خرید و سفارش لیبل حرارتی در تهران

آمازون نمونه بارز خرده‌فروشی است که از چاپگرهای حرارتی برای برچسب‌گذاری حمل و نقل استفاده می‌کند. قابل ذکر است که مراکز انجام آمازون مبتنی بر بارکد هستند. هنگامی که یک مورد را به مرکز انجام آمازون ارسال می کنید، برای اهداف ردیابی در فرآیند تکمیل، به بارکد نیاز دارد. اگر کالای شما دارای بارکد سازنده است، خوب است که بروید. اگر کالای شما از کد سازنده استفاده نمی کند، به بارکد آمازون نیاز دارد. فروشندگان می توانند بارکدهای آمازون را در حساب های خود چاپ کنند و خودشان به محصولات اضافه کنند. چاپگرهای توصیه شده برای بارکد، چاپگرهای حرارتی هستند که وضوح تصویر و کیفیت بالایی دارند. خدمات برچسب FBA برای فروشندگانی که نمی خواهند بارکدها را خودشان اعمال کنند با هزینه در دسترس است. برای این کار از پرینترهای حرارتی نیز استفاده می شود. چاپگرهای حرارتی به استاندارد FBA برای چاپ لیبل تبدیل شده اند. چرا؟

خرید لیبل حرارتی پرینترهای حرارتی برای طولانی ترین زمان در تجارت الکترونیک وجود داشته اند. آنها به طور گسترده در مشاغل در سراسر جهان برای انجام طیف گسترده ای از وظایف چاپ روی کاغذ و سایر مواد استفاده می شوند. چاپگرهای حرارتی به دلیل ارزان بودن، کارایی، کیفیت بالا و سرعت، در صنعت مورد استقبال مثبت قرار گرفته اند. برای بسیاری، چاپگرهای حرارتی به راه حلی برای چاپ برچسب های حمل و نقل آمازون در میان سایر نیازهای چاپ تبدیل شده اند. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آنها بدانید.

چاپگرهای حرارتی چگونه کار می کنند؟
سفارش لیبل حرارتی به طور خلاصه، چاپ حرارتی از گرما برای کپی کردن یک تصویر در یک ماده خاص استفاده می کند. چاپگرهای لیبل حرارتی مانند چاپگرهای استاندارد کار می کنند. با این حال، تنها تفاوت این است که به جای استفاده از جوهر، چاپگر لیبل حرارتی از رسانه‌های خاصی مانند رول‌های لیبل استفاده می‌کند که به گرما واکنش نشان می‌دهند. یک چاپگر حرارتی دارای سه بخش است که عبارتند از: سر حرارتی، صفحه و فنر. هد حرارتی مسئول تولید گرما و چاپ روی کاغذ است در حالی که صفحه کاغذ را تغذیه می کند. فنر هد حرارتی را فشار می دهد تا با کاغذ حرارتی تماس پیدا کند تا تصویری ایجاد کند.

 

پرینترهای حرارتی از روبان و کارتریج استفاده نمی کنند که هم سریع و هم مقرون به صرفه هستند. چاپگرهای حرارتی پس از اختراع هد چاپ حرارتی در سال 1965 به وجود آمدند. اولین سیستم چاپ حرارتی به عنوان Silent 700 نامیده شد و در سال 1969 راه اندازی شد. از آن زمان، چاپگرهای حرارتی برای تبدیل شدن به حالت پیشرفته تغییر یافته اند. چاپگرهای هنری

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.