معرفی و بررسی کمپرسور بیتزر آلمان گروه صنعتی دی (5)

معرفی و بررسی کمپرسور بیتزر آلمان – گروه صنعتی دی
کمپرسور بیتزر

علاوه بر این، محدوده های کاربرد از نظر پایین تر بودن درجه حرارت تخلیه اشباع و بالاتر بودن نسبت فشار (پمپ های حرارتی) بدون کاهش قابلیت عملکرد به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. مهمترین موارد استفاده از کمپرسورهای اسکرال را میتوان صنایع تولید سیستمهای تهویه مطبوع و پمپهای حرارتی برشمرد. بیتزر برندی است که در بین خریداران و فروشندگان کمپرسور و سیستمهای تهویه مطبوع نامی شناخته شده به حساب میآید. متخصصان سیستمهای برودتی پس از محاسبه ظرفیت برودتی مورد نیاز و میزان دمای مورد نیاز در محیط سردخانه و یا آب سرد شده چیلر، منطقهای که سیستم در آن نصب میشود و مبرد مورد نظر، از دو راه مسیر برای انتخاب موتور بیتزر استفاده میکنند. شرکت مادر بیتزر در شهر زیندلفینگن و در ایالت بادن وورتمبرگ آلمان قرار دارد؛ که سومین ایالت بزرگ آلمان به حساب میآید. زمانی که مارتین بیتزر تصمیم گرفت تا جایگاه خودش را در بین صنایع تولیدی آلمان پیدا کند. اگر علاقه دارید با نحوه نامگذاری این کمپرسورها آشنا شوید و یا نحوه انتخاب کمپرسور بیتزر سردخانه و چیلر را متوجه شوید میتوانید ادامه مطالب این صفحه را مطالعه کنید. Th is w as cre᠎ated by G​SA Con tent​ Gen erator Dem᠎ov​er sion.

از پراستفادهترین انواع کمپرسور برودتی در کشور است.

نکتۀ دیگر دربارۀ کمپرسورهای سیلندر پیستونی تسمهای، امکان استفاده از سیالهای مبرد متفاوت از جمله گاز آمونیاک و یا گازهای فریونی مانند CFCها و HFCها است. تنوع در تولید انواع کمپرسورها و کیفیت بالای تولید دو موردی است که باعث معروفیت برند بیتزر در بین کمپرسورهای موجود در بازار شده است. اگر با صنعت برودت ایران آشنایی داشته باشید حتما متوجه میشوید که کمپرسور بیتزر یکی از پراستفادهترین انواع کمپرسور برودتی در کشور است. برای آگاهی از مشخصات فنی کمپرسور سمی هرمتیک اسکرو بیتزر می توانید با مهندس مشاوره فروش شرکت مهندس در ارتباط باشید. اشاره کرد. در بازارهای جهانی از برند بیتزر به عنوان یکی از برندهای جهانی تولید انواع کمپرسورها نام برده میشود. تعمیرگاه های مختلفی در سطح کشور به تعمیر کمپرسورهای بیتزر می پردازند که از جمله مهمترین آنها می توان به تعمیرگاه قازاریان (تعمیرگاه کوپلند) و تعمیرگاه مدرن برودت اشاره کرد. تمامی فایل های مربوط به این کاتالوگ ها در وبسایت شرکت بیتزر و یا وبسایت شرکت دامون قابل دانلود شدن است. Data w as cre ated with the help of GS᠎A  Cont en​t Genera᠎tor  DE MO !

انتخاب اشتباه کمپرسور توسط افراد غیر متخصص میتواند آسیبهای جدی به سیستم سردخانه یا چیلر وارد کرده و باعث خسارتهای مالی قابل توجهی گردد. برخی از مدلها به سیستم تزریق (در مدل های قدیمی تر با عنوان CIC و در مدل های جدید با عنوان CMRC) مجهز هستند که امکان رسیدن به دماهای بسیار پایینتر در سردخانه را فراهم میکنند. پلاک خوانی کمپرسور می تواند گاهی اوقات سخت و دردسر ساز شود، به این دلیل ما در مقاله پلاک خوانی کمپرسور بیتزر ، تمام قسمت های پلاک را به صورت ساده توضیح داده ایم. کمپرسورهای سمی هرمتیک سیلندر پیستونی بیتزر که مدلهای مختلف بالای صفری و زیر صفری دارند، بیشترین استفاده را به عنوان کمپرسور سردخانه دارند. این شرکت بطور مستمر و بهمدت 80 سال در حال ارائه محصولات و خدمات نوآورنه جهت ارائه به بازارهای مختلف حوزه صنایع برودتی است. شاید برای شما نیز سوال باشد که چرا شرکتهای مختلف قیمتهای متفاوتی برای تجهیزات مختلف مثل کمپرسور اعلام میکنند. پیتر شوفلر کسی بود که با شروع دوران مدیرعاملیاش به فکر توسعۀ کارخانه به کمک راهاندازی نمایندگیهای فعال در دیگر کشورهای اروپایی، آسیایی، آفریقایی و امریکایی افتاد. ᠎This article has be᠎en g ener​at ed with t᠎he ᠎help of G᠎SA C​onte nt G enerat or DEMO!

را میتوانید در بلاگ دامون مطالعه نمایید.

برای مثال اگر قرار باشد دمای سیال مبرد تا حد بیشتری کاهش داده شود، از این کمپرسورها کمک میگیرند. نکتۀ دیگر دربارۀ کمپرسورهای اسکرو کاهش تعداد قطعات متحرک کمپرسور در طراحی ویژۀ آن است. کمپرسورهای کامپکت اسکرو به صورت سمی هرمتیک طراحی شده و این قابلیت را دارند که اگر بخشی از کمپرسور دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشت، به راحتی این کار صورت بگیرد. شرکت مهندسی طرح و ساخت دامون به عنوان نمایندگی فروش کمپرسور بیتزر اصالت کمپرسور بیتزر ارائه شده را تضمین کرده و برگشت ۷ روزه کالا در صورت درخواست خریدار محترم را انجام میدهد. از کمپرسورهای اسکرو بیتزر بیشتر در ساخت چیلرهای صنعتی و خانگی استفاده میشود. استفاده میشود. تولید نخستین کمپرسورها به سالهای آغازین قرن بیستم برمیگردد و کمپرسورهای پیستونی را میتوان نخستین کمپرسورهای تولید شده در صنایع نامید. تاریخ تأسیس شرکت بیتزر به قرن بیستم میلادی و سال 1934 میلادی برمیگردد. مقالات آموزشی در مورد نحوه استعلام اصالت کمپرسور از وبسایت شرکت بیتزر و نحوه اطمینان از اصالت روغن کمپرسور بیتزر را میتوانید در بلاگ دامون مطالعه نمایید. برای آشنایی با نحوه نامگذاری کمپرسور بیتزر آلمان میتوانید دو تصویر زیر را مشاهده نمایید. درگیر شدن آلمان در جنگ جهانی و خساراتی که کشور آلمان در این جنگ متحمل شد، دامن بیتزر را نیز گرفت و این شرکت را تا مرز ورشکستگی مالی پیش برد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.