رئیس جمهور: مبارزه با فقر و فساد خواست رهبری است

[ad_1]

رئیس جمهور گفت: مبارزه با فقر، تبعیض، بی عدالتی و فساد یکی از وظایف همه دولت های مردانه و اراده رهبری است.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در جمع کاروان های راهیان نور شلمچه اظهار کرد: راهیان نور یادآور شجاعت، دلاوری، ایثار، بصیرت و غیرت است. واجب وجب منطقه یادآور مقاومت و ایثارگری است که برای دفاع از میهن، قرآن، ولایت و مردم مظلوم ایران انجام شد.

وی با بیان اینکه مردمی که عاشق انقلاب هستند به کشور قدرت می دهند، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری مردم ایران مظلوم و مقتدر هستند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه آنچه به کشور قدرت می دهد وجود رهبری و سعادت بصیرانه است، گفت: مردم خوزستان به انقلاب و نظام احترام گذاشته اند و همه ما مدیون مردم خوزستان هستیم. “

رئیسی ادامه داد: دلاوری های مردم خرمشهر، شکست حصر آبادان، آزادسازی خرمشهر و مقاومت قهرمانانه زن و مرد در برابر دشمنان مثال زدنی است. دفاع جانانه از کشور و میهن و ارزش های اسلامی در ایران مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه شهدا ناظر اعمال ما هستند، گفت: پیام شهدا در فضای ایران اسلامی و منطقه طنین انداز است اما گوش شنوایی نیاز دارد و این پیام باید شنیده شود.

رئیسی ادامه داد: پیام شهدا دینداری، ولایتمداری و خدمت خالصانه به مردم و توجه به ارزش های اسلامی است. پیام شهدا پیام پاسداری از فتوحات خون پاک شماست.

وی افزود: امروز پیام شهدا استقلال، آزادی، ایستادگی در برابر ظلم و استکبار، خسته نشدن و سست نشدن در راه موفقیت و هدف است.

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز مقام معظم رهبری محور اشتغال زایی و تولید را وظیفه همه مردم و دولت ایران معرفی کردند.

رئیسی ادامه داد: چرخ های اقتصادی باید آغاز شود و تولید رونق بگیرد. علاوه بر این، مبارزه با فقر، تبعیض، بی عدالتی و فساد از وظایف همه دولت های مردانه و اراده رهبران است.

وی با اشاره به سفر کاروان های کامینهو دا لوز در ایام نوروز افزود: برخی بهترین موقعیت ها را برای حضور در کنار شهدا انتخاب کردند. این یک تربیت دینی و انقلابی برای ملت ایران است که می خواهد بهترین ساعات را با ائمه، مزار شهدا و … سپری کند. بهترین جاهایی که خدا نگاه می کند

رئیس جمهور گفت: امروز موظف به تبیین جهاد هستیم و در این راستا باید مظلومیت و راه شهدا بیان شود.

رییسی در پاسخ به ابراز احساسات مردم گفت: قطعا این احترام و ابراز احساسات به شخص من مربوط نیست و مربوط به نظام، انقلاب، رهبری و خون شهداست. این مسئولیت من است که با چنین ابراز احساسات پاک مردم روبرو شوم.

وی افزود: این حق مردم آبادان، خرمشهر، خوزستان و سایر نقاط ایران اسلامی است که با وجود توانمندی های فراوان کشور، وضعیت خود را تغییر دهند.

رئیس جمهور گفت: مردم بهترین سرمایه کشور هستند. خانواده شهدا، رزمندگان، سپاه، بسیج، نیروهای مسلح و… بهترین کالاهای کشور هستند.

رئیسی با بیان اینکه ذخایر مادی و معنوی کشور زیاد است، گفت: خداوند به دولتمردان صبر بدهد که بتوانند از این ذخایر ارزشمند کشور برای گره گشایی و رفع مشکلات کشور استفاده کنند.

وی با بیان اینکه امروز سومین سفر به خوزستان از زمان ریاست جمهوری است، افزود: آنچه در این سفرها دنبال می کنیم مسائل مردم، تولید، اشتغال و حل مشکلات مردم با آب است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.