«نه» بزرگ استاندار گلستان به فشارهای سیاسی/ شصت فرماندار آزادشهر شد

[ad_1]

ایسنا/ گلستان استاندار گلستان در حکمی «سید جواد کریمی» جوان بومی و آینده دار آزادشهری را به عنوان فرماندار موقت این شهرستان منصوب کرد.

استان گلستان یکی از استان هایی بود که ابتدا در تغییر مدیران پرسنلی استانداران و فرمانداران به کندی پیش می رفت، اما پس از مدتی با تکمیل کادر اولیه و حلقه اول مساعدت استانداری، روند کاندیداتوری تسریع شد. به 12 فرماندار در 100 روز اول از 14 فرماندار از شهرستان های گلستان منصوب شدند.

در دو شهر گرگان و آزادشهر ماجرا از این قرار بود که نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و برخی گروه های سیاسی و فعالان انتخابات نظرات متفاوتی با استاندار برای تعیین رئیس دولت در آن شهرها داشتند. اختلافاتی که کم کم علنی شد و حتی در فضای مجازی هم سرایت کرد.

آش چنان عصبانی می شد که حتی گاهی برخی از اطرافیان و افراد درجه دو و سه او را به اظهارنظرهای تند تهدید می کردند که منجر به هشدارهای دلسوزان انقلاب برای حفظ انسجام و دوری از اختلاف می شد.

اما در نهایت وقتی همه فکر می کردند فشارهای سیاسی و ویژگی های استاندار گلستان جوانان را از انتخاب پست های مسئولیت خسته کرده است، علی محمد زنگنه «سید جواد کریمی» را به عنوان فرماندار موقت آزادشهر معرفی کرد. اتفاقی که بدون توجه به سواحلش موجی از شادی و افتخار را در بین جوانان استان گلستان به ویژه شرق این استان به راه انداخت.

سید جواد کریمی در پرونده خود مسئولیت حراست از استان، تجربه سیاسی و امنیتی استان، مشارکت در بسیاری از ستادها و شوراهای مهم استانی و تجربیات موفق در فعالیت های مردمی و میدانی را بر عهده دارد.

به گزارش ایسنا، شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان یکی از شهرهایی است که به دلیل قرار گرفتن در مسیر زیارتی حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) زمینی مهم و بکر برای توسعه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.