قیمت دستگاه CNC برش لیزر فایبر

قیمت دستگاه CNC برش لیزر فایبر
برش لیزر

برای همین است که آریا پلکسی نیز از این روش نوین برای برش ورق های پلسکی و لوله های پلکسی استفاده میکند که بدون آسیب به محصول در سریع ترین حالت ممکن نیاز های شما را برطرف مینماید. امیدوارم که این مطالب از سایت آریا پلکسی، اطلاعات کافی راجع به برش لیزری را به شما داده باشد. در برش لیزر cnc شما نیازی به شیوه های سنتی (قالبسازی و پرسکاری) ندارید و قطعات بعد از برش لیزر CNC نیاز به ماشین کاری مجدد نیست. از آنجایی که ساخت قالب های برش هزینهای زیاد به همراه خود دارد بنابراین مناسب ترین کار این بوده که شما از برش لیزری استفاده کنید. اگر شما نیز کنجکاو هستید که قیمت این کار چقدر است و چه هزینه ای برایتان خواهد داشت بهتر است که با ما در تماس باشید و سوالات خود را از ما بپرسید که ما سریعا به آن ها پاسخ خواهیم داد و می گوییم که چه مقدار هزینه و زمان برای کارتان نیاز است. 2. مهم ترین کاربرد برش لیزری این است که در ساختن ماکت ها در صنعت معماری از آن بسیار استفاده میکنند و فکر می کنم همهی شما می دانید که ساخت ماکت در صنعت معماری بسیار مهم بوده و امروزه افراد بسیاری برای انجام و درست کردن ماکت هایشان به این برش نیاز دارند.

This art᠎ic​le was cre​at ed ᠎by GSA C on tent ​Gene rator DE᠎MO!

همچنین قطعاتی که توسط دستگاه CNC برش خورده اند دیگر نیازی به ماشین کاری نخواهند داشت. دستگاه برش لیزر CNC با لیزرهایی کار می کند که از گاز دی اکسید کربن استفاده می کنند. زمانی که جریان الکتریکی یا اشعه نور به عناصر مختلف تابیده میشود، الکترونهای لایه داخلی عناصر به یک لایه بالاتر میرود که ناشی از افزایش سطح انرژی آنهاست. دستگاه های برش در بدنه خود دارای قسمتی هستند که اشعه لیزر را با حرارت و شدت زیادی به سطح اجسام تابانده ، و باعث تغییر شکل دلخواه در اجسام می شوند. در اوایل بدست آوردن مواد ضخیم با سطح صاف و در مقیاس آسیاب و ترکیب مداوم که به لیزر اجازه می دهد لبه ای به طور مداوم برش دهد که امری دشوار بود. برش لیزری (به انگلیسی: Laser cutting) فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده میشود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده میشود. برای برش لیزر فلزات، اشعه لیزر با استفاده از تکنولوژی CNC کنترل شده، و دستگاه مجهز به سیستم CNC می تواند ظریف ترین برش ها را روی فلزات پیاده کند.

این را هم باید بگوییم که عمل انجام برش لیزری به صورت حضوری هم در بین مشتری انجام میشود. ابتدا باید گفت که cnc یک اصطلاح کلی است. فقط باید به این نکته توجه کرد که برای برش هر ماده ای به میزان خاصی از انرژی نیاز است. در دستگاه های لیزر غیر فلزات با توجه به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با توان پایین که حداقل آن 100 وات استفاده می شود. دستگاه برش لیزر به عنوان ابزاری پیشرفته در تامین نیازهای صنعتگران نقش بسزایی ایفا می کند . انرژی مصرفی در لیزر کمتر میباشد، در نتیجه تنش پسماند حرارتی در روش برش ورق آهن و برش ورق استیل با لیزر بسیار ناچیز است و همین مسله در طراحی قطعات حساس حایز اهمیت است. با استفاده از این برش می توان خلاقیت هایی زیادی در نقش و نگار ها و طراحی های خودمان بیافزاییم. دستگاه برش CNC لیزر فایبر شرکت لوتوس در قدرت های 500 تا 10000 وات با مصرف برق حداکثر 4KW با قدرت فوقالعاده و مصرف کم و با سرعت برش بالا 60 متر در دقیقه قابلیت برش انواع فلزات را دارا میباشد. ضمن اینکه در این دستگاه ها میزان برق مصرفی بسیار کمتر از سایر دستگاه های برش است.

در این مدل جنس لیزر از چند گاز تشکیل شده است.

قیمت دستگاه برش لیزر غیر فلزات بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت دستگاه برش لیزر فلزات می باشد. این فناوری در زمینه صنعت نیز به کار می رود و بسیار مورد استقبال صنعت گران قرار گرفته است. دستگاه هایی که برای برش فلزات مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان دستگاه برش لیزری فلزات شناخته می شوند .و دارای پیچیدگی ها و مدل های مختلفی هستند. با این برش میتوان قطعات پیچیده و سخت که نیازمند هستند که بسیار روی آن کار کرد را در کوتاه ترین زمان با کیفیت بالا برش داد. مواد مذاب توسط گاز کمکی ( اکسیژن و نیتروژن ) از نقطه برش دور می شود . در این مدل جنس لیزر از چند گاز تشکیل شده است. در برش لیزر ، انتخاب توان دستگاه ، گاز برش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای جنس قطعه و ضخامت آن صورت می پذیرد . بهترین دستگاه برش لیزر. حتما به درب ورودی اتاق توجه نمائید دستگاه های ساخت جهان لیزر با توجه به اینک قابلیت بازشدن دارند از حداقل درب 80 سانتی متر عبور میکنند. 4. برش انواع طلق و ورق های پلکسی گلاس برای ساخت انواع تندیسهای هنری و صنعتی، ساخت لوح های تقدیر، لوح ت های یادبود و گران بهاء، ویترین فروشگاهها، تابلوهای تبلیغاتی لوکس یا تابلو های هنری جذاب، قطعات خاص مهندسی که بسیار پیچیده هستند وهمچنین کاربردهای خانگی و ساخت محصولات تبلیغاتی که از چند مواردی کمی از کاربرد برش لیزری هستند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.