاغذ مخصوص (کاغذ روغنی) چاپ شده و پس از آن توسط دستگاههای سابلیمیشن یا پرس حرارتی, از روی کاغذ مخصوص بر روی فرش یا تابلو فرش منتقل میشود و پس از چند لحظه, رنگ کاملا بر روی آن تثبیت میگردد که حتی با مواد شوینده هم به راحتی از بین نمیرود. تابلو فرش های قدیم دستباف بودند بیشتر این تابلو فرشها را دستگاههای بافندگی تولید میکنند این قایق های کوچک برای آویزان نشدن به در و دیوار و فضاهای مختلف با رنگ بندی های متفاوت و جذاب به کار میرود و فضاهای دنج و زیبا را طراحی میکند تابلو فرش های ایرانی در تراکم های ۷۰۰ شانه و ۱۰۰۰ شانه و دویست و ۱۲۰۰ شانه تولید و بافت میشود .

تابلو فرش چهره

در تولید تابلو فرش مرغوب عوامل مختلفی نقش دارند. استفاده از مواد اولیه مرغوب ایشان الیاف و کولیک هیت ست شده و ابریشم و پلی استر از محبوبیت و مرغوبیت کالا نشان میدهد و از مزیت تابلو فرش ها این است که تابلو مانند فرش پاخور ندارند و چیزی باعث از بین رفتن آنها نمیشود از الیاف به کار رفته در آن نباید زیاد برای آدم مورد اهمیت باشد بلکه اصل مورد نظر زیبایی نقش و نگاره های آن و طراحی آن است . اگر با ماشین خود و یا تاکسی سرویس ها به راه افتادید، حال این ترافیک است که شما را اذیت می کند. نهی دستگاه, اطلاعات نقشه به ماشین بافت منتقل گردیده و به صورت خاب زیر و رو شروع به بافت میکند. سفارش عکس بافت روی تابلو ابتدا عکس داده عکس داده شده توسط طراح تغییر میکند و اگر این تغییرات توسط مشتری تایید شد توسط دستگاه بافندگی شونهر و هاش سی پی بافت میشود سایز و ابعاد تابلو فرشها ۵۰ در ۷۰ و ۵۰ درصد و ۷۰ درصد و صد در صد و پنجاه بافت می شود البته بیشتر این بافتها روی سایز ۵۰ در ۷۰ و ۵۰ درصد انجام میگیرد اگر در سازهای ۷۰ درصد یا صد در صد و پنجاه بافت شود به زمان طولانیتری احتیاج دارد و از جنس نخ آکریلیک استفاده می گردد و حدوداً رنگ های استفاده شده در تابلو ۱۰ رنگ می باشد.

یکی از ویژگی های بارز در خرید های اینترنتی این است که شما می توانید با صرف هزینه بسیار کمتر، صاحب محصول مورد نظر خود شوید. دردسر بسیار کمتری برای سفارش اینترنتی همراه شما خواهد بود. به نظر شما کدامیک از انواع خرید برای شما ارزشمند تر خواهد بود؟ البته تابلوهای دست با قیمت بالاتری نسبت به تابلوهای ماشین دارند که خرید این تابلوها باب میل تمام اقشار جامعه نیست در عوض می توانند از تابلو فرش های ماشینی با طرح های زیبا و متنوع با قیمت با قیمت مناسبتر تهیه کنند و از نمای آن در منازل خود لذت ببرند بهترین هدیه و کادو برای اشخاص می باشند که امروزه بسیار بیشتر شده چه بسا که تابلو فرشهای جدید چهره نیز بر تولید انواع تابلو فرش های اضافه شده و اکثرا از این تابلو فرش ها برای سوپرایز کردن یکدیگر استفاده می کنند و برایشان بسیار لذت بخش و شادی آفرین است . همچنین به این دلیل که تعداد رنگ های استفاده شده در نوع چاپ بیشتر است، وضوح طرح در آن نسبت به نوع بافت بیشتر است و به همین دلیل طرح نهایی چاپی تا 90 درصد به طرح عکس ارسال شده شبیه خواهد بود که این میزان در انواع بافت بین 70 تا 80 درصد است.

در خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی سفارشی، بسیاری از مشتریان برخی از سوالاتی را میپرسند که تقریبا سوال اکثر دیگر مشتریان هم هست. این امر در سفارش تابلو فرش های ماشینی هم دیده می شود و شما می توانید در فروشگاه های اینترنتی مثل فروشگاه یک فرش، با تخفیف ویژه و قیمت پایین تر، محصول خود را دریافت نمایید و از آن لذت ببرید. همانطور که خودتان بهتر میدانید، در عصر تکنولوژی هستیم، جایی که می توانید بدون اینکه از خانه خود خارج شوید، با یک کلیک به بزرگترین فروشگاه ها در سراسر دنیا دسترسی داشته باشید. همانطور که گفتیم، نیازی نیست که اصلا از خانه خارج شوید. در سفارش اینترنتی تابلو فرش، قطعا قسمتی برای شما تدارک دیده شده است که بتوانید نمونه کار های تابلو فرش چاپی و سفارشی را ببینید. اگر شما به صورت اینترنتی تابلو فرش سفارشی را خرید کنید، ارسال آن بر عهده فروشنده و یا کارگاه تولید کننده خواهد بود و شما فقط کافی است بنشینید و منتظر محصولی باشید که آن را به صورت اینترنتی خرید کرده اید.

This h as  been created with G SA Con​tent Generato r DEMO !

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت تابلو فرش چهره لطفا از صفحه ما بخواهید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.