کمپرسور بیتزر (Bitzer) انواع کمپرسور بیتزر (3)

کمپرسور بیتزر (Bitzer) – انواع کمپرسور بیتزر
کمپرسور اسکرو بیتزر

یکی از مدلهای کمپرسور، کمپرسورهای اسکرو (screw compressor)، میباشند. جهت تأمین محصولاتی از قبیل کمپرسورهای اسکرو اُپن مناسب برای مبرد آمونیاک برند بیتزر از سری های OSKA و OSNA و OSHA، لوازم یدکی کمپرسور های اسکرو بیتزر که در بازار ایران موجود نمی باشند با ما تماس بگیرید. مدل BSE55: این نوع روغن مناسب کمپرسورهای پیستونی، اسکرال، و تسمهای بیتزر است. دفتر مرکزی کمپانی بیتزر در کشور آلمان می باشد و خط تولید کمپرسورهای این کمپانی نیز واقع در کشور آلمان است. ضمناً از طریق نرمافزارهای تحت اندروید و IOS نیز میتوان با اسکن QR code روی کمپرسور، اصالت آن را استعلام نمود. در ادامه تصمیم بیتزر برای کسب سهم بیشتری از بازار کمپرسورهای تبریدی در سراسر دنیا، این شرکت در سال 1993 اقدام به تأسیس کارخانه خود در کشور برزیل نمود. بیتزر در سال 2002 اولین مدل کمپرسور نوع اسکرال را طراحی و تولید نمود که مورد استقبال تولید کنندگان تجهیزات تهویه مطبوع قرار گرفت. شرکت گذرگاه صنعت و تجارت به عنوان تامین کننده انواع کمپرسور کاپکت بیتزر و سایر تجهیزات سردخانه از برندهای معابر اروپایی و چینی می باشد . البته این نوع کمپرسور برای کارکرد در دمای بالای صفر نیز مناسب است اما به دلیل قیمت نسبتاً بالای آن و نیاز به نصب تجهیزات اضافی در مدار تبرید آن، استفاده از آنها در این رنج دمای توجیه اقتصادی ندارد. Th is con᠎tent w᠎as c re ated by GSA C on te nt G᠎ener᠎at᠎or D᠎emoversion!

کمپرسور اسکرو بیتزر

کمپرسورهای HS همچنین برای بسیاری از کاربردهای دیگر تبرید و پمپهای گرمایشی مناسب هستند. همه کمپرسورهای HS برای عملیات کنترل سرعت مناسب هستند. اول طراحی و تولید کمپرسورهای اسکرو مدل Integrated frequency inverter و دوم خرید شرکت Lumikko oy فنلاند. کمپرسورهای اسکرو بیتزر ساخت شرکت معتبر و مطرح bitzer آلمان می باشد. در کل به طور گسترده ۴ نوع کمپرسور پر کاربرد در صنعت چیلر سازی کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از کمپرسورهای شرکت بیتزر Bitzer ، هنبل Hanbell ، کوپلند Copeland و دانفوس Danfoss که بیتزر از جمله قدیمی ترین شرکت هاست که سال هاست در ایران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش گسترده داشته است. شرکت بیتزر در حال حاضر متشکل از 15 کارخانه در کشور های مختلفی از جمله آلمان، برزیل، اندونزی، پرتقال، آمریکا و چین و 90 نمایندگی فعال در بیش از 62 کشور جهان و همچنین با 3400 کارمند، جزو عظیم ترین تولید کنندگان کمپرسور تبرید در جهان است. شرکت بیتزر BITZER از معتبرترین برندهای آلمانی کمپرسور در ایران با ضمانت خرید و قطعات یدکی در دسترس اعتبار مناسبی در ایران دارد. در سال های گذشته و در اوایل ورود کمپرسور های برودتی به ایران، بازار کمپرسور در انحصار شرکت های همچون Copland و Carrier بود ولی در ادامه روند با محدود شدن واردات این شرکت ها و همچنین ایجاد نمایندگی خاوارمیانه، بیتزر توانست به صدر فروشندگان کمپرسور پیستونی و اسکرو در ایران ارتقاء پیدا کند.

امکان ثبت سفارش محصولات خاص شرکت بیتزر محیا می باشد.

با گسترش واحدهای تحقیقات و نوآوری، شرکت بیتزر موفق شد اولین مدل از کمپرسورهای Subcritical جهت کار با مبرد Co2 را روانه بازار تبرید کند. به هدر رفتن انرژی در درون کمپرسورهای کامپکت اسکرو بسیار پایین است. به هدر رفتن انرژی در درون کمپرسورهای کامپکت بیتزر اسکرو بسیار پایین است. در این مقاله ضمن مروری بر روش کار کمپرسورهای اسکرو، با تاریخچه شرکت بیتزر و نهایتاً مدلهای مختلف کمپرسور اسکرو بیتزر آشنا شدیم. محصولات بیتزر در کارخانههای این شرکت در کشورهای آلمان، آمریکا، استرالیا و چین تولید میشوند که همه این شرکتها و تولیداتشان تحت نظارت و تأییدیه کیفی هسته مرکزی بیتزر در کشور آلمان میباشند. یکی از مهمترین محصولات شرکت بیتزر کمپرسورهای سیستمهای برودتی است که در انواع کمپرسورهای نیمه بسته سیلندر پیستونی ، کامپکت اسکرو ، سمی هرمتیک اسکرو بیتزر ، دو مرحلهای، تسمهای و … امکان ثبت سفارش محصولات خاص شرکت بیتزر محیا می باشد. اول به کمک نرم افزار طراحی و انتخاب کمپرسور و دوم به کمک کاتالوگ محصولات بیتزر. همچنین برای دسترسی به کلیه کاتالوگ ها ، بروشورها و مدارک فنی کمپرسورهای بیتزر وارد این لینک Bitzer Documentation شوید. فعالیت بیتزر با تولید شیر انبساط و کمپرسورهای پیستونی DC آغاز کاتالوگ کمپرسور اسکرو بیتزر pdf شده است.

کمپرسور پیستونی بیتزر قابل استفاده در تمامی سرد کننده های بالای صفر و زیر صفر درجه بوده و در مدل های جدید از طریق سیستم کنترل ظرفیت قابلیت تنظیم سرمایش سیستم را دار می باشند. کمپرسورهای اسکرو معمولا وقتی که ظرفیت بیشتر تبرید مورد نیاز است مورد استفاده قرار میگیرند. انواع کمپرسور تبریدی بیتزر 3 فاز CSH 8563-125Y یکی از انواع کمپرسورهای شرکت Bitzer است . البته تمرکز شرکت بیتزر در تولید مبدلهای اواپراتوری و کندانسوری بیشتر از نوع پوسته لوله میباشد. مطابق جدول زیر عدد ۴ از نوع ۴DC-7.2Y-40S بیانگر تعداد سیلندرهای کمپرسور پیستونی و سایر حروف و اعداد هم بیانگر کورس و قطر سیلندر و … مطابق جدول زیر سه حرف اول CSH از نوع CSH7573-90Y-40P بیانگر کمپرسور اسکرو نیمه هرمتیک کامپکت بوده و سایر اعداد و حروف هم بیانگر سایز هوزینگ و … کمپرسور اسکرو سری جدید CSH بر اساس طراحی توسعه یافته اجزای نوآورانه کامپکت اسکرو Bitzer می باشد، که به عنوان استاندارد در سراسر جهان شناخته شده است. این محصول از سری CSH آن ها دارای طراحی خلاقانه و ساختاری متراکم می باشند و کاملا منطبق بر استانداردهای جهانی در سراسر جهان مورد بهره برداری قرار گرفته اند. علاوه بر ویژگی های شناخته شده خود، کمپرسور های اسکرو کامپکت بیتزر با پیشرفت های بیشتری در بهره وری انرژی در شرایط کامل و نیمه بارگذاری متمایز می شوند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.