محسنی اژه ای به سیستان و بلوچستان سفر می کند

[ad_1]

سفر رئیس قوه قضاییه به استان سیستان و بلوچستان.

به گزارش ایسنا، به نقل از قوه قضائیه، مرکز رسانه های قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در ششمین سفر رسمی استانی خود به همراه جمعی از مقامات ارشد قضایی روز پنجشنبه 26 اسفندماه به استان سیستان و بلوچستان سفر می کند.

دیدار با اقشار مختلف مردم و روحانیون شیعه و سنی سیستان و بلوچستان، دیدار با قضات و مسئولان قضایی این استان، حضور در شورای اداری و بررسی مشکلات قضایی استان و تصویب مصوباتی برای رفع مشکلات دستگاه قضایی مهمترین برنامه های رئیس قوه قضائیه سیستان و بلوچستان است.

سایر مقامات عالی قضایی که رئیس کل دادگستری را در سفر به سیستان و بلوچستان همراهی می کنند، هر کدام به نقاط مختلف این استان پهناور سفر می کنند تا مستقیم و بدون واسطه با مردم شریف و عزیز مناطق دورافتاده و محروم سیستان و بلوچستان دیدار کنند. • با مشکلات آنها آشنا شده و برای حل و فصل مشکلات حقوقی و غیره آنها تا حد امکان اقدامات لازم را انجام دهد.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای پس از تصدی ریاست قوه قضائیه در دهم تیرماه به طور رسمی به استان های ایلام، قزوین، خوزستان، گلستان و خراسان رضوی سفر کرده و ششمین سفر رسمی خود به سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه قوه قضائیه در دوره جدید مورد توجه قرار گرفته است.

البته ریاست قوه قضائیه در دوره جدید علاوه بر سفرهای رسمی استانی با شورای عالی قوه قضائیه شامل سفرهای غیررسمی و بدون تشریفات نیز می شود. استان های قم، البرز، اصفهان و هرمزگان استان هایی بودند که رئیس قوه قضائیه اخیرا بدون تشریفات به آنها سفر کرد.

وجه اشتراک تمامی سفرهای استانی رئیس کل دادگستری در دوره جدید اعم از سفرهای رسمی با شورای عالی قضایی و سفرهای غیررسمی بدون تشریفات – برگزاری جلسات مستقیم و غیرمستقیم با مردم سراسر ایران اسلامی و حل و فصل مسائل حقوقی و قضایی آنان اتخاذ رویکرد مشکل ساز و تخصصی در قبال چالش ها و آسیب های موجود که به نوعی با وظایف و مسئولیت های قوه قضائیه به ویژه در حوزه حمایت از حقوق عامه مرتبط است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.