قیمت دستگاه برش لیزر اقساط 9 ماهه سود 0% MOBINtech لیزر (4)

قیمت دستگاه برش لیزر – اقساط 9 ماهه سود 0% – MOBINtech لیزر
برش لیزر

تیوب های شیشه ای: تیوب های شیشه ای را میتوان پراستفاده ترین نوع تیوب در نظر گرفت، چرا که دارای هزینه کمتری هستند و علت آن برانگیختهشده گاز با جریان مستقیم است که فرایند ارزان و آسانی است. سرعت و دقت برش و حکاکی با لیزر بسیار تابع نوع مین برد آن است ،مادر برد های جدید دارای قابلیت هایی چون کنترل دقیق و پیش نمایش انجام کار ، صفحه نمایش رنگی و خطا یابی خودکار می باشند و همچنین به علت دارا بودن قابلیت های نرم افزاری پیشرفته ، کنترل کاربر را کمتر و سیستم به صورت تمام خودکار ، تمام مراحل و فرایند کار را کنترل می نماید. در این زمان ، سیستم CNC می تواند قدرت برش را با توجه به سرعت واقعی برش کاهش دهد ، و می تواند دقت بسیار عالی برش و کیفیت مقطع را بدست آورد. علاوه بر برشهای هندسی پیچیده با دقت بالاتر، دستگاه برش لیزری فلزات همچنین به سازندگان اجازه می¬دهد تا بدون تغییرات مکانیکی، با استفاده از مواد بیشتر و طیف وسیعتری از ضخامت، برش را انجام دهند. استفاده از جت اکسیژن و تکنولوژی های مورد استفاده در این دستگاه برش لیزر باعث شده بود که بتواند فلزات را برش بزند.

ی فلزات وارد کرده اند دانست.

در محل خروجی اشعه ی لیزر ، نازل فرار دارد که که پرتو پس از عبور از لنز از این قطعه خارج شده و بر روی قطعه ی مورد نظر اعمال می شود و کیفیت و دقت برش متاثر از این قطعه می باشد. دقت بسیار زیاد و … برای شرکتهای پردازش ورقهای فلز، فرآوری این مواد فلزی بسیار ضروری است؛ به عبارت ساده، انواع صفحات، انواع قطعات برش گرافیکی مختلف است. برای برش لیزر فولاد با استفاده از دستگاه برش لیزر شما برنامه برش مورد نظر خود را به رایانه ای که به دستگاه متصل است وارد می کنید. دستگاههای برش لیزری فلزات دارای مزایای بیشماری هستند که مهمترین آن را میتوان دقت، سرعت و کیفیتی که به صنعت حکاکی و برش لیزری فلزات وارد کرده اند دانست. که دارای میزهای آسانسوری و میز ثابت تقسیم می شود. فولاد ، استیل ، آهن و آلومینیوم نیز جزو فلزاتی هستند که در گروه دوم متریال قابل برش با دستگاه برش لیزری قرار می گیرند. به عنوان مثال ، هنگام برش فولاد کربن ، تمرکز روی سطح بالای صفحه فلز است. به عنوان مثال ، سرعت برش معمولاً هنگام برش دایره کوچک و زاویه های تیز کمتر است. This art᠎icle w as created  with GSA Conte᠎nt G ener​at or DE​MO .

، دارای 2 آیینه می باشد.

هنگام برش آلیاژ آلومینیوم ، موقعیت فوکوس نزدیک به سطح پایین صفحه است. فاصله ی هد از قطعه در هنگام برش باید با توجه به جنس متریال قطعه ، ضخامت متریال و نقشه ی برش تنظیم و کنترل شود. یکی از نکات پر اهمیت که در این قطعه باید مورد توجه قرار گیرد این است که باریکه پرتو لیزر باید دقیقا از وسط نازل هد خارج شود تا ریزترین و دقیق ترین اثرگذاری را بر روی متریال در حال برش داشته باشیم. اینکه دستگاه لیزر با مواد مطابقت داشته باشند، از موارد بسیار مهم است که باید به آن توجه شود. F Series که دارای کاور و میز رزرو می باشد و در ابعاد برش و توان های مختلف متناسب با نیاز شما عزیزان آماده ی ارائه می باشد. عموما هر دستگاه برش لیزر، دارای 2 آیینه می باشد. وظیفه چیلر در دستگاه لیزر متعادل نگه داشتن دمای آب جهت خنک نمودن تیوب می باشد . بطورکلی از مجموع 30 برند موجود در دنیا میتوان 5 تولید کننده سورس لیزر را به عنوان مطرح ترین آن ها ذکر کرد.

در ایران می باشد.

این دو تفاوت با سایر دستگاه ها سبب می شود که قیمت این دستگاه نیز با سایر دستگاه ها متفاوت باشد. همچنین دستگاه های برش لیزر توانایی ایجاد مدل های مختلفی از لیزر ها را دارند که شامل ، لیزر های گازی ، رادیو اکتیو ، شیمیایی و جامد می باشد . هد دستگاه لیزر اشعه ی تولید شده توسط تیوب لیزر را که توسط آیینه ها به این قسمت میرسد را توسط لنزی که در داخل هِد تعبیه شده بر روی یک نقطه متمرکز می کند که این امر سبب می شود تا اجسامی که زیر هِد قرار گرفته اند، برش زده شود. حدود دو سال بعد در سال 1967 میلادی، بریتانیا دست به کار شد و اولین دستگاه برش لیزر که قابلیت برش فلزات را داشت، ساخت. شرکت مبین تک تولید کننده دستگاه برش لیزر در ایران می باشد. در این قسمت از مقاله قصد معرفی دستگاه لیزر مبین تک را داریم. برش لیزر هزینه های کمتری نسبت به برش هواگاز که توسط انسان اجرا می شود دارد. مزیتی که برش لیزر فلزات نسبت به سایر مدل های برش دارد این است که در برش لیزر ، ضایعات حاصل از کار به مراتب کم بوده و کم دردسر است، و حتی میتوان سخت ترین الگو ها را در این دستگاه برنامه ریزی کرد .

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.